Nestle Polska S.A.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

O nas

 

Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy przede wszystkim dzięki ludziom, którzy tworzą naszą organizację. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz pielęgnujemy pełną zaufania atmosferę pracy, w której rodzą się niestandardowe idee! Przykładamy dużą wagę do jakości wytwarzanych produktów. Jednocześnie przekazujemy naszym pracownikom i konsumentom szeroką wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Innowacyjne pomysły pracowników Nestlé wykorzystujemy do tworzenia najlepszych receptur i konceptów biznesowych, które decydują o przewadze konkurencyjnej naszej firmy.

Nestlé Polska zapewni Ci możliwość zdobywania unikalnego doświadczenia- nasze drzwi są szeroko otwarte zarówno dla studentów jak i profesjonalistów! Nie zwlekaj – weź udział w tworzeniu produktów, z których można być dumnym, w projektach, o których się mówi. Korzystaj z różnorodnych możliwości rozwoju i zdobywaj nowe umiejętności!

Jesteśmy znanym i cenionym  pracodawcą w branży FMCG. Praca w Nestlé to duża samodzielność i realny wpływ na projekty w dynamicznym i wymagającym  otoczeniu biznesowym. Przyjazna atmosfera i praca zespołowa, która umożliwia wymianę doświadczeń składa się na sukcesy naszych pracowników.

Nestlé w Polsce współtworzy dzisiaj 5042 pracowników. W 9 zakładach zlokalizowanych w różnych regionach Polski wytwarzamy ponad 1500 produktów, które są stałym elementem zbilansowanej diety naszych konsumentów w każdym wieku. 70% naszych surowców i opakowań kupujemy od dostawców z Polski, a 80% naszej sprzedaży stanowi produkcja lokalna. W ciągu ostatnich 20 lat zainwestowaliśmy w Polsce 2,2 mld zł, w tym w ostatnich 6 latach prawie 53 mln zł przeznaczyliśmy na inwestycje w ochronę środowiska.

Nasze lokalizacje w Polsce:

 


     
 
Nestle Polska S.A.