Opinie o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce w Łódź

Senior IT Risk and Compliance Officer 2019-04-12 13:15 przez Rotund

Przebieg rekrutacji

Bardzo słaby proces rekrutacji. Po 3 rozmowach telefonicznych i dwóch spotkaniach na miejscu, zostało mi powiedziane, że teraz tylko czekamy na decyzję. Już dzień poźniej dostałem telefon od Pani z HR, że dostałem i teraz czeka mnie już tylko wypełnianie papierów, background check + papiery do firmy. Ku mojemu zaskoczeniu zapytali mnie znowu o finanse, mimo że zarówno podczas pierwszej rozmowy z HR jak i po uzgdonieniu z Managerem uzgodniliśmy kolejną kwotę. Papier miałem dostać do końca dnia. Na drugi dzień nic dalej nie przyszło na skrzynkę, więc zadzwoniłem dowiedzieć się o co chodzi. Pani stweirdziła, że czeka na ostateczne potwierdzenie od Managerki. Ja zdziwiony, ale ok. Obiecała ze dokumenty przesle do końca tygodnia. Do końca tygodnia nie przyszły. Więc wysyłam maila z pytaniem o co chodzi. Dostaje odpowiedź, że nie udało się skontaktować z Managerką. To jak to jednak nie jestem przyjęty? W poniedziałek dzownie znowu. Dostaję info, że jednak myślą o moim stanowisku i decyzja ma zostać podjęta w środę. W między czasie cały czas mam na stole inna, acz gorzej płatną ofertę. W środę ta oferta się dezaktualizuje, więc przez kogoś w środku firmy próbuje uzyskać info. Nagle dostaję telefon od Pani z HR, że ma dla mnie przyke wieści ale jednak managment wyższego rzędu decyduje się na innego kandydata. Po co ta cała szopka nie wiem. Straciłem dużo czasu i kosztowało mnie to sporo stresu i inną ofertę.

Pytania

O CV, o rozwiązywanie problemów i wartości firmy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Assistant Service Operation Officer 2017-12-11 21:03 przez Trolololo

Przebieg rekrutacji

Rozmowa trwała blisko godzinę, z czego większość czasu upłynęła na rozmowie po angielsku. Do wypełnienia testy: behawioralny oraz na myślenie. Atmosfera przyjemna, tylko jedna osoba była obecna.

Pytania

Głównie pytania typu: jak mogą Cię opisać Twoi przyjaciele, jakie cechy powinien mieć idealny szef, masz do wyboru 2 potencjalnych przełożonych, z czego każdy z nich ma określone wady i zalety- którego wybierzesz i dlaczego.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Inżynier ds. Testów 2017-11-20 09:52 przez Tomczyk

Przebieg rekrutacji

Bardzo nieprofesjonalne podejście. To już nie te czasy, kiedy obiecuje się oddzwonić, a potem się nie oddzwania. Panowie, szanujmy się. Jeżeli przyjeżdżam na rozmowę kawał drogi, to obietnica powiadomienia powinna do czegoś zobowiązywać. A aplikowanie przez portal Nordei to następna porażka. Owszem, jest adnotacja, że skontaktują się z wybranymi osobami, tylko dlaczego moje zgłoszenie z tamtego roku wciąż jest ACTIVE? Może chodzi o stanowisko, że rekrutacja jest jeszcze nie zamknięta?. W każdym razie najlepsze efekty przynosi aplikowanie przez firmę trzecią. Jest szansa, że jednak zostaniesz potraktowany poważniej (ale to tylko szansa).

Pytania

Zależne od stanowiska 1) Pytania o narzędzie służące do automatyzacji - UFT lub Selenium 2) Pytanie o język programowania + sprawdzenie algorytmów 3) Sprawdzenie znajomości SQL

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Team Leader 2017-11-18 12:56 przez Paweł

Przebieg rekrutacji

Rozmowa sympatyczna, cała w języku angielskim. Merytoryczna ale krótka. Kilka razy dopytywali o moje oczekiwania finansowe. Pracy nie przyjąłem bo dostałem lepszą kase w innej firmie.

Pytania

Standardowe pytania, o motywację do pracy, czemu chce zostac liderem itd.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Junior process officer 2017-08-22 11:11 przez is

Przebieg rekrutacji

Bardzo długie i w mojej ocenie mało rzeczowe spotkanie, tak jakby leaderzy przyszli sobie posiedzieć i porozmawiać. Nie słuchali co mówiłam jeśli dodawałam coś od siebie. Nie było stresująco i generalnie miło.

Pytania

Na pewno nie miałam pytań o bank. Po ang. o hobby i wady i zalety pracy w zespole oraz o rozwiązanie sytuacji w pracy (co robię jakbym miała dużo rachunków do zrobienia zostałaby godzina do zamknięcia a ja bez doświadczenia nie zdążę i nie ma leadera). A i Pani leader postanowiła mnie z paru słów po ang zapytać. Po polsku miałam o prace byłą niemalże drugi leader zadał ten sam problem co Pani po ang,czy widzę się w firmie czy praca monotonna mi nie przeszkadza a tak to taka bardziej pogawędka. Pod koniec zapytali się czy mnie mają ewentualnie dalej polecać więc wiedziałam, że nie chcą mnie zatrudnić a oni byli zdziwieni, że nie mam do nich więcej żadnych pytań bo chętnie by sobie posiedzieli i pogadali. Oczywiście nie mówię, że dobrze wypadłam bo nie posiadam tej umiejętności niestety ale jestem rok na macierzyńskim i szukam nowej pracy co wydaje mi się po takiej przerwie mega trudne ale nikt nie weźmie tego pod uwagę a leader wręcz był bardzo zdziwiony czym ja się stresuje. Jeśli chodzi o kasę zaproponowałam 4000-4500 co bardzo oburzyło leaderke bo stwierdziła, że taką kasę dostają u niej specjaliści z 2-3 letnim stażem.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce