Profil

Czym się zajmujemy?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych:
Facebook
LinedIn
Twitter

  Monika Mrugała Dyrektor Obsługi Klienta, Netia S.A.

  W Netii pracuje od 16 lat, a obsługą Klienta B2C zarządza od ponad roku. Ma doświadczenie w retencji oraz sprzedaży, ale jej pierwszym stanowiskiem w Netii było właśnie stanowisko Konsultanta Obsługi Klienta, dzięki czemu dobrze rozumie potrzeby swoich pracowników. Bardzo lubi swoją pracę i kontakt z ludźmi. Aktualnie jest w trakcie tworzenia przepisu na najlepszą obsługę klienta.

  Przeczytaj cały wywiad »

  Karolina

  @zniesmaczony z tego, co obserwuję rynek pracy to raczej większość firmy nie daje odpowiedzi zwrotnej, bo tak naprawdę nie mają takiego obowiązku. Rozmowę oceniasz pozytywnie, więc czy brak odpowiedzi to jedyny powód dlaczego nie polecasz firmy Netia? Czy w takim razie chociaż możesz podać więcej szczegółów z rozmowy i rady jak się do niej przygotować dla innych użytkowników? A pozostałych użytkowników zachęcam do zapoznania się z wywiadem z pracodawcą: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,2477,wywiad-monika-mrugala

  zniesmaczony

  Aplikowałem na ofertę pracy Kierownik Rozwoju Inwestycji, rozmowa odbyła się w biurze w Gdańsku z ewentualnym przyszłym przełożonym i pracownikiem działu HR. Rozmowa miła i rzeczowa ale moją opinię o firmie zepsuło to, że w wyznaczonym terminie nikt nie powiadomił o wynikach rekrutacji. Wypadałoby chociaż wysłać maila w przypadku gdy kandydat nie odpowiada. Jak chodziło o umówienie na rozmowę to potrafili zadzwonić i wysłać maila. Więc jak dla mnie nie poważna firma. Nie polecam chyba, że lubi się tracić czas.

  Karolina

  @Natali, @Nick dlaczego uważacie Netię za fajną firmę? Możecie to uargumentować? Ważne, by na forum pojawiały się merytoryczne opinie, bo to ułatwia przyszłym pracownikom podjęcie decyzję o pracy. Aktualnie właśnie jest m.in. oferta na stanowisko Młodszy Kierownik ds. Kontentu (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,2477,wywiad-monika-mrugala), czy ktoś pracuje na tym stanowisku i chciałby się wypowiedzieć?

  Handlowiec 2016-07-09 15:58 przez Bubu

  Przebieg rekrutacji

  Kolega poprosił mnie, abym popracowała, bo nie ma chętnych do pracy, a on ma target na zrekrutowanie pracownika. Cóż miałam robić, pomogłam.

  Pytania

  To co popracujesz?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę