Profil

Czym się zajmujemy?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych:
Facebook
LinedIn
Twitter

  Monika Mrugała Dyrektor Obsługi Klienta, Netia S.A.

  W Netii pracuje od 16 lat, a obsługą Klienta B2C zarządza od ponad roku. Ma doświadczenie w retencji oraz sprzedaży, ale jej pierwszym stanowiskiem w Netii było właśnie stanowisko Konsultanta Obsługi Klienta, dzięki czemu dobrze rozumie potrzeby swoich pracowników. Bardzo lubi swoją pracę i kontakt z ludźmi. Aktualnie jest w trakcie tworzenia przepisu na najlepszą obsługę klienta.

  Przeczytaj cały wywiad »

  Wind

  Rozmowa jak każda inna. Trwała ok godzinę. Pytanie o doświadczenie, studia, pakiet Office. Jedyny minus do rekrutera-jest nieslowny.

  Karolina

  @Asja może zaaplikuj i jeżeli firma Netia S.A. Cie zaprosi na rozmowę to się przekonasz jak z tą umową. Bo nie ma co gdybać. Możliwe jest to, że umowa zlecenie jest na okres próbny lub dla studentów, a reszta osób ma umowę o pracę. Czy jest tak jak podejrzewam? Czy ktoś może z pracowników się wypowiedzieć?

  Asja

  jakie są Wasze opinie o pracy na taśmowej? wszędzie na forum są informacje o śmieciowych umowach natomiast w ogłoszeniu są informacje o umowie o prace? proszę o opinie pracowników którzy zajmują się pracą biurową, bo takich opinii na forum jest najmniej .

  Handlowiec 2016-07-09 15:58 przez Bubu

  Przebieg rekrutacji

  Kolega poprosił mnie, abym popracowała, bo nie ma chętnych do pracy, a on ma target na zrekrutowanie pracownika. Cóż miałam robić, pomogłam.

  Pytania

  To co popracujesz?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę