Rozmowy kwalifikacyjne w MOLEWSKI Sp. z o.o.

Inżynier Budowy 2018-02-14 01:27 przez Pani Inżynier

Przebieg rekrutacji

Również z Panem Łukaszem spotkanie - spotkanie około 1,5h. Pytania o doświadczenie zawodowe, wchodziliśmy w szczegóły w zakresie realizacji przy których brałam udział. Poza tym pytania o znajomość profilu działalności (tu chyba oblałam), poza tym również pytano mnie o znajomość przepisów. Poza tym tabelka w excellu do zrobienia i scenka w j. angielskim podczas, której się zestresowałam - po co angielski w firmie budowlanej - chyba w sumie niepotrzebnie pisałam bo podczas spotkania się okazało że mój poziom znajomości jest żenujący? Wrażenia pozytywne, atmosfera przyjazna aczkolwiek to jedna z tych rozmów, które bardziej wymagają przygotowania bowiem poza skupieniem się na mojej osobie wymagano czegoś ponad program - zła jestem troszkę na siebie bo po spotkaniu wyjątkowo zależało mi na tym by podjąć pracę w Molewskim.

Pytania

Znajomość pakietu office, scenka w j. angielskim, pytania o doświadczenia, pytania o stropy, wiedzy bhp, etapy realizacji inwestycji, pytanie o dziennik budowy, znajomość prawa budowlanego, przedstawienie rozwiązania problemu na budowie w zakresie dotyczącym błędów projektowych, pozwolenie na budowę itd. - dużo tego było

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Kierownik Budowy 2017-08-13 06:31 przez Inżynier

Przebieg rekrutacji

Rozmowa z Panem Łukaszem (nazwiska nie pamiętam) na stanowisko kierownik budowy lub robót przebiegła w wyjątkowej atmosferze, nie spostrzegłem się kiedy minęły dwie godziny. Pierwszy raz chyba w życiu ktoś tak dogłebnie analizował zarówno moje dotychczasowe doświadczenia zawodowr ale takźe inne info w CV. Pytania raczej standardowe poza studium przypadków w zakresie znajomości prawa budowlanego, wiedzy technicznej i zamówień publicznych (na tym ostatnim się zakręciłem).

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)