MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Kraków

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 301 ocen.

Profil

Czym się zajmujemy?

MGsolutions jako Agencja Pracy Tymczasowej oferuje optymalne rozwiązania w ramach pracy tymczasowej, leasingu pracowniczego, a także rekrutacji stałych na polskim i zagranicznych rynkach pracy. Wszystkim Pracodawcom gwarantujemy profesjonalne wsparcie dostosowane do aktualnego zapotrzebowania na personel z dowolnej branży, elastyczne formy zatrudnienia oraz kompleksową i rzetelną koordynację projektów. Wszystkim Pracownikom zapewniamy pomoc nie tylko w znalezieniu odpowiedniej oferty pracy, ale przejmujemy również kwestie organizacyjne i formalne związane bezpośrednio z zatrudnieniem.

  Anna Sękowska Project Manager, MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

  Przeczytaj cały wywiad »

  miloszek

  Na tej toyocie w Bockenem pracuje masa polakow przez mg i na prawde super pieniadz mozna wyciagnac, brat jest na swoim mieszkaniu i dostaje wyplate miesiac w miesiac kolo 2 klocki - euro wiadomo. Ja planuje od lutego dolaczyc, jak już wypowiem na dobre moja polska umowe smieciowa :D ehehe

  Greg

  Jedzie ktoś do na produkcję do fabryki samochodowej Toyoda 19.11.2017 ? Jak tak to dajcie znać bo też się wybieram

  Peter23

  Ja już się kiedyś przejechałem na pracy na czarno. Szef nie wypłacił pensji za drugi miesiąc. Już lepiej pracować przez agencję, w której mam umowę i wypłatę w terminie.

  Fabryka Czekolady 2017-09-16 17:14 przez danielek

  Przebieg rekrutacji

  Dzownił do mnie rekruter a za razem koordynator projektu. Najpierw zadwał pytania a później opowiedział o ofercie. Dla mnie warunki okej więc zdecydowałem się na wyjazd.

  Pytania

  czy mam samochód, czy mam ubezpieczenie w polsce, czy chce sam czy w parze za granicą pracować.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
  MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
  pracodawca

  NAJNOWSZA OFERTA PRACY MGSOLUTIONS - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - bardzo atrakcyjna stawka (12 EUR) i bardzo dobre warunki zakwaterowania (koszt zaledwie 200EUR). Miejsce pracy to bardzo nowoczesny magazyn logistyczny w okolicach Kolonii.