Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Miniaturka
Beata Kaługa
HR Business Partner No Limit
"Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa, w sposób optymalny ekonomicznie, z zachowaniem troski o Pracownika i ochronę środowiska. Niezależnie, czy są to usługi logistyki kontraktowej, dostawy do sieci handlowych, transport samochodowy czy usługi dodatkowe VAS, zawsze realizuje powierzone zadania z najwyższą starannością."

Co jest potrzebne, żeby odnieść sukces w branży logistycznej? 

Niezbędne jest zagwarantowanie najwyższej jakości realizacji usług i obsługi klienta oraz determinacja, gotowość do szybkiego reagowania i podejmowania wyzwań. Sukces może być osiągnięty dzięki konsekwentnemu rozwojowi wyspecjalizowanych usług.

Branża logistyczna kojarzy się pełną organizacją. Atmosfera w firmie też taka jest? Wszędzie musi być porządek?

Porządek i organizacja to warunki konieczne. Pracujemy nad tym aby porządkować wszystkie procesy i działania. Trzeba pamiętać, że jesteśmy bardzo dynamiczną organizacją i bywają sytuacje, kiedy działamy” tu i teraz”, bo najważniejszym celem jest realizacja zadania. Zawsze jednak wyciągamy wnioski i nie popełniamy dwa razy tego samego błędu. Doskonalimy się jako organizacja, jesteśmy świadomi, w jakich obszarach mamy jeszcze sporo do zrobienia w zakresie porządku wewnętrznego i to robimy.

Co składa się na efektywność Państwa firmy? 

Gwarancją naszej efektywności jest kompetentny i zaangażowany zespół współpracowników. To dzięki niemu jesteśmy w stanie reagować na potrzeby naszych klientów szybko i zgodnie z ich oczekiwaniami. To jest też gwarancją utrzymania wysokiej jakości świadczonych usług i stwarza możliwość poszukiwania nowych rozwiązań w budowie procesów.

Nieustanny rozwój jest wpisany w działania firmy logistycznej?

Zdecydowanie tak. Stale wdrażamy skomplikowane procesy przy użyciu najnowszych technologii. Nowoczesna flota transportowa, automatyzacja operacji magazynowych oraz zaplecze informatyczne pozwalają na obsługę w trybie ciągłym tysięcy zleceń. W codziennym działaniu dużo czasu poświęcamy na modernizację naszego biznesu, aby oferowane przez nas usługi były konkurencyjne i realizowane z najwyższą jakością.

Co wiąże się z tym rozwojem? Gdzie zaszły największe zmiany i jakie są tendencje?

W 2013 roku w naszym Centrum Logistycznym w Pruszkowie wdrożyliśmy nowoczesną technologię - Sorter PTU (Push Tray Unit), który jest głównym ogniwem w procesie konfekcjonowania zamówień. W związku z rosnącymi potrzebami naszych klientów w czerwcu 2015 rozbudowaliśmy sorter, zwiększając możliwości operacyjne o 80%. W usługach transportowo-spedycyjnych dzięki sprawdzonym programom i nowoczesnym urządzeniom optymalizujemy trasy, nadzorujemy bezpieczeństwo przewożonych towarów oraz dostarczamy Klientom informacje o statusach zleceń w czasie rzeczywistym. Home Delivery i Power Services to nowe usługi oferowane przez naszą firmę. Realizujemy dostawy B2C Home Delivery w branży meblarskiej oraz zarządzanie, montaż i serwis elektrycznych środków trwałych na terenie całej Polski. Serwis dystrybucji wykonywany jest w trybie Same Day i Next Day - każdy z naszych klientów ma możliwość określenia parametrów dostawy w sposób indywidualny, a większość wysyłek doręczanych do odbiorców jest dodatkowo awizowanych w związku ze specyfiką projektów.


Realizujemy usługi w zakresie:

 • logistyki magazynowej
 • dostaw do sieci handlowych
 • logistyki zwrotów
 • obsługi logistycznej e-commerce
 • transportu całopojazdowego
 • transportu częściowego
 • międzynarodowych linii drobnicowych
 • dostaw B2C i B2B
 • usług dodatkowych VAS
 • programów lojalnościowch

W  każdym z wymienionych produktów wdrażamy innowacyjne rozwiązania.

 

Nie każdy odnajdzie się w tak skomplikowanym środowisku. Jakich cech osobowości poszukują państwo u swoich pracowników?

Nasi Pracownicy to ludzie z pasją i zaangażowaniem. Chcemy w swoich szeregach widzieć tych, którzy podejmują wyzwania, są odpowiedzialni, pełni energii do działania. Wiedza wejściowa i doświadczenie jest ważne, ale istotne są również: motywacja, umiejętność nauki i wykorzystanie jej w firmie. Bardzo ważne jest rozumienie biznesu, jaki prowadzimy, i szacunek do wszystkich uczestniczących w nim osób: współpracowników, klientów oraz partnerów.

Czego nie lubi pani u kandydatów? Zdarzyło się, że ktoś powiedział lub zrobił coś co zdyskwalifikowało go jako przyszłego pracownika w procesie rekrutacji? 

Lubię kandydatów. Nie każdy jednak pasuje do naszej organizacji lub konkretnego stanowiska. To co jest najważniejsze to właściwe dopasowanie: wymogów stanowiska pracy do predyspozycji i kompetencji kandydata. Czymś nadrzędnym, co się powtarza, na co zwracam szczególną uwagę, jest zaangażowanie Kandydatów, motywacja wewnętrzna i sztuka wymagania także od siebie. To gwarantuje, że osoba, która rozpoczyna współpracę z firmą może się w niej rozwinąć. Odpowiadając na pytanie, zniechęca mnie brak motywacji wewnętrznej, bierność, nieprzygotowanie.

Stawiają Państwo na osoby z doświadczeniem czy wolą uczyć pracy od podstaw?

Z tym bywa różnie, w zależności od stanowiska. Firma dynamicznie się rozwija, mamy wiele procesów rekrutacji w związku z nowymi stanowiskami pracy na wszystkich poziomach zarządzania. Jest to świetna okazja dla Kandydatów, którzy pomimo braku bardzo dużego doświadczenia będą mogli rozwijać się razem z firmą, będą uczyć się i zbierać bezcenne doświadczenie u nas i budować swoją ścieżkę kariery zawodowej. Cały czas jesteśmy otwarci na doświadczonych specjalistów i menadżerów w poszczególnych produktach. Jest to też okazja dla obecnych pracowników, aby budować swoją ścieżkę kariery zawodowej i brać udział w rekrutacjach wewnętrznych. Jestem przekonana, że poznawanie firmy od podstaw i ścieżka zawodowa zbudowana w oparciu o pracę na różnych stanowiskach jest najlepszym doświadczeniem i szansą na rozwój zawodowy.

 

Jak wygląda staż w No Limit?

Staże i praktyki planowane są dla każdej osoby indywidualnie w zależności od tego, jakie są jej oczekiwania. Najczęściej jednak planujemy je tak, aby stażysta/praktykant mógł poznać firmę kompleksowo. W każdym z działów jest szansa na samodzielne zadania. Ważne dla nas jest to, aby efektem czasu spędzonego w firmie była praktyczna wiedza i doświadczenie.

Dlaczego warto pracować w Państwa firmie?

Ponieważ w tej firmie wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za wynik końcowy i tym samym za swoje miejsca pracy. Mamy Zarząd, któremu warto zaufać. Ponieważ firma rozwija się i każdy, kto wykaże się umiejętnościami i zaangażowaniem, ma tu szansę na rozwój. Kiedy analizuję moje wcześniejsze doświadczenia zawodowe, widzę, że praca w średnim przedsiębiorstwie daje możliwość samodzielności, skupienia się na zadaniach i celach o wiele bardziej niż np. w dużej korporacji, gdzie traci się bardzo wiele czasu na sprawy z drugiego planu.

 

Jak pracownicy spędzają czas po pracy? Organizujecie Państwo imprezy integracyjne, eventy?

Zgodnie ze specyfiką firmy czas po pracy i czas na integracje to również czas aktywny. Stawiamy na integrację sportową. Tradycją są coroczne wyjazdy rowerowe, narciarskie i żeglarskie. Organizujemy także pikniki dla pracowników i ich rodzin. Pasje sportowe i inne są częstym udziałem naszych pracowników. A przykład idzie z góry od właścicieli firmy.

No Limit postawił też na odpowiedzialny biznes. Pracownicy chętnie udzielają się prospołecznie?

Nasza fima wspiera działania w sferze kultury i sportu.Tradycją firmy stało się obejmowanie patronatem corocznych Ogrodów Muzycznych na Zamku Królewskim w Warszawie. Współpracujemy z fundacjami „Wspólna Droga” i „Słoneczna Akademia” wspierając osoby z niepełnosprawnością intelektualną i młodych pacjentów z Oddziału Onkologii Centrum Zdrowia Dziecka. Od wielu lat angażujemy się w działania związane z rozwojem Warszawskiego Klubu Narciarskiego, którego tradycja sięga lat 20-tych XIX wieku. Dzięki wsparciu finansowemu ale również i pracy społecznej Klub odnosi sukcesy w dziecięcych i młodzieżowych zawodach narciarstwa alpejskiego w Polsce. Pracownicy z kolei, od kilku lat inicjują działania w ramach akcji Szlachetna Paczka.

 

Na zakończenie mamy kilka pytań od naszych użytkowników. pyta jak wygląda praca spedytora w tej firmie? jest okres próbny?

Okres próbny trwa 3 miesiące. W dziale spedycji realizujemy zadania z zakresu spedycji krajowej i międzynarodowej. Celem pracy spedytora jest zrealizowanie kompleksowej obsługi realizacji usługi spedycyjnej dla klientów.

Użytkownik pyta: chciałam pójść na staż do No Limit - bardzo ciężko się tam dostać? Jakie zarobki dają na początku? czy jest szansa na zatrudnienie po stażu?

Na staż przyjmujemy chętnie, Ważne są predyspozycje i zaangażowanie. Wynagrodzenia w naszej firmie są poufne. Najlepsi stażyści otrzymują oferty pracy jeśli tylko są na to gotowi i dyspozycyjni.

 

Użytkownik pyta: jestem doświadczonym kierowcą samochodów ciężarowych, jakie warunki proponuje firma?

Gwarantujemy umowę o pracę i sprzęt najwyższej jakości. W sprawie szczegółowych zachęcam do kontaktu bezpośredniego z firmą.

Dziękuję za rozmowę.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
No Limit