Martin Leasing Jobs

5 Dodaj merytoryczną opinię
Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w Martin Leasing Jobs?

Maciej
Były pracownik

Super koordynator, zawsze można liczyć na firmę Martin leasing Jobs ! Pracowałem długo w Austrii za pośrednictwem w/w firmy, bardzo dobre podejście do pracownika duża pomoc przy słabej znajomości języka. Kwatery super zawsze miałem pojedynczy pokój. Pracowałem w VOLALBERGU i TYROLU . Przestałem pracować ze względów zdrowotnych, ale syn nadal zamierza współpracować z Martinem bo to obecnie najlepszy koordynator . Szczerze polecam !

Michał
Nazwa działu: Finanse
 Pytanie

Witam czy są jakieś oferty pracy w Austrii i w jakich miastach jako pomocnik budowlany i jaka pensja za godzine?.pozdrawiam

Zobacz wszystkie opinie (47)

Pracodawca

 Aktualność

Dzień dobry,

serdecznie Witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl, którzy poszukują informacji na temat zatrudnienia w naszym przedsiębiorstwie. Pragniemy przedstawić Państwu warunki pracy oraz odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania.

Jesteśmy młodą firmą, którą cechuje zapał do pracy i poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i profesjonalne podejście. Z tego powodu przedstawiamy tylko sprawdzone i w pełni bezpieczne oferty pracy.

Rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego cenimy konstruktywną krytykę oraz wszelkie sugestie, z których możemy wyciągać cenne wnioski. We wszystkich tych kwestiach prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem info@leasingjobs.pl lub nr tel. 604 635 143

Serdecznie zachęcamy również do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, które znajdą Państwo pod- 

.

Pozdrawiamy,
zespół Martin Leasing Jobs

Martin Leasing Jobs