Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.

Poznań

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 950 ocen.

Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.
4 950 6 1

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy polską spółką, będącą częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Mondi GmbH. W codziennej pracy zajmujemy się rekrutacją ludzi. W odróżnieniu od wielu agencji pracy tymczasowej, stawiamy przede wszystkim na budowanie relacji. Jesteśmy osią porozumienia między pracownikami a pracodawcami. Przez ostatnie siedem lat wypracowaliśmy standardy, które doceniły setki klientów i kandydatów.

  • 2010

    Rok założenia

  • 380

    Liczba pracowników

Rafał Mroziewski Prezes Zarządu, Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.

Prezes Grupy Mondi na rynku polskim, w której skłąd wchodzi Mondi SET, zajmujący się pozyskiwaniem pracowników tymczasowych oraz Mondi PRO, specjalizujący się w rekrutacjach stałych. Na co dzień zarządzając i koordynując działania grupy, zajmuje się tym, co określa jako swój nadrzędny cel: spełnianiem marzeń o idealnym partnerstwie ludzi i firm.

Przeczytaj cały wywiad »

Paweł

Ta firma to jakiś śmiech! Chociaż kolega mówił że ok. Zadzwoniłem. Pani powiedziała płacą 9,49 czyli minimum. Dieta 8 euro za każdy przepracowanych dzień. A za mieszkanie, uwaga!! 350 euro!! Ciekaw jestem ile tam można zarobić. Po odliczeniu mieszkania to pewnie z 600 euro wyjdzie... Żal.

Jarek

Pracuje z Mondi dwa lata i jest spox. Pomoc koordynatorek jest . Byly u nas na hali. Kiedys miałem problem z zakwaterowaniem to szybko zmieniły i tera jest dorbze. No i warunki niemieckie mega bo biore kindergelda. kazdy ma jakies minusy, ale plusow jest wiecej. a pracowac trzeba, wiec wole tutaj, bo stabilnie i zawsze kaska jest na czas.

Rumus

mówcie co chcecie ale przynajmniej w porownaniu do innych agencji wszytsko przedstawiaja dokladnie na rozmowie rekrutacyjnej. jak ktos chce znalezc cos co jest nie tak, to i tak znajdzie albo i zmysli. ja bylem zadowolony i polecam

Konsultant Ds. Rekrutacji 2017-11-02 00:45 przez Pracus

Przebieg rekrutacji

Rozmowy o doświadczeniu, sprawdzenie języka na poziomie szkoły podstawowej), nieszczery uśmiech. Jedna z poniższych odpowiedzi to rezultat: wybór pada na 'dostałem pracę' (tak było). Szkoda, ze nie można dodać 'niestety' bo to najgorszy okres w moim zawodowym życiu. Nie polecam pracy w strukturach tej firmy.

Pytania

Doświadczenie, jezyk

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.
pracodawca

Drodzy Pracownicy, 

w ostatnim czasie na naszym profilu pojawiło się wiele nieprawdziwych, szkalujących naszą opinię wpisów. Szanujemy zdanie innych, jest ono kluczowe dla naszej codziennej pracy i jak pokazuje wieloletnia historia – bardzo daleko nam do moderowania komentarzy, przychylnych czy też nie. Każdy przypadek staramy się szybko i rzetelnie wyjaśniać. 

Nie możemy sobie jednak pozwolić na bezpodstawne szarganie naszej opinii. Wpisy oparte na nieprawdzie nie tylko szkodzą naszej firmie, ale też wprowadzają w błąd ludzi szukających pracy za pośrednictwem naszej agencji. 

Dlatego zachęcamy do wyrażania swoich opinii ludzi, którzy na co dzień korzystają z naszych usług. Prawdziwe komentarze są bezcenne zarówno dla nas, jak i ludzi odwiedzających ten profil, pozwalają one bowiem poznać naszą firmę i wartości, którymi kierujemy się na co dzień. 

Jesteśmy otwarci na krytykę, ale nie na fałszywe opinie. 

Pozdrawiamy, 
zespół Mondi Polska