Netia S.A.
3 212 6 1

Czym się zajmujemy?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych:
Facebook
LinedIn
Twitter

  Afanazy

  Zgłosiłem się do pracy jako administrator systemów. Trochę było dziwnie. Z jednej strony HR dzwonił, czy się nie spóźnię, z drugiej strony ten sam HR ignorował moje maile. Sama rozmowa - trochę HR, dlaczego zmieniam pracę, trochę IT - w formie pytań - typu który RAID jest szybszy? Pole SOA w DNS? Na podstawie jednogodzinnej rozmowy okazało się, że nie spełniłem wymagań pracodawcy co do oczekiwań oraz potrzeb firmy. Ja osobiście podejrzewam, że 8500 brutto, jako moja pensja, było zbyt wysokie. Bo to taka firma jest, że: - nie powie jakie są oczekiwania finansowe, nawet zakres, bo to wielka tajemnica jest - nie umie określić na spotkaniu oferty finansowej - muszą się zastanowić ale żądają aby przedstawić swoją ofertę. Tu jak przedstawiłem ofertę, to spotkanie się zakończyło w ciągu 60 sekund. Może powinienem powiedzieć, pensja minimalna?

  Grzegorz

  Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować i dobrze to robi to jestem przekonany, że może być zadowolony.

  Karolina

  @Kris, a jak w końcu jest w Netii z tą umową o pracę? Bo wcześniej o to pytałam ale opinie mieszane, jedni piszą, że jest tylko zlecenie, inni, że na umowę o pracę też można liczyć. Może Ty wypowiesz się na ten temat skoro warunki pracy u tego pracodawcy Ci odpowiadają?

  Specjalista II lini centrum obsługi technicznej 2018-04-20 14:00 przez Gall Anonim

  Przebieg rekrutacji

  Mało profesjonalna rozmowa. W rozmowie brakowało pytań, które sprawdzałyby moje kwalifikacje na dane stanowisko i skupiała się raczej na wypytwaniu dlaczego nie pracuje tam gdzie pracowałem, jakby to było najważniejsze.

  Pytania

  -Dlaczego zrezygnowałeś z poprzedniej pracy przed znalezieniem nowej -Prośba o referencje od poprzedniego pracodawcy -Opowiedz coś o sobie -Obowiązki wykonywane w poprzednim miejscu pracy

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy