Jak się pracuje w Ochnik S.A. Garwolin? Zadaj pytanie

Poniżej możesz napisać pytanie o to jak się pracuje w Ochnik S.A. Garwolin, jak wygląda praca, jakie są zarobki. Dowiedz się czy praca w Ochnik S.A. jest dla Ciebie! 

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze pytania nt. pracy w Ochnik S.A. w Garwolin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
tadeusz Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

kiedy otwarcie sklepu firmy Ochnik w Sieradzu,czy określone bardziej bliższy termin i dokładniejszy!

tadeusz Nowy wpis
Pracownik
@tadeusz

bo nie otrzymałem odpowiedzi

Rzeszow mh
Były pracownik
 Pytanie

Zacznę od tego, że opinii nie pisze ze złośliwości, a raczej dlatego, że szkoda mi osób tam pracujących, pewnie liczą na to, że ktoś w końcu coś powie. Na samym początku wszystko ok. Cyrk zaczął się, kiedy osoba z pełnym etatem poszła na l4 ( do czego ma pełne prawo ale chyba niektórzy tego nie rozumieją).(usunięte przez administratora)twierdzi, że ma „fajną atmosferę” w zespole, nie wiem czy tylko udaje, czy naprawdę nie widzi jak jest. Osoby w pracy wiecznie zmęczone, ale kto by się tym przejmował. Najlepiej żeby jeszcze jedną osobę mniej było, bo i tak jest za dużo pracowników;) o tym, że nie zostanie mi przedłużona umowa dowiedziałam się z grafiku na przyszły miesiąc, w którym był już ktoś inny, tak samo jak moja poprzedniczka. O dziwo zostałam o tym poinformowana przez (usunięte przez administratora), ale tylko dlatego, że inna pracownica powiedziała, że tak raczej wypada, skoro i tak pewnie widziałam. Przy tej rozmowie, bojąc się o to, że nie będzie miał kto pracować przy zmianie, powiedziała mi jakie to referencje może mi wypisać. Jak widać nie jest to jednostronne.(usunięte przez administratora)Tak jak osobie przede mną. Szkoda dziewczyn, które są w porządku, ale tak już nie są traktowane. No bo skoro niektóre nie mają dziecka, męża, to jakie one życie prywatne mogą mieć? Chyba mogą być ciągle w pracy, prawda? A raczej zwalnianie innych pracowników nie należy do obowiązku eksperta. A podobno to regionalna wydaje takie polecenia. Jeśli manager nie ma odwagi przeprowadzić takiej rozmowy, to nie wiem czy jest na odpowiednim miejscu. Wskaźniki, wskaźnikami, ale są chyba rzeczy ważniejsze, jak widać zaniedbywane.

1
User837364 Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Rzeszow mh

Zgadzam się z tą opinią. Pracowałam w tym samym salonie około pół roku temu. (usunięte przez administratora)pozostawia wiele do życzenia, dla pracowników oschła, wymądrzająca się i traktująca wszystkich z góry. Atmosfera w pracy gdy jest (usunięte przez administratora)a gdy jej nie ma diametralnie się różni, ponieważ z każdej strony wywierana jest presja na pracowniku. Przykładowa sytuacja: do sklepu wchodzi rodzina z dzieckiem niepełnosprawnym, i dziecko wchodzi i wychodzi ze sklepu cały czas, ponieważ jest to dla niego poniekąd zabawa gdy rodzice wybierają ubrania. Dla reszty zespołu było to zrozumiałe, że dziecko jest niepełnosprawne i należy to uszanować, ponieważ nie zawsze jest łatwo z takimi zachowaniami uporać się rodzicowi.(usunięte przez administratora)Czy to jest ludzkie podejście? Dla mnie jest niepojęte jak można coś takiego powiedzieć, widząc ewidentnie, że druga osoba tego nie rozumie. Po prostu koszmar. Na rozmowie rekrutacyjnej Pani (usunięte przez administratora)bardzo miła, wręcz zbyt miła-pytania rekrutacyjne o życie osobiste chyba nie są do końca na miejscu. Druga kwestia-sposób zwolnienia- o zwolnieniu dowiedziałam się patrząc w grafik na przyszły miesiąc, ktoś inny był wpisany w moje miejsce, o tym fakcie zostałam poinformowana w ostatni dzień pracy (29 dnia miesiąca) tekstem(usunięte przez administratora)

4
Natalia Nowy wpis
@User837364

Straszne w takim razie... czyli rotacja jest duża? Dziewczyny zwalniają się też same, czy pani kierownik tylko to robi wykreślając je z grafiku?

