Morele.net

2.9 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Pytania do firmy Morele.net

Stratos
Inne
 Pytanie

Szukam informacji na temat pracy jako spec od montażu komputerów w Sosnowcu. Jestem z innego miasta, które niby duże ale nie ma takiego stanowiska. Niby mam umiejętności, których potrzebują a oni miejsce, którego jak szukam ale ale dziwi mnie dlaczego ta pozycja w Sosnowcu tak długo wisi na stronie i nawet jak zniknie to niedługo wraca.

Ww
Były pracownik
@Stratos

@Stratos częsta rekrutacja wynika z tego że w zależności od sezonu jest inne zapotrzebowanie na pracowników montażu. Idzie zima, będzie więcej zamówień, więc potrzebnych jest więcej rąk do pracy. Jak sprzedaż zacznie spadać w przyszłym roku to będzie ktoś zwolniony, żeby potem w październiku znowu ruszyć z rekrutacją i tak w kółko.

brat Nowy wpis
Pracownik
@Ww

Ilosc montazy bardzo wzrosla ostatnio. Wyglada mi to na staly trend. A na Q4 to juz bedzie wogole duzo.

Anka Nowy wpis
Kandydat
@Ww

A można właśnie pracować tutaj tylko sezonowo np. na okres 3 miesięcy? I potem odejść i jak będzie kolejny sezon, to znów podjąć takie zatrudnienie? I czy jak pracuje się tylko przez kilka miesięcy, to jaka jest umowa? Zlecenie?

HydroLider
Pracownik
 Pytanie

Jakies nowe zwolnienia lub tym podobne ?

619 Nowy wpis
Pracownik
@HydroLider

Obecnie jedynie z woli pracowników

tomito Nowy wpis
Pracownik
@HydroLider

stabilizacja

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
 Pytanie

Ile jest zmian w Morele.net?

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Morele.net w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

...
Pracownik
@Pytanie

Nie

Teresa
@...

Skoro nie w całości to może chociaż w jakieś części? Czy w ogóle nie ma szkoleń dla ludzi? Bo tak ciężko czegokolwiek się domyślić po Twojej prostej odpowiedzi :D

2
Grafik
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa w miarę sensowna. Brak kontaktu po rozmowie i wykonaniu zadania rekrutacyjnego mimo obiecanego maila z wynikami.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Morele.net?

tomas
Pracownik
@Pytanie

W moim przypadku 1,5 roku. Miałem to zapisane w zasadach awansu w karcie opisu stanowiska

Wojciech
@tomas

I rzeczywiście po 1.5 roku dali Ci awans? Jakie nowe obowiązki Ci doszły i jak to się odbiło na Twoim wynagrodzeniu? Sporo więcej teraz zarobisz?

Jings
Pracownik
@Wojciech

Ja dostałem awans po 2 latach. Obowiązki bardzo podobne do tych, które miałem. Kasa +20%.

Natalia
@Jings

Ty również miałeś zapisane te 2 lata w karcie awansowej? Jeśli chodzi o te podwyżki to jak kwotowo to wygląda, przedstawisz? Przez te 2 lata miałeś jakieś szkolenia i coś co Cię przygotowywało do nowego stanowiska?

On
Inne
 Pytanie

Co możecie mi powiedzieć o pracy w "morelach"? Jestem zainteresowany aplikowaniem do działu HR . Jaka jest atmosfera w firmie,czy jest możliwość na rozwój i szkolenia. Jak wygląda sprawa z prawami pracowniczymi i ewentualnymi benifitami? Jednym słowem ,czy warto pracować w "morelach"?

Do On
Pracownik
 Pytanie
@On

Benefity? Młody i dynamiczny zespół, i jeszcze bardziej dynamiczne decyzje "góry". Jutro dział w którym pracujesz może przestać istnieć a wypowiedzenie dostaniesz na Google meets (dobrze że nie na tidnerze) Prawa pracownicze? Wypłata na czas. To by bylo na tyle, bo nie obejmuje Ciebie kodeks pracy. Umówmy się - UOP kosztuje. Masz też ładne biuro i miejsce do wykonywania swoich obowiązków. Kawusia też jest. Czasem brakuje mleczka. Są też imprezy integracyjne, na których dowiesz się o życiu prywatnym każdego pracownika, ale pod warunkiem że akurat on będzie stał gdzieś indziej w tym momencie. Atmosfera? Oczywiście każdy kwartał będzie kolejnym sukcesem z tendencją wzrostową, a zwolnienie kilkunastu osób z dnia na dzień ma za zadanie wzmocnić więzy w "drużynie morelowej" Rozwój? Raczej nie. Ale jak się zwolnisz i pójdziesz dalej, to będziesz miał bardzo dużo chęci do rozwoju. Podsumowując polecam Ci pracę w morelach. Praca ta będzie "wyjątkowym doświadczeniem" którego nie zdobędziesz u innych pracodawców, bo takie sytuacje nie mają nigdzie indziej miejsca :)

Ania
Pracownik
@Do On

Jest jeszcze prawość, otwartość i koleżeństwo nieodzowny atrybut każdego menadżera

Krk
Pracownik
 Pytanie

A wiadomo czy jeszcze ktoś leci czy pogrom się skończył?

Berg
Pracownik

Dokładnie! Super ludzie tam są.

osoba postronna
Kandydat
 Pytanie

Zadziwiające jest to że większość ludzi napieprza na HR i firmę, nie mając odwagi spojrzeć komuś w oczy i powiedzieć co o nim myśli. Byłem niedawno na rozmowie w Waszej firmie i nie miałem odczucia iż HR to zagorzali służbiści którzy analizowali każde moje słowo. Jeżeli komuś tak bardzo przeszkadza pracowanie w danej firmie i tylko na nią i na jej pracowników nadaje to po co w ogóle pracuje w takiej firmie ?? Troszkę jak takie szczury, i nie nie jestem pracownikiem firmy, lecz osobą która po prostu była na rozmowie o pracę w Waszej firmie (btw nie dostałem się). Natomiast z tego co widzę duża część osób jest swego rodzaju ograniczona jak elektorat pewnej partii. Tak w skrócie to nie HR zwalnia ludzi tylko HR dostaje polecenie od Waszych przełożonych polecenie wręczenia wypowiedzenia ale myślałem że ludzie po 18 roku życia nazywający się na mieście DOROSŁYMI taką elementarną wiedzę posiadają ..... Ale jest jeden plus dało mi to do myślenie żeby na następnych rozmowach po prostu pytać o ludzi którzy pracują w firmie i czy także jest wśród nich (usunięte przez administratora) szczurów którym nic nie pasuje i przy których trzeba uważać na wszystko co się robi. Dzięki za te cenne uwagi !

2
agdybytak
Kandydat
@osoba postronna

Zadziwiające to jest to, że ktoś jest w stanie napisać "Zadziwiające jest to że większość ludzi napieprza na HR i firmę, nie mając odwagi spojrzeć komuś w oczy i powiedzieć co o nim myśli." nie mając pojęcia jak wygląda wewnętrzna sytuacja firmy i relacje w niej, oceniając jedynie po tym jakie wrażenie odniósł po jednym spotkaniu. Może ktoś jednak spojrzał w oczy, powiedział i to nic nie zmieniło... Dodatkowo jeśli ktoś sądzi, że HR jest tylko wykonawcą pewnych decyzji, to raczej nie do końca rozumie jak działają pewne mechanizmy i jak osoby, zawodowo zajmujące się relacjami są w stanie zmanipulować każdą osobę bez względu na stanowisko. Polecam też nie żyć w przekonaniu, że osoby prowadzące rekrutacje powiedzą szczerze jakiego typu ludzie pracują w firmie, to postawa dość naiwna...

Szara eminencja
Pracownik
 Pytanie
@Krk

Odp do "A wiadomo czy jeszcze ktoś leci czy pogrom się skończył?" Ten rok chyba zamknięty, może kilka "nieistotnych - czyt. nierokujących" stanowisk w przyszłym miesiącu, styczeń lub luty będzie powtórka raczej na większą skale. Mogę też się mylić ;) Powodzenia

byla eminencja
Były pracownik
@Szara eminencja

w grudniu był dodatkowy rzut zwolnień

Mirabelka
Były pracownik
 Pytanie

Nie śmieje się ten kto w cyrku pracował. Szkoda tych wszystkich osób, które swoją pracę wykonywali tak jak powinni a w ramach podziękowania dostali spotkanko na meets. Kadra menadżerska niszczy od 2 lat pracę setek pracowników. Ludzie, którzy powinni być wzorem do naśladowania nawet w najmniejszym stopniu nim nie są. Trochę zabawne jest to, że znowu zwalnia się ludzi, którzy pracowali na sukces kilka lat a na stanowiskach menadżerskich nadal są te same osoby. Ciekawe prawda? To właśnie przez brak odpowiedniego zarządzania ta firma jest w sytuacji powolnego umierania.(usunięte przez administratora)

Mądraliński
Pracownik
@Mirabelka

Wszystko zgodnie z prawdą

Re nowa
Były pracownik

Kurcze zwalniałam się w moreli w 2019 bo już działo się nieciekawie, ale z tego co tutaj widzę, to nie było wcale tak źle...

Były morelowicz
Pracownik
 Pytanie

Masowe zwolnienia po najniższej linii oporu, czyli z dnia na dzień, bez wcześniejszego zasygnalizowania aby pracownik mógł zacząć wcześniej szukać innego pracodawcy. Ale i tak powiedzą ci, że gdy będzie już lepiej to w pierwszej kolejności się z tobą skontaktują. Za kogo wy nas macie? Każdy kto się trochę szanuje tutaj nie wróci.

Krk
Pracownik
@Były morelowicz

Sygnalizował prezes że na październiku koniec ze zwolnieniami...

Xd
Były pracownik
@Krk

Pewnie prezes nasłuchał się, że w firmie oui prezes pokazał szczyt cebulactwa, pozbywając się pracownika z działu IT i uznał że nie będzie gorszy ... I pozbył się całego działu IT

Aż mi cię szkoda
Były pracownik

Alez ty musisz mieć smutne życie prywatne i zawodowe że chce ci się tak tutaj smarować... Weź walnij klina i do przodu, nie do tyłu...

Bardziej mi szkoda Ciebie
Pracownik
@Aż mi cię szkoda

Takie argumenty wobec innych, najczęściej wysuwają osoby, ktore same mają problemy na tej płaszczyźnie. Nara.

re: xd
Pracownik
 Pytanie
@Xd

całe IT zwolnili? kogo jeszcze poza mną

re: xd
Pracownik
 Pytanie

zwolnili całe IT z wyłączeniem testerów? Programiści też polecieli?

Krk
Pracownik
@re: xd

Bozesz i testerzy będą testować 3 osobowy dział hr

Witek
Kandydat
 Pytanie

Czy to już grupowe zwolnienia? Dlaczego tyle osób zostało zwolnionych? Czy będą jakieś konsekwencje dla pracodawcy?

Elon
Były pracownik
@Witek

Zapewne ani nie są to zwolnienia grupowe, bo do takich zaliczałoby się zwolnienie 30 pracowników w ciągu 30 dni, ale liczy się jedynie rozwiązanie stosunku pracy. Czyli już zlecenia i b2b nie. Tak samo nie liczą się nieprzedłużone umowy. Konsekwencji żadnych nie będzie, obstawiam, że jest to skrupulatnie liczone, żeby czasem nie wypłacić odpraw należącym się zwolnionym ludziom. Można tylko liczyć na to, że ci tym razem oszczędzeni także podziękują za taką współpracę w ramach solidarności ze zwalnianym osobami. A kilka takich osób już jest, co budzi podziw.

Mirek
Były pracownik
 Pytanie

Wiecie jaki jest plus tej firmy? Jak cię wywalają to proponują ze mogą pomoc ci napisać CV ZŁOTA FIRMA!

Krk
Pracownik
 Pytanie
@Mirek

Jakby nie patrzeć 3 fte w hrach nadal siedza, tak bardzo nas interesuje co oni robią???

1
brajan
Były pracownik
 Pytanie

Dlaczego nie ma jeszcze sprawozdania finansowego za ostatni rok? Powinno już być dostępne w KRS. Chętnie bym się z nim zapoznał.

belmondo
Pracownik
@brajan

Bo jakby to powiedzieć... wczorajsze wystąpienie nie miałoby sensu z opublikowanym sprawozdaniem finansowym.

Ania
Pracownik
 Pytanie

Gdy wchodzę na LinkedIn i widzę post udostępniany przez główna księgowa, że główna kadrowa szuka pracy a tuż pod nim post hr menadżer o tym, że poleca prace na stanowisku starszego specjalisty w dziale kadr i płac to oczom nie wierzę. Czy ktoś jeszcze panuje nad tym co wyprawia się w tym dziale hr? Redukcję w całej spółce a tam 3 osoby?! Gdzie jest prezes od prawości i koleżeństwa? Michale tak traktujesz ludzi po latach dobrej pracy? Po tym jak ktoś z niczego zbudował dobrze funkcjonujący dział i w 3 osoby obsługuje kadrowo i płacowo ponad 500 osób na różnych formach zatrudnienia, dostaje KOP. Wiec trudno się dziwić, że tonie gdy fachowców pozbywają się ot tak bo ktoś inny ma taki kaprys...

zaratusta
Pracownik
@Ania

co takie płacze. jak ktoś jest rzeczywiście dobry to sobie robotę znajdzie. jak nie to dobrze ze sie go firma pozbyla

Fryy
Pracownik
 Problem

Przecież to prawda,jak to wszystko potrafią zatuszować i się wyprzeć

Kandydatka
Kandydat
 Pytanie

Czy warto wziąść udział w rekrutacji na do działu kadr, jest oferta na starszego specjalistę. Jaka jest atmosfera w dziale, ile osób pracuje? Czy jest możliwość pracy zdalnej?

Pracuję tutaj trochę
Pracownik
@Kandydatka

Polecam, nie wiem jaka jest atmosfera w dziale kadr, ale ogólnie bardzo dobrze się pracuję :)

Paula.
Pracownik

A dopiero się rozkręca.

Twój były (pracownik)
Były pracownik
 Pytanie

Lata temu pracowało się bardzo dobrze. Atmosfera była fajna, na stanowiskach kierowniczych (przynajmniej w części działów) kompetentni ludzie (oczywiście nie licząc jednej osoby, która jest od zawsze na zawsze, czyli perełki - brata prezesa, który naczytał się "amerykańskich" książek o marketingu sprzed 30 lat i nie zauważył, że czasy się zmieniają). No i co ważne - była realna szansa rozwoju i awansu. W chwili obecnej prawie wszystkie managerskie stanowiska osadzone są znajomymi lub rodziną, którzy nie sprawiają wrażenia, jakby wiedzieli co robią. Uważam, że pracownik powinien być informowany (chociaż częściowo) co dzieje się w firmie, w którym kierunku idzie itd. Niestety jedyną informacją, którą tu otrzyma, to ta o zwolnieniu w ostatni dzień miesiąca (i nie jest ważne, czy pracujesz 3 miesiące, czy 10 lat). Firma pozbywa się kompetentnych, doświadczonych i lojalnych pracowników w imię cięć budżetowych, żeby po kilku miesiącach znów otwierać rekrutację. Po jakimś czasie i okresie zatrudniania pracowników znów jest zamieszanie i masowe zwolnienia (świetny przykład sprzed kilku miesięcy, gdzie została otwarta wewnętrzna rekrutacja, żeby po 2-3 miesiącach rozwiązać te stanowiska i zwolnić ludzi, sic!). To, że pandemia była wybawieniem finansowym, to prawda. Niestety nikt z wyżej postawionych nie uczy się na błędach - prowadzone są bezsensowne działania, które doraźnie będą "tyłkochronem" przed prezesem (swoją drogą zastanawiam się czasami, czy wie co dzieje się w jego firmie). Krótkowzroczność, momentami ogromna arogancja, brak konkretnego planu, częsta zmiana strategii, wartości firmy są tylko na pokaz - dobry przykład powinien iść z góry, a jest zupełnie odwrotnie. Koleżeńskość tylko dla znajomych i rodziny, uczciwość tylko taka, żeby pieniądze w firmie się zgadzały (jeżeli się nie zgadzają - podnieśmy KPI tak, żeby nie dało się go wyrobić, bo kasa zamiast iść do pracownika i motywować go do działania, zostanie w organizacji). Prawość? Żeby była zachowana, chyba powinny być spełnione co najmniej oba poprzednie warunki. Kiedyś ta firma dawała bardzo spore możliwości rozwoju, była fajna atmosfera, każdy robił co do niego należało. Teraz o wszystko trzeba się kłócić i nawet jak masz rację, to często dostaniesz odpowiedź "nie bo nie". HR jest od zbierania opinii pracowników i magazynowania ich - z tego co wiem nikogo wyżej nie interesują te dane. Wydaje mi się, że obecnie poza frustracją i strachem, że ostatni dzień miesiąca będzie pierwszym dniem poszukiwań nowej pracy, ta firma niestety nie oferuje nic więcej. "Bo wiesz, głupio wyszło, polecenie od góry, nara." Prawdę mówiąc przykro jest patrzeć na to, co się dzieje z tą organizacją. Nikomu nie życzę źle ale jeżeli nic się nie zmieni, to podejrzewam, że za jakiś czas będziemy o tej firmie mówić w czasie przeszłym.

