MARKA IGLOOPOL

2 Dodaj opinię

Rekrutacja krok po kroku

Rekrutacja krok po kroku

 

  1. Oferty Pracy

Zapraszamy Cię do zapoznania z naszymi aktualnymi ofertami pracy, które zostają zamieszczone w serwisie GoWork. Przeczytaj uważnie ogłoszenie rekrutacyjne i wybierz to, które jest zgodne z Twoimi kwalifikacjami oraz oczekiwaniami.

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami o naszej firmie i naszymi wartościami.

 

  1. Przesyłanie aplikacji

Gdy jakaś oferta pracy wzbudziła Twoje zainteresowanie, to nie czekaj, tylko kliknij przycisk „Aplikuj” i załącz swoje CV.

 

  1. Zaproszenie na rozmowę

Jeśli spełniasz stawiane w ofercie wymagania i pozytywnie przeszedłeś etap selekcji aplikacji, to ktoś z naszej firmy zadzwoni do Ciebie, żeby uzgodnić dogodny termin spotkania u nas w siedzibie firmy w Krakowie.

 

  1. Spotkanie rekrutacyjne

Lubimy rozmawiać, to po pierwsze. Na spotkaniu rekrutacyjnym będziesz miał/miała możliwość porozmawiać z jednym z naszych Dyrektorów.

Celem spotkania jest poznanie i dopasowanie – czy Ty spełniasz stawiane w ofercie pracy wymagania oraz czy my jesteśmy dla Ciebie odpowiednim Pracodawcą. Spotkania odbywają się w przyjaznej atmosferze. Nie masz co się stresować.

 

  1. Informacja zwrotna

Niezależnie od wyniku rekrutacji przekazujemy Ci informację zwrotną. Kluczem dla nas jest komunikacja. Przeważnie informację wysyłamy na wskazany przez Ciebie e-mail.

Jeśli to Ty zostałeś wybrany, to złożymy Ci ofertę pracy i ustalimy warunki zatrudnienia.

 


www.igloopol.com.pl

 

 

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

MARKA IGLOOPOL