Ochnikovelove
Były pracownik
 Pytanie

Najpierw tło:Byłam pracownikiem firmy 4 lata, zaczęłam jako doradca klienta, awansowano mnie na kierownika po jakimś czasie, kiedy mój kierownik odszedł. Wcześniej pracowałam w 3 innych sklepach, także u polskich pracodawców, wiec jakieś porównanie mam. Przestałam pracować, bo nie chciałam już pracować w handlu, nie przez firmę. Opinia: jeśli trafi się na dobry zespół, to zgodnie z tym, co firma ma w wartościach jesteś traktowany godnie, zarówno przez współpracowników, jak i przełożonych. Z regionalnym zawsze można się dogadać, tak jak i z centralą, jeśli użyje się odpowiednich argumentów i szczerze rozpoczyna się rozmowę. Wynagrodzenia zarówno dla doradców, jak i kierownika rynkowe. Nie zarabia się mało, ale tez nie ma kokosów. Jako kierownik w małym, starym salonie w mieście, w którym są 4 salony zarabiałam więcej niż proponuje się pracownikowi biurowemu. Plany sprzedażowe są realne i uczciwe, zniżki na produkty tez są przyjemne. Firma oferuje dużo bonusów, m.in duży rabat na święta, duży rabat na odzież do pracy, multisporty, ubezpieczenie na życie, luxmed. Ilość obowiązków i pracy jest porównywana do innych sieci, kwestia organizacji i ułożenia sobie z zespołem systemu pracy. Wiadomo, że jak jest VM to bywa naprawdę ciężko, ale to kierownik musi mieć łeb na karku i grafik dobrze ułożyć, a w przypadku nieakceptacji przez regionalnego dobrze go uargumentować. Nigdy nie mieliśmy problemu z centralą, ani z naszymi prośbami do nich, ani z ich złym nastawieniem do nas. Tylko, że cały zespół wiedział po co przychodzi do pracy. Zatrudniliśmy się jako profesjonalna obsługa klienta i pracownik sklepu, więc po to do pracy przychodziliśmy, a nie na siedzenie za biurkiem i dłubanie w nosie. W zakresie asortymentu, sprzedawało się go nawet przyjemnie i większość bez większego zażenowania i tu dochodzimy do kwestii testów na które tyle narzekań. Jeśli na co dzień obcuje się z produktem i człowiek aby dobrze sprzedać musi coś o nim wiedzieć, to przygotowanie do testów jest praktycznie jednodniowe, a przydatne na cały sezon. Kwestia checklisty-serio narzekacie na to, że przełożeni oczekują, że w salonie będzie czysto, schludnie i zgodnie z wymaganiami firmy? Jak była wielka dostawa, albo VM wiadomo, że regionalny nie oceniał sklepu, ale w normalnych warunkach między klientami zawsze znajdzie się czas na zapięcie kurtki i podniesienie przewróconej torebki. Podsumowując, gdybym dalej chciała pracować w handlu byłabym Ochnikowi wierna, bo na lepszego pracodawcę, jak dotąd nie trafiłam.

pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Ochnikovelove

nie zgadzam się,że zarobki są "aż tak poprawne" za tyle czynności i nadto obowiązków płaca powinna być inna czyli wyższa ,Obsługa idzie do lamusa przy np. wysyłce towaru do np. centrali ,innych sklepów, przyjmowaniu reklamacji ,wydawaniu reklamacji i obsłudze internetowej którą sprzedawca rzekomego salonu ma obowiązek się zajmować.Kiedy ? ma salony sprzedawca zająć się tzw obsługą na poziomie.Jest to łapanka przy okazji,a może uda się sprzedać i zwiększyć swój wynik.Takie mam odczucie.Nie warto.Ręce są suche od klipsowania i rozcinania kartonów .EHH standardy troszku z epoki nie salonowej.A WYTYCZNE co do ubioru i reszty wyglądu pracownika również mijają się z celem.Pogrzeby są weselsze bo już nie (usunięte przez administratora) ...Nie polecam.

Ja
Pracownik
@Ochnikovelove

Pracuje od kilku lat w Ochniku i jestem bardzo zadowolona z pracy

Karolina
@Ja

Ooo, a od ilu lat pracujesz? :) I opowiedz jakieś szczegóły przez które jesteś zadowolona z tej pracy :-)

Niedoszły pracownik
Kandydat
 Pytanie

Od czego by tu zacząć? Hmm…zanim poszłam na rozmowę poczytałam sobie opinie byłych/obecnych a także niedoszłych pracowników i byłam przerażona. Jednak stwierdziłam, że zależy mi na pracy i chcę samodzielnie zderzyć się z rzeczywistością, która niestety okazała się równie szara i smutna co opinie, z którymi wcześniej się zapoznałam ;( Oferują umowę o pracę, ale chyba jednak nie do końca, bo nie do pomyślenia jest wynagrodzenie zasadnicze na umowie o pracę wynoszące 2000 zł BRUTTO/mies ???????? Wciskanie kitu kandydatowi, że jest to „jak najbardziej zgodne z kodeksem pracy” i „przecież my tak piszemy nasze umowy od zawsze” jest po prostu bezczelne i nie rozumiem jak można się czymś takim chwalić. W moim przypadku jedyna różnica w odniesieniu do innych opinii taka, że przynajmniej Pani, z którą miałam rozmowę przyszła i się nie spóźniła. No cóż, w tym wypadku zawsze to coś…

Jarosław
@Niedoszły pracownik

Na umowie o pracę najniższa krajowa to coś w okolicach 3010 zł brutto czyli netto wychodzi ok 2200 zł. Dziwne że zaproponowali ci tak niską kasę. Może za pół etatu a nie cały? Coś więcej się dowiedziałaś czy do razu dałaś sobie spokój?

Klient
Klient
 Pytanie
@Niedoszły pracownik

Na jakim stanowisku i w jakiej miejscowości?

gonzo
Kandydat
@Jarosław

Dziwne bardzo.

logo firmy Pracownik linii automatycznych
Garwolin
Human Pro Logistics Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca kurier Glovo - Stawka gwarantowana
Garwolin
Citydrive Sp. z o.o. sp.k.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ajent Punktu Kurierskiego
Garwolin
Pakersi Kamil Kik
(46 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Inspektor
Garwolin
Służba Cywilna
(131 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Lkjjh
Były pracownik
 Pytanie

Firma jedzie na wyrobionej wcześniej renomie. Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że z roku na rok jest coraz gorzej. Towar jest jakościowo gorszy, standard pracy też. Obowiązków mnóstwo, płaca słaba. Mój poprzedni wpis został usunięty ale ja będę pisał dalej, bo prawda musi w końcu ujrzeć światło dzienne. Ochnik okrada pracowników. Do najniższej krajowej trzeba sobie dociągnąć premią od utargu, co jest chyba bezprawne. Kwota gwarantowana to też pic na wodę. Dział vm to żart, jakbyś nie zrobił zawsze jest źle a płacą za to coś grosze i uważają się za bardzo ważnych. Zawieszki z ceną ręcznie pisane to poziom mięsnego sklepu, a nie salonu ekskluzywnego. Wieczny ochrzan, a sami nie dają rady. Wstyd! Non stop dostawy, które ciężko obrobić. Czeklisty to też śmiech na sali. Przy tylu obowiązkach jakie narzucają salon ma lśnić, wskaźniki mają być niewiadomo jakie. Zgodzę się, że kto jest mądrzejszy spierdziela gdzie pieprz rośnie. Firma kłamie co do sytuacji z covid. Kondycja wcale nie jest zła, ale kłamią w żywe oczy i zabierają pieniądze pracownikom. Każą odrabiać godziny! Jakim prawem? Łapczywi ludzie, napychają sobie kieszenie na ludzkiej krzywdzie! Jak można tak żyć?Odszedłem z tej firmy z szacunku dla samego siebie i Wam to radzę, bo będzie tylko gorzej.

abdef
Były pracownik
@Lkjjh

Tu jest więcej bezprawia, niż związku z prawem. A właściwie to wykorzystywania luk, przez co na pierwszy rzut oka pewnie wydaje się być w porządku. Ciekawe jak wyglądają kontrole w firmie, bo to aż niemożliwe, że nikt nie wykrywa tych nieprawidłowości.

Cvcv
Były pracownik
@abdef

Nie wiem, komu smarują, żeby ich krył. Może warto to zgłosić, gdzie trzeba. Niech oddadzą, co zabrali!

Alaj
Pracownik
@Lkjjh

Witam Firma (usunięte przez administratora) za urlop tygodniowy zapłacili 1zł Odradzam prace u tych złodziei Szkoda czasu na prace w ochniku

Xx13
Pracownik
@Lkjjh

Pracuje w branży podobnej i jest bardzo podobnie jak Pan pisze.jak czytam pana opinie mam wrażenie że pisze Pan o firmie w której ja pracuje.

Edyta
Klient
@Lkjjh

To jest skandal !!! Tylko w tym sklepie internetowym czeka się na odpowiedź tygodniami !!! A jeżeli odpiszà to byle jak , w niczym nie pomogą . Infolinia tez okropna , mam nic nie wie , odsyła do pisania maili i tak dookoła . Zaczynam szczerze żałować ze w ogóle w tym (usunięte przez administratora) kupowałam . Jakość skór na kurtkach bywa czasami okropna .

Zawiedziona
Pracownik
@Lkjjh

Tez pracowałam w OCHNIKU cała prawda, wyzysk, placa to kpina, atmosfera straszna, (usunięte przez administratora), tez bylam madra i odeszlam. NIE POLECAM.

Zawiedziona
Pracownik
@Lkjjh

Negatywne opinie usuniete przez administratora, kpina nikt tam nie pojdzie pracowac, boja sie, aby ludzie znali prawde. Radzę omijac Ochnika szerokim lukiem. Podstawa placy 1900zl ha ha, gorzej trafic nie mozna do pracy. Wymogi nieadekwatne do placy. Najgorszy sklep w galerii.

Xxx
Klient
 Pytanie

Jakie są wasze wrażenie po rozmowach rekrutacyjnych w Ełku?

nowaaaaa
Pracownik
 Pytanie

Hej.Czy Ochnik wymaga eleganckiego ubioru do pracy ? Czy zapewniają ubrania czy jest to w gestii pracownika ?

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Ochnik S.A.?

Anna
Kandydat
 Pytanie

Ile jest na umowie o pracę w firmie ochnik ? Najniższa krajowa czy może coś więcej?

pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Anna

coś mniej. Masz podstawę o ile się nie mylę coś około 1600zł + premie. Więc wychodzi Ci średnia pensji około 3300. Ale szczerze? Wypłata to śmiech na sali przy takich obowiązkach jakie musimy wykonywać.

Weronika
@pracownik

A na jakim stanowisku są takie płace ?

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Zastanawiam się czy aplikować na stanowisko sprzedawcy. Jak wygląda praca? Co będzie należeć do moich obowiązków? Jak kształtują się zarobki i możliwość awansu? Jak wygląda obsługa klienta? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pracownik
Były pracownik
@Zainteresowana

Najniższa krajowa bez możliwości awansu a robić będziesz wszystko ????

Maria
Kandydat
@Zainteresowana

Nie warto bo Cie zjedzą szkoda zdrowia a generalnie pracownicy Nie są chętni do pomocy i mają wyrąbane na Ciebie a potem nie wiadomo co oczekują od Ciebie. A jeżeli chodzi o obowiązki No coś wszystko należy do Ciebie: obsługa klienta, sprzątanie, zamawiania towaru, wysyłanie towaru, wykładanie towaru, przecena, zmienianie witryn... i bym mógł wymieniać bez końca jeżeli chodzi o grafiki to tragedia czasami zostajesz na 14 godz bo zero organizacji pracy ...

