MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 366 ocen.

Profil

Czym się zajmujemy?

MGsolutions jako Agencja Pracy Tymczasowej oferuje optymalne rozwiązania w ramach pracy tymczasowej, leasingu pracowniczego, a także rekrutacji stałych na polskim i zagranicznych rynkach pracy. Wszystkim Pracodawcom gwarantujemy profesjonalne wsparcie dostosowane do aktualnego zapotrzebowania na personel z dowolnej branży, elastyczne formy zatrudnienia oraz kompleksową i rzetelną koordynację projektów. Wszystkim Pracownikom zapewniamy pomoc nie tylko w znalezieniu odpowiedniej oferty pracy, ale przejmujemy również kwestie organizacyjne i formalne związane bezpośrednio z zatrudnieniem.

  Anna Sękowska Project Manager, MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

  Przeczytaj cały wywiad »

  Zapytanie

  Witam, czy pracuje już ktoś w Turyngi na produkcji?

  Nieeeem

  Witam po co pracodawcy karta EKUZ ?

  Nieeeem

  Witam. Po co agencja wymaga karte EKUZ ? Osoby juz pracujące za granicą nie maja możliwości podjęcia pracy w tej agencji ? Przyjmuja tylko osoby które minimum 30 dni przed wyjazdem płaca ZUS.

  Fabryka Czekolady 2017-09-16 17:14 przez danielek

  Przebieg rekrutacji

  Dzownił do mnie rekruter a za razem koordynator projektu. Najpierw zadwał pytania a później opowiedział o ofercie. Dla mnie warunki okej więc zdecydowałem się na wyjazd.

  Pytania

  czy mam samochód, czy mam ubezpieczenie w polsce, czy chce sam czy w parze za granicą pracować.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
  MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
  pracodawca

  Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w Niemczech! Agencja Pracy MGsolutions stosuje w 100% niemieckie prawo pracy oraz niemieckie stawki wynagrodzenia (również branżowe) jak również pomaga we wszystkich kwestiach formalnych i organizacyjnych związanych z wyjazdem.