Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Ktosik
Były pracownik
 Pytanie

Odradzam, po kilku latach uciekłem stamtąd. Plusy? Akurat tylko i wyłącznie współpracownicy, którzy trafili się spoko. Minusy? No tu można epopeję narodowa napisać, ale wkrótce to do głównych. Kierownicy? Beton, mam wrażenie że biorą ich z łapanki, kłamią w żywe oczy, nie potrafią na proste pytanie odpowiedzieć, prawdopodobnie wyuczone frazesy, niczego się nie dowiesz. Urlop? Zapomnij, nie masz prawa bo jesteś mega ważny i tu świetny paradoks, jak cię nie ma to jest problem, jak nie ma kierownika, lidera to wszystko spoko, tak mało ważni i mierni oni tej w firmie są. Problem na linii który chciałbyś żeby został naprawiony? Możesz zgłosić, w najlepszym przypadku może po kilku miesiącach zostanie naprawiony, przeważnie zapomnij AAA i nie masz co zgłaszać kolejnych bo też nie zostaną naprawione. Podwyżki? Są co roku, 200-300 zł jak dostaniesz 21-23 pkt(95%) ludzi, te oceny już z góry są przygotowane. Kilku dupolizow dostanie większą, ty jako że nie palisz i nie chodzisz z kierownikami ma palarnie możesz o tym zapomnieć. Na liderów biorą gości którzy całkowicie się do tego nie nadają, ale jak wyżej, chodzą na fajki z kierownikamo, podpierniczaja więc.. potem dzieje się (usunięte przez administratora) jak ten śmieszny liderek z niebieskiej poniżał Ukrainkę na linii. Brak słów. Sama praca z racji tego że wiecznie jest problem z obsada polega na tym, że trzeba pracować za dwóch, często nie ma kto cię zamienić żebyś poszedł kulturalnie zjeść, więc często co słabsi jedzą przy stanowiskach pracy. Ważne są cpi czy inne excele, wszystko się kręci, a to że tyrasz na dwóch stanowiskach za jedną pensje to nikogo nie interesuje. Istnieje tutaj coś takiego jak wolne z harmonogramu bo masz za dużo godzin do wykorzystania i najlepsze jest to, że wysyłają ciebie na wolne i muszę kogoś wziąć na nadgodziny, no logiczne w sumie lepiej komuś zapłacić a tobie nie xd Susa?? Nooo tutaj mega podobno ktoś wiele razy ze mną przeprowadzał rozmowę na temat bezpieczeństwa, przeważnie nie nosiłem kasku, ale w sumie nigdy tej rozmowy nie miałem, ale w sumie też jechałem na kozaku i przeprowadzałem rozmowę z pracownikiem który zwolnił się rok temu. Dzień w dzień. Dra? No pamiętaj że siedziac przy komputerze możesz się zadrapać pazurem więc jest to linia ognia i musisz uważać. Wchodzisz codziennie po schodach? Pamiętaj żeby codziennie o tym napisać bo możesz spaść z nich a to jest niebezpieczne. Heh jeszcze bym coś dopisać ale mój czas jest zbyt cenny na tą firmę. Jednym słowem nie polecam.

2
Dorota
Pracownik
@Ktosik

Szczerze to są brednie pewnie dużo chorowałeś i po jakimś czasie znów laziles w kratkę i jak zostałeś zwiliony piszesz brednie seby się zemścić.

5
Lenny
Były pracownik
@Ktosik

facet podsumował.. pozamiatane

Pracownik
Pracownik
@Dorota

Gotuj obiad a nie wypisywać głupoty w necie ci w głowie

1
Janoo
Kandydat
 Pytanie

Może ktoś wie jakimi wózkami jezdniowymi jeździ się na dzialach czy tylko wysokiego składowania bocznymi czy czołowymi niskiego składu ??

Pracodawca

@Janoo

Witam, Jeżeli chodzi o obszary magazynu to poruszają się tam następujące wózki: -przewarzająca ilość wózków to wózki wysokiego składowania (boczne) -kolejne wózki to wózki unoszące, głównie wykorzystywane do obsługi dostaw/wysyłek -wózki czołowe to zdecydowana mniejszość, jest tylko kilka sztuk

Gość
Kandydat
 Pytanie
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

A czy jest możliwość zatrudnienia się na wózki czołowe i unoszące ?? Czy tylko na boczne wysokiego składowania ?

Borsuk
Kandydat
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Rozumiem ze nie będzie dojazdu z kierunku Brzeg Olawa. Trudno bedziemy szukać pracy gdzie indziej.

Jogi
Kandydat
 Pytanie

Bede moze nowy, jak sie pracuje na zmianie czerwonej na dziale multipakowania jako pracownik produkvji , jak atmosfera w pracy, praca ciezka?

Xyj
Pracownik
@Jogi

Będziesz pracował z liderką Martą, ciągle coś nie tak będziesz robił, ojoj

Jogi
Były pracownik
@Jogi

Już nie jestem nowy już tam nie pracuje.

Janoo
Kandydat
 Pytanie

Jakimi wózkami jezdniowymi jeździ się na dziale ? Bocznymi wysokiego składowania czy czołowymi niskiego skaldu ? ?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Kosztów (m/k)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Gość
Klient
 Pytanie

Mam pytanie jakimi wózkami widłowymi się jeździ w tej firmie ? Bocznymi wysokiego składu czy czołowymi niski skład ??

Bartek
Kandydat
 Pytanie

Czy orientuje się ktoś z którego miejsca w Ząbkowicach Śląskich na ul. Powstańców Warszawy zabiera autobus pracowników Nestle-Purina?

K.A.S.A
Pracownik
 Pytanie

Wiadomo kiedy będą PIT -y ?

Covidek
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego w czasie narastającej pandemii nie są wprowadzone dwa autobusy z kierunku Bielawa ? Ludzi praktycznie cały autobus ,połowa przeziębionych ,kaszlących ,ciągnących nosami .Chorzy i do pracy chodzą ,ułomni po prostu .

Pracodawca

@Covidek

Przewoźnik jest obowiązany monitorować liczbę pasażerów i informować nas o każdym przypadku konieczności podstawienia dodatkowego autobusu. Pytanie o ten konkretny kierunek zostało już dzisiaj skierowane do przewoźnika. Jeżeli informacja się potwierdzi, to zlecimy podstawienie drugiego pojazdu

Covidek
Pracownik
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Dzięki za odpowiedź .

Redzik
Pracownik
@Covidek

Chodzą bo szkoda im premii… dlatego chodzą dla kogoś kto np. wychowuje dzieci sam czy ma kredyty na mieszkania itp. Szkoda premii bo 600zł bardzo ważna kwota i stracić może skończyć się nawet nie opłaceniu raty. Przy tej inflacji teraz która mamy i wszystko drożeje są większe wymagania płacowe i każdy stara się zarobić jak najwiecej nawet kosztem zdrowia. Miejmy nadzieje ze w tym roku podwyżki będą odpowiednie bo znów duża ilość ludzi ucieknie w pogoni za lepszym bytem ;) rok temu tak było na magazynie i dużo doświadczonych ludzi odeszło. Firma za późno zareagowała podnosząc podstawę. Niech Nestle wyciągnie wnioski bo kolejne fazy budują a może być tak ze nie będzie komu pracować i fazy będą stały :) a nie po to się firma rozwija ;)

Halina
Pracownik
@Covidek

Przeżuć się na rower

1
xawery
Pracownik
@Halina

Aty przerzuć się na słownik !

Borsuk
Kandydat
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Witam jeszcze raz chcialbym zapytać o dojazdy z kierunku Brzeg Olawa To jest taka trudna decyzja jak Firma szuka pracowników Pozdrawiam

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie dotyczące samej pracy i zarobków.Tylko proszę o normalne odpowiedzi bez hejtu.Pracowałem już na produkcji i na wzókach widłowych ale chwytających do dużego AGD(lodówki,piekarniki itp.).I zastanawiam się czy aplikować na operatora maszyn czy operatora wózka widłowego.Zatem: -Jaka jest całkowita stawka dla operatora maszyn ze wszystkimi premiami.i dodatkami za godziny nocne,bez nadgodzin? -jaka jest stawka na magazynie dla operatora wózka ze wszystkimi premiami i dodatkami za godziny nocne,bez nadgodzin? Jeżeli operator ma tyle co wózkowy to poszedłbym raczej na operatora.Jeżeli chodzi o podwyżki-będzie coś w nowym roku w marcu? 200-300 zł brutto czy raczej nie ma szans?

Pracodawca

@Kandydat

Wynagrodzenie zasadnicze dla operatora maszyn jest w przedziale 4100 -5000 (zależy od stanowiska). Dla kierowcy wózka 4500 na okresie próbnym, potem 4750. Do tego premia za obecność 400 - 600 i za nocki 220.

Management
Były pracownik
 Pytanie
@Kandydat

Witam, Jeżeli trafisz na magazyn to spodziewaj się pracy w różnych miejscach. Od chłodni do magazynów wysokiego składowania poprzez bieżącą obsługę produkcji. Manager magazynu jest specyficzny . Obsługa wózków widłowych bocznych jak i czołowych. Musisz się przygotować , że po regałach też bedziesz skakał" dotyczy to zmiany w konfiguracji regałów - ciekawa praca , ciekawe czy już wszystko zostało zrealizowane po kontrolach?. Ci co tam pracują wiedzą o czym piszę. Pracuje się w okularach ochronnych, kask , rękawicach . Resztę dopytaj się u kierownika magazynu który powinien byc na rekrutacji.

Stefan
Klient
 Pytanie
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Brutto czy netto ?

Ktos
Pracownik
@Stefan

Oczywiście,że brutto. Każdy może nie inną pensje na rękę. (zwolnienie z PiT do 26 roku życia chociażby).

Adam
Kandydat
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Witam jaka jest stawka jako Pracownik Produkcj u Państwa

Pracodawca

@Stefan

Wynagrodzenia są podawane w kwotach brutto

Borsuk
Kandydat
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Zróbcie Państwo dojazd pracowniczy z kierunku Brzeg Olawa jest tam duzo osob bez pracy ja tez chętnie bym się przyjal chociaz pracuje ale chce zmienić prace i takich osób jest więcej bo wszedzie malo zarabiają Pozdrawiam

Ania
Kandydat
@Borsuk

Jestem z okolic Oławy i też mogłabym pracować w Nestle, ale mam za daleko, żeby codziennie dojeżdżać swoim autem

orzeł
Kandydat
@Ania

Dokładnie tak i takich osób jest duzo więcej wystarczy zrobić transport pracowniczy z kierunku Brzeg-Olawa a pracownicy sami się znajdą.Pozdrawiam Kadry Nestle Purina może ktoś zauważy te ooinie i zastanowi się nad tym.

Pracodawca

@orzeł

Dziękujemy za komentarze, rozważamy również ten kierunek transportu pracowniczego.

Anna
Pracownik
@Kandydat

Powiem tak praca na pierwszy zut oka ciężka pisze o paniach na linkach...ale do wszystkiego mozna się przyzwyczaić.tak naprawdę to są gorsze zakłady...gdzie naprawdę jest bardzo ciężko.kazda praca fizyczna wymaga wysiłku a mam porównanie z zakładami samochodowymi więc w Purinie jest lżejsza praca.pozdrawiam

Orzeł
Kandydat
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Bardzo proszę o powiadomienie jeżeli zdecydują się Państwo na transport pracowniczy z kierunku Brzeg-OŁawa .Pozdrawiam.

Pracodawca

@Orzeł

Oczywiście, jak tylko będziemy znali datę uruchomienia transportu, opublikujemy tę informację

Kuba
Kandydat
 Pytanie
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Czy stawka 4100-5000 dotyczy początkującego operatora, czy górna granica zarezerwowana jest raczej dla starszego?

Pracodawca

@Kuba

Stawka dotyczy początkującego operatora i jest uzależniona od stanowiska pracy

Borsuk
Kandydat
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Witam mam pytanie gdzie mozna przesłać CV w sprawie pracy zeby być w bazie danych jakby był dojazd z kierunku Brzeg-Olawa to Panstwo by mieli kontakt ze Mną, Pozdrawiam

Pracodawca

@Borsuk

Zapraszamy do aplikowania poprzez portal pracuj.pl. Są tam zamieszczone wszystkie nasze aktualne oferty.

Gość
Były pracownik
 Pytanie
@Kandydat

Chłopie nie ładuj się tam mam tam duże doświadczenie jak nie jedno z największych i radzę omijać ten zakład a pracowałem tam od samego początku i na każdym dziale.Około rok temu zakończyłem karierę i nie żałuję bo co teraz tam się dzieje co koledzy piszą to katastrofa a kolegów mam tam wielu większość w najbliższym czasie kończy tam karierę. Pieniążki niby Ok ale po tym Co się tam robi to tzw (usunięte przez administratora) Z tym doświadczeniem znalazłem pracę na luzie i mogę się wykazać a stawka ta sama co 8 lat starań w nestle praca konkret więc? Chyba więcej nie muszę tłumaczyć. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) nestle.

Orzeł
Kandydat
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Mam pytanie odnośnie transportu z kierunku Brzeg-Oława czy coś wiadomo zdecydowali się Państwo uruchomić ten kierunek,Chętni do pracy napewno by się znalezli bo dużo osób dojeżdża do Wrocławia.Trzeba tylko w Brzegu I Oławie ogłoszenia ponaklejać .Pozdrawiam.

Pracodawca

@Orzeł

Decyzję w tej sprawie podejmiemy do końca lutego i wówczas poinformujemy o niej.

Polak
Kandydat
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Brzeg i Oława pozdrawia Nestle Purina.

Ola
Kandydat
 Pytanie

Witam , Czy firma przyjmuję osoby z zewnątrz z minimalnym doświadczeniem na stanowiska związane z logistyką lub z SAPem? Z możliwością doszkolenia wewnętrznie pracownika pod standardy panujące w firmie? Czy raczej są przyjmowane osoby wyłącznie z doświadczeniem bądź z rekrutacji wewnętrznej znające już procesy i standardy?

Pracodawca

@Ola

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Danych Podstawowych SAP. Szczegóły na pracuj.pl

Kasia
Kandydat
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

czy jest możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej na tym stanowisku /

Pracodawca

@Kasia

Tak, praca może być wykonywana hybrydowo

Kasia
Pracownik
 Pytanie
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

A czy wprowadzona jest stała praca hybrydowa?

Tomek
Kandydat
 Pytanie
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Na jego wynagrodzenie brutto można liczyć na tym stanowisku ?

Pracodawca

@Tomek

Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z kandydatem, który zostanie wyłoniony w wyniku rekrutacji.

Pracodawca

@Kasia

Pracownicy mają możliwość wykonywania pracy zdalnej, nie tylko podczas pandemii

Karolina
Kandydat
 Pytanie

Czy poszukują może pracowników do działu kontroli jakości ? Mam doświadczenie kilka lat.

Pracodawca

@Karolina

Wszystkie aktualne oferty pracy są zamieszczone na pracuj.pl

Karolina
Kandydat
 Pytanie

Gdzie uzyskać informację na temat miejscowości z których zabiera autobus pracowniczy ?

Pracodawca

@Karolina

Dowozimy pracowników z kierunków BIELAWA – OLESZNA; WAŁBRZYCH – ŚWIDNICA; ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE – ŁAGIEWNIKI; STRZELIN – JORDANÓW; ZIĘBICE

Wesoły
Kandydat
 Pytanie

Chcę zapytać, jak działa ta firma? Czy warto osiedlić się na Purinie, czy nie?

2
Wnikliwy
Pracownik
@Wesoły

Oni nawet tam nikogo nie zatrudniają. Wystawiają ogłoszenia by tylko odfajkować i tyle. To ściema jakaś czy oni robią ludzi w konia.

555
Pracownik
@Wesoły

Przyjdź, zobacz, sam wyciągniesz wnioski. Nie sugeruj się wpisami na forum, bo to pisze kilka tych samych osób, którym się nie chce robić. A nie pójdą do innego zakładu, bo wiedzą, że tu i tak jest lepiej niż w wielu innych miejscach.

555
Pracownik
@Wnikliwy

Hahaha, dobre bajki. Są zatrudnienia i będzie jeszcze więcej bo firma cały czas się rozwija i otwiera nowe fazy. Aktualne ogłoszenia są np na pracuj.pl.

Svetlana
Były pracownik
 Pytanie

Czy biorom Bialorusiniow i Ukraincow ?

555
Pracownik
@Svetlana

Tak, pracuje tutaj sporo osób z innych krajów

kandytat ur
Kandydat
 Pytanie

Witam od ilu zaczyna się stawka dla utrzymania ruchu wraz z dodatkami? Jaki system pracy ?

555
Pracownik
@kandytat ur

System pracy zmianowy, czyli 2* dniówka, 2* nocka i 4 dni wolnego lub jeśli wolisz same dniówki to od poniedziałku do piątku po 8h

zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Witam. Ile zarabia nowy operator urzadzen produkcyjnych, FFS? W ogloszeniu jest 4200-5500. Dosc duza roznica...

Mariusz
Kandydat
 Pytanie

Czesc mam pytanie odnosnie dzialu multi packingu jak sie pracuje, jak kierownictwo,menadzerowie??

2
Zażenowana
Były pracownik
@Mariusz

Odradzam nie warto traktowanie ludzi jak hołotę.

mesjasz
Pracownik
@Mariusz

Nawet się nie pchaj , wieczny brak ludzi ,jakieś standardy wymyślone przez (usunięte przez administratora) ,fatalna atmosfera na dziale.Tragiczna organizacja pracy ,szkoda nawet pisać ,odradzam .

Zoska
Pracownik
 Pytanie

Odradzam pracy tutaj w tym zakladzie , Czy oni są nie poważni ludzie nie mający szacunku do ludzi. ?? Czy traktujący ich wszystkich z góry jak motłoch ?

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Hej Jakie przystanki w Wałbrzychu z skąd autokary jadą?

ciekawe?
Kandydat
 Pytanie

Witam, mam pytanie odnośnie stanowiska operator wózka widłowego: Proszę o jakieś informacje, jak wygląda praca na tym stanowisku? Dzięki i Pozdrawiam

Tonny
Były pracownik

Ciężko się z tym nie zgodzić

Wencik
Były pracownik

100% prawdy, nic dodać nic ująć :)

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.