Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bystrzaki
3 64 6 1

Sylwia Parys Zastępca Dyrektora, Specjalista ds. PR i Komunikacji, Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bystrzaki

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunkach: pedagogika opiekuńczo- wychowawcza, Poradnictwo zawodowe i edukacyjne a także studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie oświatą. Zarządza i koordynuje pracą wszystkich żłobków i przedszkoli. Odpowiada za jakość świadczonych usług oraz strategię rozwojową marki Bystrzaki. Prywatnie pracująca mama, doskonale znająca problemy i potrzeby aktywnych zawodowo rodziców. Jej celem jest stworzenie oferty dzięki której Bystrzaki będą najlepszym partnerem dla rodzica w wychowywaniu jego dziecka.

Przeczytaj cały wywiad »

wiktoria_derso

Pracuje mi się tu naprawdę dobrze, nie miałam żadnych problemów z dyrektorką czy współpracownikami. Przedszkole jest dobrze wyposażone w pomoce naukowe, jest na czym pracować z dziećmi. Jeden z lepszych pracodawców u jakich pracowałam.

Irciak

rewelacyjna placówka, potwierdzam, Pani dyrektor przemiła, kadra także staje zawsze na wysokości zadania, dzieciaczki mają wiele ciekawych zajęć dodatkowych, dużo wycieczek, ciekawych spotkań, w kazdej sali oczyszczacz powietrza, logopeda. No to był najlepszy wybór

Klara

Fajna praca w fajnej atmosferze. Calkiem inaczej niz w przedszkolu publicznym. Przedszkole swietnie wyposazone, dzieci naprawde maja swietna opieke.

Animator 2018-08-17 16:44 przez Ladycola

Przebieg rekrutacji

Rozmowa była w miłej atmosferze, zostałam zapytana o moje doświadczenia, wynagrodzenie oraz dlaczego chcę tu pracować, następnie zostałam oprowadzona po obiekcie, dostalam koszulkę firmową i zostałam na dniu próbnym

Pytania

Co byś zrobiła, gdyby rodzic powiedział ze hie jest zadowolony z tego, w jaki sposób prowadzisz urodZinki jego dziecka ? Jaką zabawę przeprowadzisz z dziewczynkami 6/7 letnimi mając do dyspozycji miękkie klocki xxl

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bystrzaki
pracodawca

Spektakl teatralny “Zaginiona Owieczka”


W świecie przepełnionym nowoczesnymi sprzętami, w świecie bodźców i efektów specjalnych, dobrze pozwolić sobie na magię teatru. :)


Nasze wspaniałe Bystrzaki uczestniczyły ostatnio w spektaklu teatralnym “Zaginiona Owieczka”.


Dbamy o wszechstronny rozwój Waszych pociech, dlatego regularnie pobudzamy ich wyobraźnię i uczymy skupienia za pomocą dramy. Świat teatru opiera się zazwyczaj na prostej scenografii i rekwizytach, które dostarczają wyjątkowych wrażeń artystycznych i estetycznych. A wszystko to rozgrywa się w czasie rzeczywistym, z żywymi ludźmi.


Dzięki przedstawieniu dzieci mogą zobaczyć, jak postać rozwiązuje jakiś problem. Identyfikują się z przeżyciami bohaterów i dzięki temu łatwiej im oswoić pewne uczucia i rozładowywać nagromadzone napięcie. Teatr rozwija empatię i wrażliwość dziecka, bo postaci na scenie są prawdziwe, w przeciwieństwie do tych z filmowych kreskówek.

Pełną relację z wydarzenia, znajdziecie na naszym Facebook'u: