NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Drodzy Państwo!

Nawiązując do akcji GoWork  #HejtToNieOpinia, z uwagi na pojawiające się w ostatnim czasie komentarze skupiające się na konkretnych osobach, przypominamy i apelujemy o wyrażanie opinii na temat firmy oraz warunków pracy, zgodnie z celem przeznaczenia niniejszego serwisu, niezmiennie w sposób kulturalny, sygnalizując sprawy, które są dla Państwa ważne. 

Ponownie zaznaczamy, iż wolność słowa ma swoje ograniczenia - nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Zwracamy również uwagę na obowiązujące nas wszystkich przepisy o ochronie danych osobowych. Komentarze łamiące prawo lub też będące niezgodne ze stanem faktycznym, będą usuwane przez administratora serwisu, a osoby naruszające dobra osobiste mogą zostać  pociągnięte do odpowiedzialności karnej. 

NGK Ceramics Polska nie będzie akceptować i dawać przyzwolenia na komentarze obraźliwe dla osób trzecich. Znieważając swoich kolegów, znieważacie Państwo samych siebie. 

Nasze odpowiedzi na forum GoWork kierowane są przede wszystkim do kandydatów lub osób poszukujących pracy i nie posiadających innej możliwości uzyskania odpowiedzi.

Pracowników naszej firmy prosimy o zadawanie wszelkich pytań o kwestie związane z wewnętrznymi procedurami lub zasadami firmy, również w temacie procesów rekrutacyjnych, poprzez dział HR lub drogą mailową na adres widoczny w danych kontaktowych serwisu GoWork. Odpowiedzi na często zadawane pytania pojawią się w wewnętrznym Newsletterze, dostępnym dla wszystkich pracowników. 

Z poważaniem

NGK Ceramics Polska

Pomocna?
Tak36Nie219

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,

widząc duże zainteresowanie naszą firmą na portalu GoWork.pl, postanowiliśmy wykorzystać tę płaszczyznę komunikacji, by dostarczać Państwu aktualnych i rzetelnych informacji na temat naszej działalności. Chcemy odpowiadać na Państwa pytania, aby mogli uzyskać Państwo pewność, że odpowiedzi pochodzą od przedstawicieli spółki NGK Ceramics Polska.

Jesteśmy tutaj także po to, aby otrzymywać odpowiedzi zwrotne od Państwa. Ocena naszej działalności zarówno przez byłych, jak i obecnych pracowników jest dla nas szczególnie cenną informacją. Nie boimy się konstruktywnej krytyki, bo wiemy, że dzięki niej możemy usprawniać funkcjonowanie naszej firmy, a dzięki temu nieustannie się rozwijać.

Zapraszamy zatem do komentowania i apelujemy o kulturę wypowiedzi, wszak wolność słowa także ma swoje ograniczenia - nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Zwracamy również uwagę na obowiązujące nas wszystkich przepisy o ochronie danych osobowych. Komentarze łamiące prawo, będą usuwane przez administratora serwisu.

We wszystkich sprawach wymagających analizy, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem wskazanym w zakładce z danymi teleadresowymi.

Z pozdrowieniami,
NGK Ceramics Polska

Pomocna?
Tak12Nie43
NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.