Aktualności

NetPOS Sp. z o.o.
pracodawca

Targi EuroGasto z udziałem NetPOS

Wielkimi krokami zbliża się największa w Polsce impreza wystawiennicza dla branży HoReCa – 21 Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro i Targi WorldHotel. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2017 w Centrum MT Polska w Warszawie.

NetPOS – kompleksowe wsparcie dla biznesu

NetPOS to firma, która zajmuje się sprzedażą i wdrażaniem rozwiązań dla przedsiębiorstw działających w branży HoReCa i Retail. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie w zakresie wdrażania najlepszych rozwiązań IT dla biznesu. Naszą ofertę kierujemy do firm o różnym zakresie działalności, poczynając od tych najmniejszych, aż po całe sieci. Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą podczas zbliżających się targów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym branżowym wydarzeniu. Na naszym stoisku zaprezentujemy najlepsze dostępne na rynku sprzęty i oprogramowanie dla branży HoReCa. Uczestnicy targów będą mogli sprawdzić między innymi oprogramowanie gastronomiczne i hotelowe, terminale POS, drukarki fiskalne, KDSy, telewizję hotelową oraz rozwiązania Digital Signage.

W kilku słowach o targach

Targi EuroGastro co roku przyciągają setki wystawców i tysiące odwiedzających, którzy dzielą się swoim doświadczeniem oraz obserwacjami z branży. Odwiedzający mają możliwość spotkania miedzy innymi specjalistów z branży nowych technologii, w tym oprogramowania dla hoteli i gastronomii, które zaprezentuje NetPOS.

Na targach znajdziecie kompleksowe rozwiązania dla branży HoReCa, a wśród wystawców będziecie mogli spotkać  przedstawicieli wielu sektorów między innymi wyposażenia lokali gastronomicznych, dostawców systemów komputerowych, przedsiębiorców dostarczających żywność i napoje czy firmy zajmujące się wyposażeniem sal restauracyjnych i barów.

Do zobaczenia na targach EuroGastro i WorldHotel.

 

 

NetPOS Sp. z o.o.
pracodawca

NetPOS na warsztatach Travel 2.0

W dniach 23 i 24 lutego braliśmy udział w warsztatach Travel 2.0, które odbywały się w Szklarskiej Porębie w hotelu Kryształ Conference&Spa oraz na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu. Już niebawem kolejne edycje wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy.

W kilku słowach o warsztatach Travel 2.0

Travel 2.0 to seria wydarzeń branżowych organizowanych przez portal eHoliday.pl, podczas których przedstawiciele branży turystycznej i hotelowej wymieniają się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą. Ostatnia edycja warsztatów miała miejsce w Szklarskiej Porębie i we Wrocławiu. Travel 2.0 to doskonała okazja, aby porozmawiać ze specjalistami z branży hotelowej na temat aktualnych trendów i zmian z zakresu e-marketingu. Jednym z prelegentów warsztatów Travel 2.0 był Aleksander Gawęda, związany z firmą NetPOS, który opowiadał o integracji systemów rezerwacyjnych z PMS.

Aleksander Gawęda na co dzień zajmuje się wdrażaniem systemu NetPOS Hotel do zarządzania obiektami noclegowymi. Przez lata pracy w branży hotelowej zdobył cenne doświadczenie, które wykorzystuje podczas kontaktu z klientami. Warsztaty Travel 2.0 były dla niego okazją do podzielenia się swoją wiedzą oraz szansą na poznanie nowych trendów oraz zmian które dominują obecnie w branży hotelowej.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Podczas lutowych warsztatów Travel 2.0 poruszona została tematyka integracji portali rezerwacyjnych z PMS (systemami do zarządzania hotelem), która automatyzuje i usprawnia pracę w hotelach. Drugim z tematów, który został poruszony podczas warsztatów było wykorzystywanie Google do promocji obiektu noclegowego.

Uczestnicy warsztatów poznali  zalety systemów zaprojektowanych z myślą o branży hotelowej. Dowiedzieli się między innymi, jakie korzyści płyną z połączenia portali rezerwacyjnych z systemami PMS oraz jak poprawiają one komfort pracy personelu. Jedną z zalet tego rozwiązania jest aktualizacja rezerwacji na wszystkich portalach oraz na stronie obiektu. Dzięki temu możliwa jest stała kontrola nad obłożeniem hotelu i eliminowane jest ryzyko tzw. overbookingu. Podczas warsztatów zostały omówione wszystkie najważniejsze informacje związane z integracją systemów rezerwacji online z hotelowym PMS.

Zapraszamy do udziału w kolejnych odsłonach warsztatów Travel 2.0, w których również bierzemy udział. Do zobaczenia!