U
Były pracownik
@Zainteresowana

Nie, ilość obowiązków często uniemożliwia rzetelną obsługę klienta, co powinno być priorytetem :c

pracownik
Pracownik
 Pytanie

Najśmieszniejszy jest fakt, że firma postanowiła dać od siebie "prezent" świąteczny w postaci zniżki 95% na ich produkty TYLKO DLA OSÓB ZASZCZEPIONYCH!!!. Niby wszystko super i fajnie, sama jestem zaszczepiona więc skorzystam. Ale pomyślałam jak czują się koleżanki które nie są zaszczepione. Oczywiście mają mniejszą kwotę do wykorzystania ale w tym przypadku kategoryzowanie nie powinno wchodzić w grę. Każda z nas pracuje tak samo, pracy jest ogrom... 12 godzin to mało, żeby ogarnąć to co się dzieje na salonie. Dostawy to śmiech na sali, 3 ogromne kartony wypchane drobnicą po 170szt. Brak miejsca na sklepach, żeby chować zapas produktów. Do tego zamówienia internetowe, zamówienia dla klientów. Obsługa schodzi na drugi plan, a przecież to powinno być priorytetem, od sprzedaży mamy wypłaty a nie od ilości zrobionej pracy. Jak przyjdzie instrukcja VM to już jest pewne, że 3 dni nie zjesz spokojnie, nie obsłużysz ani jednego klienta bo 12 godzin biegasz z torebkami i układasz ściany które i tak wyglądają jak w lumpeksie, bo towaru jest za dużo po za tym kolega A. Dawno minął się powołaniem, nic nie pasuje do siebie, od jakiegoś czasu instrukcje wyglądają jakby w ogóle się do tego nie przykładał. A wymagania ma co najmniej jak byśmy pracowali w ekskluzywnym butiku którym Ochnik już dawno nie jest. Dodam jeszcze kilka słów o ciągłych przecenach... Pracowałam w kilku miejscach i takiego cyrku nigdzie nie widziałam, przyjeżdża nowa kolekcja która już jest przeceniona, nie upłyną 2 tyg. kolejna przecena, za miesiąc znowu. I towar pełnowartościowy jest sprzedawany za -50%. Klienci wchodzą i od drzwi pytają jaka dziś jest promocja, bo są tak nauczeni, że w ochniku jest non stop rabat... Ocknijcie się tam u góry i zacznijcie zarabiać na produktach które tworzycie, bo wam pieniądze przez palce uciekają. Inne salony są w stanie odsprzedać 90% kolekcji bez promocji, 2 razy do roku jest rabat z gazetą, black friday i na tym koniec, bo klient jak ma kupić to kupi i tak. Wracajac do przecen. Ceny pisane jak w mięsnym, na metkach, STARA CENA, NOWA CENA. Czy wy macie naprawdę klienta za głupka? Nie widzi na metce ceny regularnej i pomarańczowej promocyjnej tylko trzeba mu to oznajmić dodatkową metką pisaną markerem?. Wygląda to naprawdę super! tak dalej :) Promocja goni promocje, ja mam pomysł taki moje drogie szefostwo... Aby nie dokładać nam pracy zróbcie najbardziej prostą przecenę na świecie.... Już wam mówie o co chodzi :) Druga rzecz -90% Brzmi strasznie? wcale nie... I tak przeceniamy towar ponad 50% każdą ze sztuk, przeceny dochodzą do -70%. Stosując promocję -90% na DRUGĄ sztukę, przeceniacie jakby dwie sztuki -45%. Klienci ten sposób promocji obierają jak by dostali za darmo, więc biorą rzeczy na tony, towar sprzedaje się jak świeże bułki a my na salonach, mamy i ładny utarg, wiązaną, a wy ciut więcej kasy na koncie. Pani Agnieszko, wiem, że czyta Pani te wypowiedzi, proszę coś z tym zrobić. Bo naprawdę praca na salonach jest MEGA, MEGA ciężka, odciążcie nas trochę, a odpłacimy się większymi utargami. Niech praca zejdzie na drugi plan, niech klient w Ochniku znowu będzie priorytetem.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka kariery w Ochnik S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Oleola
Były pracownik
@Pytanie

Stołki już są zagrzane.

Oleola
Były pracownik
 Pytanie

To jest niepoważne żeby dzień w dzień liczyć ubrania, jak mają cos ukrasc to i tak ukradna, to jest beznadziejne dodatkowe zajecie które wprowadza zamieszanie, który sklep tak robi? Za duża ilosc zajęć jak na taką wypłatę, zwykły pracownik a robi to co kierownik a nawet i więcej, czy wszędzie tak jest? Niektóre zachowania podchodzą pod (usunięte przez administratora) wiele (usunięte przez administratora) wymysłów które są zbędne. Za mała ilość pracowników.

Patrycja
Klient
 Pytanie

Byłam w Ochniku w Wałbrzychu na zakupach . Serdecznie nie polecam.Kto wybierał personel?Co stało się że starą ekipą?Cos strasznego zaczynając dobrego że nawet dzień dobry nie powiedziały.Brak wiedzy i profesjonalizmu.

Dorota
Klient
 Pytanie

Jestem stała klientka sklepu Ochnik w Gdańsku na Szadolkach, byłam dzisiaj 27.08 niedziela handlowa na zakupach i powiem, że naprawdę jestem zdziwiona 2 pracownice robią co mogą, obsługa na najwyższym poziomie ale są tylko 2 , czy naprawdę nie mozna było zapewnić więcej obsługi? Współczuję tym dziewczynom i wielki szacunek za to że dają radę.

O la la klient
Pracownik
 Pytanie
@Dorota

Dziewczyny, ale z was desperatki, żeby pisać taki sfabrykowany pod siebie komentarz? To nie lepiej pogadać z kierowniczką, że was mało?

Dorota
Klient
@O la la klient

Szanowna Pani kierownik prosze nie insynuować nic Panią że sklepu, jestem klientką i z chęcią zadzwonie do Pani przełożonych do biura i przedstawię się osobiście. Wpisałam tu swoją obiektywna opinie i jeżeli chcialaby Pani polemizować że mną to tylko osobiście.

Ola
Pracownik
@O la la klient

Wypraszam sobie , ani kierownik salonu ani żaden z pracowników nie wypisuje komentarzy. Jesteśmy zgranym zespołem i nie musimy się uciekać do takich zagrań .

Anonim
Były pracownik
 Pytanie

A co Państwo powiedzą o normie pracy 60 godzin tygodniowo i zmiany po 13 godzin? Czy centrala zdaję sobie z tego sprawę że w taki sposób pracujemy na salonach? O ile wiem grafiki są do wglądu więc może ktoś się tym zainteresuje??

Klara
Kandydat
 Pytanie
@Anonim

Pracujecie po 13 godzin? Jakim cudem? Rozumiem, że kolejny dzien jest wolny? A żylaki na nogach bolą od ustawicznego stania?

pracownik
Pracownik
 Pytanie

Kiedy pracownik firmy Ochnik na umowie będzie mieć kwotę gwarantowana czyli najniższa krajowa ? Proste pytanie Panie właścicielu Ochnik , kiedy ?

Pracownik2
Pracownik
 Pytanie
@pracownik

Odnośnie miejsca pracy np magazyn, sklep internetowy, salon stacjonarny itp- które z tych miejsc nie gwarantuje pracownikowi najniższej krajowej?

Ja
Pracownik
@Pracownik2

Szanowny Panie pytanie było kiedy pracownicy firmy ochnik będą mieli na umowach o pracę najniższa krajowa a nie ile dostają. Wpisanie na umowie 1300 +dodatki a jak nie uzbierasz to zapłacimy Ci najniższa krajowa to zwykle (usunięte przez administratora)nie uczciwy pracodawcą, ale czego się spodziewać po tchórzu

Andrzej
@Ja

Fajnie że wypowiedziałeś się na ten temat. Co natomiast możesz napisać o atmosferze panującej w firmie? Jak dobrze dogadują się tu między sobą pracownicy Ochnik? Są czasem organizowane jakieś spotkania integracyjne?

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Państwo Ochnik chciałbym się dowiedzieć kiedy zapadnie dezycja ws. dodatkowych etatów na Salonach? Obecnie na Salonach pracują po trzy osoby wykończone ciągła praca i wyrabianiem niedogodzin za lockdown. Pomimo wyrabianych godzin wypłaty są małe, czy jest tutaj szansa na powrót stałych premii? Dodatki socjalne zostały wstrzymane więc kiedy można liczyć na ich powrót? Przez owy system pracy, który panuje teraz na Salonach jest bardzo trudno o przyzwoitego pracownika co skutkuje dużymi rotacjami. Pozdrawiam

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Pracownik

A czy takie pytania nie powinny być kierowane bezpośrednio do pracodawcy? Aha, brak odwagi.

Aleksandra
Były pracownik
@Pracownik

W pełni się zgodzę z Pani wypowiedzią. To.jak mała ilość pracowników jest na salonie jest aż nie do pomyślenia. Jest ciężko we trzy osoby , ciagle w grafiku po masę godzin i w dodatku gdy trzeba odrabiać za lock (usunięte przez administratora) mimo ze są to pieniądze które się nam należą jak zostajemy w domach. Ta firma to paranoja. Nikomu bym jej nie poleciła a stanowczo odradziła każdemu

Agnieszka
@Aleksandra

Wspomniałaś o masie godzin.. Ile zatem godzin przepracowuje się miesięcznie obecnie w Ochniku? Jak wygląda grafik pracy? Czy jak jest więcej godzin to i większa wypłata?

Laura
Kandydat
 Pytanie

Ile zarabiają doradcy klienta w firmie Ochnik?Ile mają podstawy?

..
Były pracownik
@Laura

Za mało jak na obowiązki związane z tą pracą.

Luba
Pracownik
@Laura

Stanowczo za mało jak na ilość obowiązków i biurokraji.

Anonim
Pracownik
@Laura

Wbrew temu co mówili na rozmowie kwalifikacyjnej to z premiami więcej jak 2400 na czysto nie ma.

Agnieszka
@..

Mogłabym poznać więcej szczegółów na temat tych obowiązków? Jak wygląda typowy dzień pracy w Ochniku jako doradca klienta? Czym się taki pracownik jeszcze zajmuje poza właśnie obsługą? Jak wyglądają normy, które trzeba wyrobić?

1
ktoś
Kandydat
 Pytanie

Może mi ktoś powiedzieć jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Czy coś się zmieniło i czy warto aplikować, czy raczej sobie odpuścić?

Anonim
Pracownik
@ktoś

Piszę anonimowo, bo przede mną jeszcze ostatnie 2 tygodnie na okresie wypowiedzenia, kiedy zgłosiłam, że odchodzę regionalna sporo zaczęła mi utrudniać zaczynając od kategorycznej odmowy rozwiązania umowy za porozumieniem stron, ale to w zasadzie nie jest takie chamskie, kazano mi podpisać wniosek urlopowy, na którym nie byłam, więc ukradli mi urlopy, jestem studentką i zawsze grafik miałam podkładany pod studia, nagle w momencie kiedy naprawdę nie byłam w stanie pracować ze względu na egzamin ona kategorycznie kazała mi być, zabroniła mi wziąć urlop, bo jak twierdzi „urlop trzeba zgłosić tydzień wcześniej” i groziła, że jak nie przyjdę to będzie źle, ale na tamten moment miałam jeszcze urlop na żądanie, więc jakoś to poszło. Ogólne odrabianie godzin za lockdown to jakaś porażka, nie po to człowiek zatrudnia się na pół etatu, bo ma studia żeby być na 3/4 i nie mieć kiedy się uczyć. Znam sytuację z innych sklepów i wiem, że nie musiały odrabiać, co prawda wypłata była mniejsza, ale nikt nie pytał nikogo o zdanie jak jest lepiej, znajoma z pracy przy odrabianiu miała po 200 kila godzin, więc niemal w tej pracy spała.. Minusem ogólnym jest ilość obowiązków w stosunku do płacy, w żadnym sklepie nie ma tylu bezsensownych formularzy na każdą pierdołę.. Trzymajcie się wszyscy co tam tkwicie, na szczęście to już prawie za mną ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Ochnik S.A. - Garwolin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. linkedin.com 5 485 320
  2. pracuj.pl 4 208 112
  3. GoWork.pl 3 497 256
  4. olx.pl 3 102 462
  5. jooble.org 2 375 082
Ochnik S.A.