Praca Administrator IT ds. Systemów Automatyki

Łódź
Dodano: 15.11.2021
Średnie wynagrodzenie: 5600 - 8400 zł / miesiąc
SZCZEGÓŁY

zatrudnimy osoby na stanowisko:

Administrator IT ds. Systemów Automatyki

To nie jest zwykłe ogłoszenie,
bo to nie jest zwykła praca!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku drogeryjnego. Nasze sklepy otwieramy w całej Polsce, natomiast swoją Centralę mamy w Łodzi. Wraz z rozwojem naszej sieci i otwieraniem co roku nowych sklepów rozbudowujemy poszczególne działy w Centrali, aby jeszcze sprawniej realizować biznesowe założenia Rossmanna.

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie klienta biznesowego od strony IT w procesach automatyki magazynowej i procesów logistycznych.
  • Rozwój i utrzymanie systemów IT Automatyki Magazynowej od strony infrastruktury IT.
  • Współtworzenie dokumentacji systemów i aplikacji oraz konfiguracja w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu wsparcia.
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi Automatyki w zakresie infrastruktury IT i oprogramowania.
  • We współpracy z innymi zespołami IT - identyfikacja, raportowanie i działania następcze w przypadku awarii, oraz w rozwiązywaniu bieżących problemów z infrastruktura i sprzętem IT.
  • Identyfikacja i uwzględnienie wymagań biznesowych w tworzeniu procesów wsparcia wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Opracowanie planów testowych, dokumentacji, procedur.
  • Udział w pracach projektowych od strony zespołu IT, definiowanie wymagań, analiza procesów biznesowych, poszukiwaniem optymalizacji.
  • Zapewnianie sprawnej komunikacji pomiędzy zespołami biznesowymi i IT.

Nasze wymagania:

  • Znajomość zagadnień administracji IT i sieciowych rozwiązań (np. Active Directory, Domain, Vmware), LAN/WAN, VPN, serwery HP, DELL i IBM, switche Cisco, komputery i serwery Windows, Linux, IBMi, drukarki biurowe i przemysłowe, urządzenia magazynowe terminale/kolektory, PBV itp.
  • Znajomość oprogramowania typu JIRA Confluence, Service Desk, lub innych podobnych.
  • Doświadczenie w zakresie wsparcia technicznego.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

  • Mile widziane umiejętności w zakresie systemu IBM i (lub AS/400) lub podobnego, znajomość i doświadczenie w zakresie rozwiązań DBMS (BD2, Oracle, SQL Server), umiejętność tworzenia zapytań do bazy danych, znajomość systemów WMS/ERP.
  • Doświadczenie z automatycznymi/zmechanizowanymi rozwiązaniami magazynowymi.

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Szkolenia i rozwój osobisty.
  • Pakiet socjalny oraz pakiet sportowy.
  • Dofinansowanie wakacji, kolonii dla dzieci.
  • Rozwijanie pasji: nurkowanie, jazda konna, warsztaty kulinarne kursy tańca…
  • Prywatną opiekę medyczną.