Vvv
Pracownik
@Twój były (pracownik)

Miło że się teraz obudziłeś ,zawsze tam tak było ,już było pisane wcześniej ale jak ktoś nie czyta opini to tak to potem wychodzi ,sam magazyn w Sosnowcu sama rodzina ,kolesiostwo i obmawianie za plecami ,nastawianie pracowników przeciw innym

Kaska
Kandydat
 Pytanie
@Vvv

A jak wyglada atmosfera w pracy i kontakty z szefostwem?

Kiran
Były pracownik
 Pytanie

W którym dziale?

AA
Kandydat
 Pytanie

Czy polecacie pracę w obsłudze Klienta w tej firmie?

1
Była
Były pracownik
@AA

Ja nie polecam. Za takie pieniądze znajdziesz dużo bardziej spokojną i przyjemną pracę. Może faktycznie firma daje sporo możliwości na rozwój, jednak w moim odczuciu nie jest to wszystko tego warte. Praca bardzo niewdzięczna, bo nie dość że klienci potrafią doprowadzić do płaczu .. to kierownictwo jeszcze bardziej. Jest bardzo duża presja i kontrola nad każdym co robisz. Ruch jest ogromny, więc jeśli jesteś w stanie przez 8h odbierać telefon (przerwy pomiędzy połączeniami to zwykle kilka sekund, czasem wcale) to okej może się odnajdziesz.

1
Praca
Kandydat
 Pytanie

Na ile dostaja umowe studenci i ile wynosi okres wypowiedzenia?

Kamil
Były pracownik
@Praca

Na miesiąc

Test
Pracownik
@Praca

miesiac lub 3 miesiace na okres testowy - okres wypowiedzenia 2 tygodnie. potem 1 miesiac wypowiedzenia

Maria
@Kamil

Umowa na miesiąc czy wypowiedzenie? Co tak krótko, chyba mówisz o okresie próbnym jeśli to do tego..

Student
Pracownik
@Maria

Na początku umowa jest na okres próbny na 3 miesiące, następnie jest przedłużana co pół roku. Okres wypowiedzenia w obu przypadkach jest taki sam, czyli dwa tygodnie. Zapomnij o umowie na czas nieokreślony. A jak skończysz studia to prędzej Cię zwolnią niż dadzą Ci umowe o pracę.

Januszex
Były pracownik
@Student

Brzmi jak sprawa dla Urzędu Pracy. Zresztą porządna kontrola UP i US należy się tej firmie od dawna :)

Maja
@Test

A potem jest możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony?

Test
Pracownik
@Maja

W moim przypadku tak było

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Morele.net? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Itman
Pracownik
@Pytanie

W moim dziale w zaleznosci jak sie umowisz z przelozonym. Czyli jesli sa potrzebne nadgodziny to szef pyta czy ktos jest chetny. Jak ktos jest chetny to albo sie umawia na kase albo ze sobie odbierze w przyszlosci jako wolne dodatkowe.

Adrian
@Itman

A często są te pytania o nadgodziny czy to raczej sporadyczne sytuacje?

Yunora
Pracownik
@Adrian

To zależy. Teraz mogą być często, bo kadra się skurczyła o kilkadziesiąt osób, a nie są zatrudniane nowe.

Itman
Pracownik
@Adrian

Teraz w zasadzie wogole (czego akurat żałuje bo ja osobiście lubiłem sobie "dorobić" - nadgodziny były lepiej płatne)

Szok
Pracownik
 Pytanie

Paczki swiaczeczne dla magazynu zostały zrobione po takiej taniości, że masakra. Artykuly z jajnizszej półki. Kraków co mieliście?

1
Krk
Pracownik
@Szok

Mieliśmy totalny szajs. Opakowanie wiecej warte niż zawartosc????

Szkoda gadać
Pracownik
@Szok

W zeszłym roku była chociaż flaszka. W tym kawa za 10 zł.

Jezus
Pracownik
@Szkoda gadać

W tym roku mogłeś wygrać wino (jedno)... W konkursie na najlepsze tło w Google meets.

Krk
Pracownik
@Szkoda gadać

U nas dali kawę za 6.5...

Hr biznes
Pracownik
@Krk

Jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o ... 2020 - paczki spakowane w eko papier do odbioru w kadrach, paczki bogate rozdawane bez rozgłosu. 2021 - paczki zapakowane i rozesłane z dużym rozgłosem, na środek już nie starczyło, poszło na pensje działu hr i hr menadżerów widmo, o których wszyscy słyszeliśmy ale nikt nie miał okazji zobaczyć i skorzystac z pomocy. Nie było też okazji zobaczyć działań, mija rok może się jeszcze rozkręca. Nadzieją umiera ostatnia...A może zarząd oczy otworzy wcześniej niż później.

Bizon
Pracownik
@Hr biznes

I czego się spodziewaliście...z ich strony ,kasy ,socjalu,wczasów pod gruszą ,przecież to żyły ,grunt że kierownictwo ma na wszystko . Ciebie zmuszają do nadgodzin ,zatrudniają Ukrainie aby wyjść na swoje _pracuja po 12 godzin .Polak może być na paru stanowiskach i tak go nie docenią wieczne pretensje ,nie zapłacą ci za to ,już wielu ludzi (usunięte przez administratora) dlatego im podziękowali za pracę i ich wspaniałe gęsty i kary ,bawcie się dobrze w tym śmietniku

Wanda
@Szok

A co było w paczkach dla pracowników ? Czy oprócz paczki są jakieś bony pieniężne ?

Joanna

Wyczuwam mega negatywną energię. Jak Ci tam nie pasują warunki to co tam jeszcze robisz? Chyba stać Cię na więcej, skoro tak marudzisz?

Szok
Pracownik
 Pytanie
@Wanda

Jakie bony? Najtańsza kawa, dżemik i tanie bakalie

Joanna
@Szok

Powiedz mi gdzie teraz znajdziesz TANIĄ kawę i TANIE bakalie? :D

Pytanie
 Pytanie

Czy Morele.net zapewnia kartę multisportu?

Rrrrrpryyy
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Tak zapewniają zapieprz po alejkach to ich karta multi Sport i nadgodziny gdzie masz czas na cokolwiek......???a jak nie to i tak cię zdegraduja niżej ,zwolnią lub bilet karny

Koko
Pracownik
@Pytanie

Jak sobie za nia zaplacisz w calosci

Kandydat - mid
Kandydat
 Pytanie

Jak wyglądają zarobki i praca dziale IT w Krk dokładnie chodzi QA?

Uciekaj!
Były pracownik
@Kandydat - mid

Na rozmowie rekrutacyjnej w IT trzeba raczej spytać dlaczego ludzie odchodzą. Zaraz zaczną się rekrutacje na opuszczone przez nich stanowiska.

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca Morele.net motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Petarda
Pracownik
@Pytanie

Tak do zwolnienia się z pracy ,lub do wyjazdu do pracy za granicę gdzie lepszą kasa i traktowanie ,na morelach masz tylko nadgodziny musisz tłumaczyć czemu nie zostajesz ,ich humory ,pretensje i kary

Gierek
Pracownik
@Pytanie

Możesz być na kilku stanowiskach i tak ci (usunięte przez administratora) zapłacą (magazyn Sosnowiec) i te ich tłumaczenia czego ty chcesz i tak dobrze zarabiasz buhaja ,wykorzystają cię i wyplują

Zostaw merytoryczną opinię o Morele.net - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Morele.net
Przejdź do nowych opinii