Niezależny Operator Finansowy Centrum 9

3 Dodaj opinię
Niezależny Operator Finansowy Centrum 9
3 115 36 5 1
Zadowolona
Nazwa działu: Finanse
 Rekomendacja

Uważam, że negatywne opinie o pracy w Centrum9 wypływają od Pracowników, którzy wyraźnie nie sprawdzili się na swoich stanowiskach. Niestety nie każdy się tutaj nadaje, trzeba mieć predyspozycje na dobrego sprzedawcę oraz potrafić w miarę samodzielnie organizować pracę swoją oraz całej placówki, jeśli to potrafisz, to praca bajka :) Swoboda pracy, przyjazna, pomocna atmosfera, której w korpo nie znajdziesz, jasne zasady zatrudnienia i wynagrodzenia, niewygórowane plany (tak jak napisałam wcześniej, jeśli masz umiejętności sprzedażowe!) U mnie zarobki kształtują się w okolicach 4000zł, czasami wpadnie jakiś konkurs, np. na produkty bankowe, gdzie można zarobić dodatkową gotówkę albo wygrać sprzęd AGD/ RTV. Z czystym sumieniem mogę polecić tę pracę dla osób, które czują się dobrze w pracy z Klientem :)

zbuntowany
 Opinia

praca w centrum9 jako ulotkarz czy ulotkarz kierowca ok poza tym że w każdej chwili mogą Cię zwolnić nawet jeśli byłbyś najlepszym pracownikiem no niestety taka polityka firmy najdłużej się utrzymują lekko upośledzeni ulotkarze bez obrazy oczywiście

Zielonygroszek
 Opinia

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Wyjątkowe złe zarządzanie, haos, plany zmieniają się co minutę. Zero stabliności. Dziś jest praca a jutro jej nie ma mimo zapenień.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny