MEXPOL Sp. z o.o.
3169

Profil

Czym się zajmujemy?

Firma powstała w Opolu w lutym 1991 r. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży materiałów i urządzeń spawalniczych oraz maszyn do obróbki blach, art. ściernych, BHP, ochrony, wentylacji i filtrowentylacji stanowisk spawalniczych i.t.p, a także produkujemy maszyny do cięcia plazmowego i/lub gazowego ATBlu CNC. Naprawiamy i serwisujemy urządzenia spawalnicze. działalność prowadzimy na terenie całego kraju : w Opolu oraz w oddziałach Handlowych : Bełchatów Bielsko-Biała Kraków Poznań Tarnobrzeg Warszawa Zielona Góra

  Lidia

  @anonymus, Twój wpis nie jest odpowiedzią na moje pytania. Jeżeli posiadasz negatywne zdanie o firmie MEXPOL, to lepiej je wyrazić w bardziej konstruktywny sposób. Czy możesz podać jakieś konkretne argumenty? Potencjalni kandydaci bardziej ufają opiniom, które są oparte na konkretnych przykładach. Czy ta firma szuka teraz nowych pracowników? Wiesz coś na ten temat?

  Lidia

  @Kasa, a czy można liczyć na premie bądź dodatki świąteczne? Jakie jest Twoje zdanie o atmosferze w firmie? Czy poza kwestią finansową dostrzegasz jakieś wady? Może wiesz coś o aktualnych rekrutacjach? Wszystkie dane mogą okazać się potrzebne.

  Lidia

  Jakie macie zdanie odnośnie aktualnej sytuacji w MEXPOL? Czy chętnie polecacie tego pracodawcę? Możecie powiedzieć, jak kształtuje się wysokość zarobków? Czy pracownicy mogą skorzystać z benefitów pozapłacowych?