Nationale-Nederlanden: Sieć Sprzedaży

2 Dodaj opinię

Poznajmy się

 
Szukamy Innowatorów i Partnerów do pracy w Sieci Sprzedaży w całej Polsce.

 

W Polsce mamy biuro na warszawskim Powiślu i 48 Oddziałów Sieci Sprzedaży w różnych regionach kraju.

Jesteśmy jedną z największych europejskich grup ubezpieczeniowych

 

 

Co robimy?

Zabezpieczamy finansową przyszłość Klientów, a także inicjujemy działania, których celem jest kształtowanie pozytywnych nawyków wpływających na poprawę jakości ludzkiego życia. Stale podnosimy jakość naszych usług, co przekłada się na wzrost satysfakcji naszych Klientów, którzy mówią o nas, że jesteśmy najbardziej przyjazną firmą ubezpieczeniową :)

Podejmujemy szereg inicjatyw dotyczących profilaktyki zdrowotnej, edukacji finansowej oraz zachęcamy do badań i zdrowego stylu życia. Dbamy o naszych Klientów, Pracowników, Współpracowników i ich rodziny.

 

Przeprowadziliśmy pierwszą kampanię na rynku ubezpieczeniowym dotyczącą profilaktyki onkologicznej „Zrób Rakowi Wspak”. Od lat angażujemy się w kampanie związane z chorobami nowotworowymi, takie jak: Movember Polska czy Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem. Nasi pracownicy i współpracownicy uczestniczą we wszystkich akcjach skierowanych do Klientów oraz angażują się w ich organizację i promocję w swoim otoczeniu.

 

Zależy nam, żeby Pracownicy i Współpracownicy czuli, że troska o zdrowy tryb życia nie jest dla nas pustym sloganem. Oferujemy darmowe badania profilaktyczne, szczepienia, spotkania z trenerami personalnymi i dietetykami czy masaże.

 

Wiemy jak ważne jest zdrowie i dobra kondycja fizyczna. Prowadzimy sekcję biegową i koszykówki, gdzie pod okiem trenerów wspólnie przygotowujemy się do różnych zawodów w Polsce. Jesteśmy też partnerem rodzinnych biegów przełajowych City Trail z Nationale-Nederlanden.

 

Program „Pomagamy” jest od lat wpisany w DNA naszej firmy. Zachęcamy Pracowników i Współpracowników do zgłaszania własnych projektów, na których realizację zdobywają granty. Co roku angażuje się w niego ponad 300 osób. Wspólnie zrealizowaliśmy już wiele projektów pomagając potrzebującym!

 

Wiedza na temat finansów jest ważna dla każdego człowieka. Dlatego co roku jesteśmy partnerem Forum Ekonomicznego Młodych Liderów oraz mentorem w ogólnoświatowym konkursie na najlepszy innowacyjny pomysł biznesowy, odpowiadający na potrzebę społeczną. Prowadzimy również zajęcia w szkołach na temat innowacji społecznych. 

 
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Nationale-Nederlanden: Sieć Sprzedaży