Profil

Czym się zajmujemy?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych:
Facebook
LinedIn
Twitter

  Karolina

  @PrzedPrzejęciem nie ma możliwości stworzenia takiego miejsca, bo to przecież ogólne forum o firmie Netia S.A. I też nic nie poradzisz, że osoby z Departamentu IT się nie wypowiadają na forum. Nikt ich nie zmusi, ale możesz liczyć, że jednak osoba z tego działu zajrzy na forum i się czegoś od niej dowiesz.

  PrzedPrzejęciem

  Na forum brakuje punktu dla wpisów o warunkach pracy w Departamencie IT. Pojawiają się niemal wyłącznie opinie handlowców. Proszę o rejestrowanie swoich komentarzy, szczególnie teraz w okresie zakupu Netii. Jak się pracuje? Jakie są różnice w pracy w poszczególnych Centrach Kompetencji? Czy przyjemnie się pracuje na styku biznes i IT ? Czy kierownictwo profesjonalnie organizuje projekty? Co sądzicie o Departamencie IT w tej firmie?

  Karolina

  @Wind z pakietu office był jakiś test? Bo nie wiem jak rozumieć to sformułowanie. Możesz napisać co dokładnie robiliście przez godzinę? To dość długo, jeżeli chodzi o rozmowę o pracę, dlatego wszyscy zainteresowani aplikacją do Netii, byliby wdzięczni za taką relację.

  Handlowiec 2016-07-09 15:58 przez Bubu

  Przebieg rekrutacji

  Kolega poprosił mnie, abym popracowała, bo nie ma chętnych do pracy, a on ma target na zrekrutowanie pracownika. Cóż miałam robić, pomogłam.

  Pytania

  To co popracujesz?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę