Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bystrzaki

3 Dodaj opinię
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bystrzaki
3 68 47 5 1

Czym się zajmujemy?

Nasza firma powstała w 2013 r., z miłości i szacunku dla dzieci. Od tego czasu nieustannie się rozwija. Jej celem jest zbudowanie sieci żłobków i przedszkoli, które zagwarantują naszym podopiecznym wszechstronny rozwój z wykorzystaniem nowych technologii i pod opieką wykwalifikowanych ekspertów z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej. Aktualnie nasze placówki mogą pomieścić 200 wychowanków na przestrzeni 1100 m2! Konsekwentnie ubogacamy nasza ofertę o możliwości jak najlepszego rozwoju naszych podopiecznych dlatego w 2018r. Uruchomiliśmy niepubliczną Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną Bystrzaki oraz możliwość prowadzenia w naszych placówkach programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju. Mamy świadomość, że rodzice zaufali nam, powierzając swoje największe skarby. To ogromne wyróżnienie i odpowiedzialność. Właśnie dlatego, od samego początku istnienia dbamy o to, by w naszych szeregach znajdowali się nie tylko najwyższej klasy specjaliści z zakresu pedagogiki, psychologii czy terapii, ale przede wszystkim ludzie z ogromną pasją. Pełni „otwartości” na najmłodszych wychowanków i każdego dnia „zarażający” dzieci optymizmem oraz ciekawością odkrywania świata, poprzez nieustanne oddziaływanie na ich zmysły i stymulowanie wyobraźni.

  Sylwia Parys Zastępca Dyrektora, Specjalista ds. PR i Komunikacji, Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bystrzaki

  Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunkach: pedagogika opiekuńczo- wychowawcza, Poradnictwo zawodowe i edukacyjne a także studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie oświatą. Zarządza i koordynuje pracą wszystkich żłobków i przedszkoli. Odpowiada za jakość świadczonych usług oraz strategię rozwojową marki Bystrzaki. Prywatnie pracująca mama, doskonale znająca problemy i potrzeby aktywnych zawodowo rodziców. Jej celem jest stworzenie oferty dzięki której Bystrzaki będą najlepszym partnerem dla rodzica w wychowywaniu jego dziecka.

  Przeczytaj cały wywiad »

  Pytanie
   Pytanie

  Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bystrzaki?

  Marysia
   Rekomendacja

  Witam. Jak wygląda rekrutacja do pracy jako opiekunka w żłobku? Czy są miejsca na to stanowisko?

  Rovena

  Witam Znalazłam ogłoszenia do pracy do Bystrzaków. Jak to wygląda z umowami? Chodzi o umowę na stanowisko pomocy kuchennej lub osoby do sprzątania. Ile osób pracuje w kuchni i ile pomocy? Pytam, bo ogłoszenie do Bystrzaków już jest po raz drugi lub trzeci.

  Zobacz wszystkie opinie (47)

  Animator 2018-08-17 16:44 przez Ladycola

  Przebieg rekrutacji

  Rozmowa była w miłej atmosferze, zostałam zapytana o moje doświadczenia, wynagrodzenie oraz dlaczego chcę tu pracować, następnie zostałam oprowadzona po obiekcie, dostalam koszulkę firmową i zostałam na dniu próbnym

  Pytania

  Co byś zrobiła, gdyby rodzic powiedział ze hie jest zadowolony z tego, w jaki sposób prowadzisz urodZinki jego dziecka ? Jaką zabawę przeprowadzisz z dziewczynkami 6/7 letnimi mając do dyspozycji miękkie klocki xxl

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

  Pracodawca

   Aktualność

  Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
  Ofiara mobbingu -Radca prawny
  Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

  Byłeś świadkiem?
  Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

  Potrzebujesz wsparcia?
  Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bystrzaki