Netia S.A.
3 212 6 1

Czym się zajmujemy?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych:
Facebook
LinedIn
Twitter

  orangutan

  Stanowisko techniczne, zaawansowane. Praca zmianowa - o tym nic w ogłoszeniu, zdziwko dopiero podczas rozmowy kw. Rozmowa z jakimś gościem ze strasznie niskim poczuciem wartości, bo najchętniej to by szeptał, zamiast mówić głośno - taką miał depresję, że musi rodzinę utrzymać z tych ochłapów które dostaje. Stanowisko za jakieś 18k netto na FVAT. Powiedziałem że chcę 14k. Zaproponowano mi 11k. Grzecznie podziękowałem za pracę w kamieniołomach i znalazłem inną firmę, która zapłaciła mi 15k z uśmiechem. Wygląda na to, że netia to (usunięte przez administratora). A jak z jakością ich usług jest to każdy wie - metr mułu pod dnem. Mówcie największym wrogom że tam się dobrze pracuje, będzie beka.

  Grażyna

  Za to teraz firma ma opinie dobrego pracodawcy i pewnie zaskoczyłaby wiele osób!

  ........

  Pracowałam Netii na Taśmowej od 2012 do 2015 roku. Byłam wtedy studentką. Umowa podpisywana na 1-3 miesiąca i tak w kółko tylko z innym stanowiskiem. Po roku pracy 1 zł podwyżki za godzinę, w kolejnym roku 0,50 gr. Trochę śmiech, ale cóż dla studenta i to dobre. Jeżeli chodzi o szansę umowy o pracę to raczej nikłe. Były rekrutacje wewnętrzne (na umowę o pracę), ale ustawione. Maila z informacją o takiej rekrutacji dostawały osoby, które miały taką umowę dostać. Rotacja pracowników bardzo duża. Najgorsze było to, że jak było mało pracy to trzeba było przyjechać na godzinę lub dwie, albo po przyjeździe do pracy okazywało się, że trzeba wracać do domu bo nie ma co robić. Dojeżdżałam pociągiem spoza Warszawy ok 1,5 h więc było to dość problematyczne. Pomijając to wszystko, ogólna atmosfera w całym dziale była bardzo przyjemna, dobrze wspominam pracę w tej firmie, ale kolejny raz nie zdecydowałabym się :)

  Specjalista II lini centrum obsługi technicznej 2018-04-20 14:00 przez Gall Anonim

  Przebieg rekrutacji

  Mało profesjonalna rozmowa. W rozmowie brakowało pytań, które sprawdzałyby moje kwalifikacje na dane stanowisko i skupiała się raczej na wypytwaniu dlaczego nie pracuje tam gdzie pracowałem, jakby to było najważniejsze.

  Pytania

  -Dlaczego zrezygnowałeś z poprzedniej pracy przed znalezieniem nowej -Prośba o referencje od poprzedniego pracodawcy -Opowiedz coś o sobie -Obowiązki wykonywane w poprzednim miejscu pracy

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy