Nestle Polska S.A.

2 Dodaj opinię

Programy i staże

Programy i staże

 

Po raz pierwszy program „Letnia Praktyka z Nestlé” wystartował w 1999 roku. Od tamtej pory gościliśmy blisko 800 praktykantów, z których wielu pozostało z nami na dłużej. Dziś wielu z nich zajmuje wysokie, specjalistyczne i managerskie stanowiska, będąc jednocześnie przykładem na to, że praktyka w Nestlé to doskonały start w przyszłość. Z roku na rok liczba przyjmowanych praktykantów rośnie.

Program „Letnia Praktyka z Nestlé” dedykowany jest dwóm obszarom. w ramach którego praktyki odbywają się przede wszystkim w biurze głównym w Business Internship Program Warszawie oraz Technology Engineering Development Program, który daje praktykantom możliwość pracy w zakładach produkcyjnych w: Kaliszu, Kargowej, Nowej Wsi, Nałęczowie oraz Rzeszowie.

 

BUSINESS INTERNSHIP PROGRAM

Kogo szukamy?

Studentów III-V roku lub absolwentów do roku po ukończeniu studiów o profilu ekonomicznym.

Gdzie?

Praktyki odbywają się w biurze głównym w Warszawie w działach takich jak: Marketing, Sprzedaż, Trade Marketing, Finanse i Kontroling, HR, IT, Komunikacji i Usług Marketingowych lub innych, w zależności  od potrzeby biznesowej.

Kiedy?

Praktyki letnie trwają 3 miesiące i odbywają się w okresie od 1 lipca do 30 września z możliwością przedłużenia współpracy.

Jak zaaplikować?

Od 1 marca do 15 kwietnia szukaj naszych ogłoszeń na stronie Nestlé w zakładce Staże i Praktyki w Nestlé i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Kolejne kroki to testy analityczne, Assessment Center oraz rozmowa z przedstawicielem działu HR i Menedżerem- Twoim przyszłym przełożonym.

 

TECHNOLOGY ENGINEERING DEVELOPMENT PROGRAM

Kogo szukamy?

Studentów IV-V roku lub absolwentów do 2 lat po ukończeniu studiów o profilu technicznym.

Gdzie?

Praktyki odbywają w naszych fabrykach w Rzeszowie, Kaliszu, Kargowej, Nałęczowie oraz Nowej Wsi Wrocławskiej. Co roku oferujemy praktyki w takich działach jak Technologia i Produkcja, Zapewnienie Jakości, Inżynieria Przemysłowa, Wdrożenie i Rozwój Nowych Produktów oraz Dział Techniczny.

Kiedy?

Praktyki letnie trwają 2-6 miesięcy i odbywają się w okresie od 1 lipca.

Jak zaaplikować?

Od 1 marca do 15 kwietnia szukaj naszych ogłoszeń na stronie Nestlé w zakładce Staże i Praktyki w Nestlé i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Kolejne kroki to rozmowa z przedstawicielem działu HR + case study z zakresu wiedzy teoretycznej i specjalistycznej w ramach określonego działu. Ostatnim etapem jest rozmowa z Menedżerem- Twoim przyszłym przełożonym w wybranym zakładzie produkcyjnym.

 

 


     
 
Nestle Polska S.A.