Neo Focus Forum

Kraków

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 483 ocen.

Usługi

 

Usługi

 

Multimedia

1. Gry multimedialne

Gry zręcznościowe lub logiczne to dobry sposób, aby gościa wprowadzić w dobry nastrój.
Może to będzie gra, którą pamięta z dzieciństwa z salonu gier komputerowych,
lub inna dająca satysfakcję z rozwiązania, bądź nagrodę od organizatora. Każdej planszy towarzyszy visual produktu promowanego na danej imprezie lub logo firmy.
MEMORY czyli "gdzie ja widziałem taką kartę"
Gra polegająca na znalezieniu wszystkich ukrytych par symboli. Symbolami mogą być dowolne grafiki, choć najlepiej jeśli są to elementy brandingu produktu. PUZZLE...
"...jakie są każdy widzi". Nasze są wirtualne z możliwością umieszczenia dowolnego obrazka. Układa się je przeciągając palcem po ekranie.  
...oraz dowolne inne gry, które możemy napisać na konkretną imprezę.

2. MobiQuiz, czyli większy zasięg

MobiQuiz to moblina wersja kiosku multimedialnego. Można uruchomić na nim dowolną aplikację (quiz, grę, prezentację) i zaprezentować ją Klientowi, nie tylko na stoisku, ale też poza nim.
Ważne jest, że zasada działania niejako wymusza osobisty kontakt z Klientem. Pozwala też na rozszerzenie zasięgu oddziaływania stoiska.
Aplikacje uruchomione na tablecie graficznym są obsługiwane przez dotyk,
wiec są bardzo przyjazne dla użytkownika i niosą ze sobą efekt innowacyjności.
Do wyboru mamy: od prostych gier logicznych, mających za zadanie
oswojenie ze znakiem towarowym, logotypem itp.,
po zaawansowane quizy multimedialne służące sprawdzeniu wiedzy Klienta
o produkcie. Za pomocą tabletu można też korzystać z dobrodziejstw Internetu, nawet w miejscach gdzie organizator nie udostępnia go bezprzewodowo. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest wyjątkowość samego iPada.

3. Multifolder - czwarty wymiar informacji

Multifolder to platforma pozwalająca na prezentację wszelkiego typu materiałów drukowanych i multimedialnych dotyczących produktów firmy.
To wirtualna biblioteka materiałów informacyjnych, od prostych informacji tekstowych do rozbudowanych folderów informacyjnych z animacjami
i sekwencjami wideo wplecionymi w treść.
W tradycyjnym folderze możemy zamieścić rysunek poglądowy (wykres) wyjaśniający jakieś zagadnienie. Zostanie on wydrukowany w skończonej niezmiennej formie. W multifolderze po wskazaniu takiego rysunku możemy obserwować animację - np tworzenie się wykresu.
Po wskazaniu zdjęcia zostaje uruchomiony pokaz zdjęć, bądź film wideo. Zdjęcie może ulec powiększeniu, jeśli użytkownik będzie chciał się dokładniej przyjrzeć. Platforma uruchamia się prezentując w efektowny sposób przygotowane materiały w formie okładek, które stanowią linki do poszczególnych elementów
(cyfrowych folderów, animacji, prezentacji multimedialnych, zdjęć, itp.).
Cała aplikacja jest uruchomiona na dużym, dotykowym ekranie i obsługiwana (np. przewracanie kartek) przez dotykanie
i przeciąganie palcem. Unikalną cechą aplikacji jest funkcja rysowania. Każdy otwierany element (plik wideo, folder wirtualny, prezentacja) może być opisywany za pomocą pisania „palcem po ekranie”. Ułatwia to dyskusję w danym temacie,
kiedy można pewne rzeczy podkreślić, bądź naszkicować bezpośrednio na materiale, o którym mowa.
Oczywiście bez szkody dla treści można szkice takie usunąć przez dotknięcie wirtualnej gumki.
Całość prezentowana jest w oprawie graficznej odpowiadającej visualowi produktu, lub firmy.

4. Prezentacja multimedialna

Wyświetlana zwykle na dużym monitorze (monitorach). Zawartość - dowolna - animowany logotyp firmy,
lub marka produktu, film prezentujący firmę, lub poszczególne produkty lub też szczegółowa prezentacja jednego produktu (animowane wykresy, tabele, głos lektora). Odtwarzana "bezobsługowo" - w pętli.

5. Quiz

Quiz to doskonałe narzędzie do przekazania wiedzy o produkcie lub jej sprawdzenia.
Może też służyć utrwaleniu marki w świadomości grającego. Może być jednokrotnego
lub wielokrotnego wyboru. Uruchamiany w kiosku multimedialnym obsługiwany jest przez dotyk. Rozpoczyna się zwykle planszą uruchamiania quizu, która wyświetlana jest dopóki użytkownik nie dotknie monitora. Potem następują plansze z pytaniami: na każdej jest pytanie
i kilka odpowiedzi. Prawidłową wskazuje się dotykając ją palcem.Po zatwierdzeniu pokazuje
się plansza z odpowiedzią prawidłową. Na końcu wyświetla się plansza z gratulacjami
jeśli gracz na wszystkie pytania odpowiedział prawidłowo lub zaproszeniem do ponownej próby. Ilość pytań może być dowolna, zwykle jednak nie większa niż 5-6. Mogą być wyświetlane zawsze w tej samej kolejności lub losowo. Mogą być również losowane z większej puli.
Każda plansza może być dowolnie opracowana graficznie. Najczęściej odpowiada wystrojowi stoiska, bądź visualowi produktu. Aplikacja quizowa może zapisać wyniki każdej tury w pliku, który po obróbce może być wykorzystany do statystyk. Quiz może być prezentowany na monitorze w kiosku multimedialnym, jak również na dużym dotykowym display'u zawieszonym na ścianie stoiska.

6. Quiz na cztery ręce

Quiz, w którym może brać udział do czterech uczestników. Otrzymują oni piloty, za pomocą których udzielają odpowiedzi na pytania pojawiające się na monitorze głownym.  
Decyduje oczywiście poprawność odpowiedzi, ale także czas po jakim zostanie udzielona. Na koniec pojawia się plansza z listą zwycięzców.

 

Kawa na stoisku

Wyobraźmy sobie stoisko: piękne, solidnie wykonane, dobry klimat i... aromat świeżo mielonej kawy. Zrobiono kiedyś badania, które pokazały, że najbardziej rozpoznawalnym zapachem jest zapach kawy. Jest tylko jeden warunek: musi to być kawa mielona tuż przed zaparzeniem. Nasza firma proponuje Państwu profesjonalną obsługę w zakresie serwowania kawy na stoiskach targowych/konferencjach/spotkaniach. Profesjonalny ekspres, młynek i wspaniała kawa oraz... wyszkolony barista, który wyczaruje z tej kawy aksamitny, czekoladowo-orzechowy smak, potrafi też „malować” na kawie mlekiem
(latte art).

Kwiaty na stoisku

Kwiaty są ozdobą każdego miejsca. Na stoisku - zależnie od nastroju, jaki chcemy osiągnąć stosujemy różne ich układy.
> kwiaty cięte
> aranżacje kwiatowe
> kosze kwiatowe
> kwiaty doniczkowe
> niekonwencjonalne kompozycje

Minikonferencje

Spotkanie z partnerem w biznesie, lub szkolenie pracowników. Zorganizujemy wraz z wynajęciem hotelu,
zapewnieniem obsługi multimedialnej (wideo, rzutniki, ekrany). W przerwie - kawa i catering.

Obsługa sesji naukowych, konferencji

Imprezom targowym towarzyszą często konferencje i sesje naukowe. Konferencja naukowa - branding sali.
Oferujemy obsługę takich wydarzeń: wystrój sali konferencyjnej, multimedia, meble (stół konferencyjny),
odpowiednie oświetlenie, branding.

Scena, scenografia

Żaden event nie obejdzie się bez scenografii. Zajmujemy się tworzeniem tego swoistego tła dla Państwa spotkań: nietuzinkowych, współgrających z tematem
imprezy rozwiązań. Nie boimy się przełamywać schematów. Do budowy sceny wykorzystujemy najnowsze rozwiązania: tkaniny, multimedia, światło.

Aranżacja przestrzeni

Specjalizujemy się w projektowaniu, modernizacji i aranżacji wnętrz, jednym słowem kreujemy przestrzeń, tak, by była przede wszystkim funkcjonalna, ale też nie zapominamy o klimacie, nowoczesnych trendach i stylizacji. Przywiązujemy ogromną wagę do starannego doboru materiałów. Produkowane przez nas meble i elemanty wyposażenia są nie tylko estetyczne lecz trwałe i funkcjonalne. Efektem końcowym jest przestrzeń, w której funkcjonuje nasz Klient. Dlatego naszym priorytetem jest takie dopasowanie jej do człowieka, aby przebywanie
w niej było przyjemnością.