MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 336 ocen.

Profil

Czym się zajmujemy?

MGsolutions jako Agencja Pracy Tymczasowej oferuje optymalne rozwiązania w ramach pracy tymczasowej, leasingu pracowniczego, a także rekrutacji stałych na polskim i zagranicznych rynkach pracy. Wszystkim Pracodawcom gwarantujemy profesjonalne wsparcie dostosowane do aktualnego zapotrzebowania na personel z dowolnej branży, elastyczne formy zatrudnienia oraz kompleksową i rzetelną koordynację projektów. Wszystkim Pracownikom zapewniamy pomoc nie tylko w znalezieniu odpowiedniej oferty pracy, ale przejmujemy również kwestie organizacyjne i formalne związane bezpośrednio z zatrudnieniem.

  Anna Sękowska Project Manager, MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

  Przeczytaj cały wywiad »

  Mateusz

  Witam. Pracuje ktoś w automotive w Hannower? Jeśli tak prosiłbym o kontakt mailowo: gazdaw89@gmail.com Chyba, że ktoś zna jakąś inna fajną prace w Niemczech to też proszę pisać. Pozdrawiam

  nick

  dlaczego opinie są usuwane ?

  Martrrr

  Bardzo proszę o opinie na temat tej firmy Na czym byliście jakie macie doświadczenia ,jak płaca za co odcinają martadziekan94@gmail.com dziękuje !

  Fabryka Czekolady 2017-09-16 17:14 przez danielek

  Przebieg rekrutacji

  Dzownił do mnie rekruter a za razem koordynator projektu. Najpierw zadwał pytania a później opowiedział o ofercie. Dla mnie warunki okej więc zdecydowałem się na wyjazd.

  Pytania

  czy mam samochód, czy mam ubezpieczenie w polsce, czy chce sam czy w parze za granicą pracować.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
  MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
  pracodawca

  NAJNOWSZA OFERTA PRACY MGSOLUTIONS - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - bardzo atrakcyjna stawka (12 EUR) i bardzo dobre warunki zakwaterowania (koszt zaledwie 200EUR). Miejsce pracy to bardzo nowoczesny magazyn logistyczny w okolicach Kolonii.