Nationale-Nederlanden: Sieć Sprzedaży

2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Pracuj na własnych zasadach

 
Pracuj na własnych zasadach

 

 

Zarabiaj na własnych zasadach

Atrakcyjne dochody, zależne od Twojego zaangażowania oraz wysokie prowizje od sprzedaży polis i docenienie w postaci premii za osiągane wyniki. Ponadto czekają na Ciebie programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe.

 

Pracuj skąd chcesz

Stawiamy na wygodę i elastyczność pracy – dostosujesz swój czas i miejsce pracy do swoich potrzeb i możliwości. Sam też wybierasz, czy chcesz pracować na podstawie umowy zlecenia, czy umowy o współpracę.

 

Korzystaj z szerokiego pakietu benefitów

Zapewniamy ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport, dofinansowanie sprzętu do pracy.

 

Decyduj o swoim rozwoju

Po 6 miesiącach współpracy otrzymasz informację zwrotną na temat swojego potencjału. Da Ci to szansę wejścia na ścieżkę rozwoju na stanowisku Menedżera Zespołu Sieci Sprzedaży, na której zaczniesz budować swój zespół i rozwijać swoje kompetencje w Akademii Menedżera.

 

Dołącz do nas jako Przedstawiciel ds. Ubezpieczeniowo-Finansowych bądź jako Menedżer Sprzedaży.

Korzyści z Pracy w Sieci Sprzedaży:

 

Dołączając do zespołu Partnerów i Menedżerów Nationale-Nederlanden, będziesz pracować dla znanej i cenionej na rynku firmy, wielokrotnie nagradzanej przez Klientów.

 

Od samego początku zyskasz wiedzę i wsparcie od doświadczonych koleżanek i kolegów po fachu.

 

Przejdziesz profesjonalne 4-tygodniowe szkolenie, dzięki któremu nauczysz się, jak pracować jako Partner Nationale-Nederlanden. A wszystko po to, aby zwiększyć Twoje szanse odniesienia sukcesu w zawodzie.

 

Pracując jako Partner Nationale-Nederlanden wejdziesz na wyższy poziom relacji z Klientem - będziesz opierać się na unikalnym podejściu do Klientów, w ramach którego Twoją rolą będzie inspirowanie innych do dbania o własne zdrowie, życie i bezpieczną przyszłość finansową.

 

Naszym Klientom oferujemy transparentne i proste w obsłudze produkty ubezpieczeniowe.

 
Nationale-Nederlanden: Sieć Sprzedaży