MCKB Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy MCKB Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa w MCKB Sp. z o.o. na stanowisko brak? Z iloma osobami się rozmawia? 6 lipca pojawiło się ogłoszenie.

MCKB Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, proces rekrutacyjny zwykle ma dwa etapy. Zwykle w pierwszym etapie rozmowę prowadzą trzy osoby: pracownik odpowiadający za proces rekrutacji, członek zarządu oraz szef odpowiedniego działu. Drugi etap jest uzależniony od stanowiska na jakie prowadzona jest rekrutacja. W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt z biurem w Łodzi.

Gabriela Nowy wpis
@MCKB

obydwa etapy są w biurze w Łodzi ? czy coś zdalnie jeszcze się odbywa? ile czeka się na odpowiedź jak ktoś przejdzie te 2 etapy ?

Nowy wpis

Pracodawca

@Gabriela

Jeśli praca dotyczy oddziału Wrocławskiego rozmowa może odbywać się w naszym biurze we Wrocławiu. Raczej nie prowadzimy rekrutacji online, ale w wyjątkowych sytuacjach jest to akceptowalne. Termin odpowiedzi ustalamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w MCKB Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, w MCKB funkcjonuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie wypoczynku dzieci, dofinansowanie szkoleń i kursów) oprócz tego jest możliwość uzyskania dofinansowania kursów językowych oraz uzyskania uprawnień. Pracownicy korzystają również z kart MultiSport.

Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu MCKB Sp. z o.o.?

Pracownik MCKB
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, to zależy o jakim stanowisku myślimy. Najlepszym wyjściem będzie zadzwonić lub napisać do firmy, a tam na pewno uzyska Pan/Pani odpowiedź na pytanie. Tel: 42/658 84 44 e-mail: mckb@mckb.pl

Pytanie
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w MCKB Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

W firmie obowiązuje innowacyjna elegancja :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MCKB Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier budowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracodawca

@Pytanie

Oczywiście.

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie MCKB Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pracodawca

@Pytanie

Pracę w godzinach nadliczbowych rekompensujemy w dwojaki sposób. W pierwszej kolejności udzielamy czasu wolnego od pracy. W sytuacji gdy nie jest to możliwe, pracownikowi przysługuje prawo do wynagrodzenia oraz do dodatku (zgodnie z przepisami prawa pracy).

Pytanie
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w MC Kontrakty Budowlane?

Pracownik
@Pytanie

Całe wpływa na konto

Aleksandra
@Pracownik

Jesteś obecnie pracownikiem MC? Wcześniej ludzie skarżyli się na złe zarządzanie firmą - możesz napisać czy to się zmieniło? A może masz inne odczucia co do jakości pracy kierownictwa firmy?

Wiesia
@Aleksandra

Nic się nie zmieniło zarobki marne a wymagania duże

3

Pracodawca

@Pytanie

Całe wynagrodzenie wpływa regularnie na konto. Firma zapewnia bezpieczeństwo finansowe.

Zostaw merytoryczną opinię o MCKB Sp. z o.o. - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

MCKB Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii