Mando Corporation Poland Sp. z o.o.

Adres: Uczniowska 36, 58-306 Wałbrzych

NIP: 8862970143 KRS: 0000388973

Rozmowy kwalifikacyjne w Mando Corporation Poland Sp. z o.o.

Młodszy specjalista ds. logistyki. 2017-06-01 12:40 przez Italiano

Przebieg rekrutacji

Na rozmowie były 2 Panie, pierwszą była szefowa całego działu HR (jak się później dowiedziałem), drugą "szeregowa" pracownica bądź stażystka. Cała rozmowa trwała maksymalnie 10 min. Pytania rozpoczęły się dość standardowo, czyli czym zajmuje się MANDO. Natomiast kolejne nie miały żadnego związku z moją wiedzą z zakresu logistyki czy doświadczeniem, były to pytania typu - jakie cechy powinien mieć lider czy czym się kieruję w życiu. Co zaskakujące nie zamieniliśmy nawet słowa po angielsku nie mówiąc już o pytaniach z zakresu logistyki. Na odchodne usłyszałem tylko, że jeżeli dostanę tę pracę to w ciągu 2 tyg. ktoś się ze mną skontaktuje. Oczywiście nikt się ze mną już w żaden sposób nie skontaktował. Dziwne jest dla mnie to, że zostałem "odpalony" na podstawie tych kilku pytań, które były tak naprawdę o nic.

Pytania

Jakimi wartościami kieruję się w życiu? Co jest dla mnie najważniejsze? Jakie cechy powinien mieć idealny przyjaciel? Jakie cechy powinien mieć lider?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

utrzymanie ruchu 2017-01-15 09:05 przez Adam

Przebieg rekrutacji

Razem mialem 4 rozmowy. Pierwsza byla w stylu: gdzie się widzi Pan za 5 lat, czemu ta firma, opisać swoje słabe i mocne strony. Wszystkie odpowiedzi są w necie wiec wystarczy się ich wyuczyć na pamięć i przekonywująco wyrecytować a HR was tam pokocha (dodajcie że chcecie być częścią najlepszej drużyny a będą was nosić tam na rękach) Drugiej rozmów nie było, czekałem godzinę i nikt nie przyszedł. Dopiero po tym czasie ktoś raczył poinformować mnie, że rozmowy dzis nie będzie. Trzecia byla po angielsku. Czyli to samo, posłodzić im po angielsku i do przodu. Czwarta byly już z prezesem, robić jak wyżej. Ludzie z utrzymania ruchu nawet spoko ( z 3 osoby hahahaha ) reszta tworzy zamknięty krąg i nikogo nie dopuszcza. Nie nauczymy cię niczego bo po co masz być lepszy od nas.

Pytania

Wszystkie standardowe pytania jakie wyskoczą po wpisaniu w Google: Rozmowa kwalifikacyjna. Nawet się nie starają. Koreańczycy są naprawdę w porządku ale nasi to już...

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Operator 2016-09-13 20:29 przez Iza

Przebieg rekrutacji

Byłam na tej rozmowie kwalifikacyjnej razem z Inżynierem, który pisze poprzedni post, wyszedł bo czekał za długo na rekruterkę 30 minut i się zdenerwował. Pani przyszła na rozmowę spóźniona i bardzo przeprosiła za opóźnienie. Ja dostałam tą pracę. Ale może Panu inżynierowi nie zależało aż tak bardzo jak mi zależalo na tej pracy bo jestem tylko operatorem a on aż inżynierem. Ja zaczekałam i mam pracę a on wyszedł zdenerwowany i idzie na rozmowy gdzie indziej. jak kto woli.

Pytania

wartości obowiązki przyczyna zmiany pracy

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Inżynier 2016-09-13 10:26 przez Pokemon

Przebieg rekrutacji

Pani przez telefon niezbyt przyjemnym tonem mówi abym przyjechał tego samego dnia, nie mogłem bo mam umówione już inne rozmowy na kilka dni, tym samym tonem spytała w stylu - czyli rezygnuje pan z aplikacji? Ostatecznie umówiliśmy się na inny termin. Przyjechałem na rozmowę. Czekałem z dwoma innymi osobami, po 10 minutach od wyznaczonej godziny zapytałem czy ktoś z nami porozmawia, otrzymałem odpowiedź, że tak. Po łącznym czasie oczekiwania 30 minut, wyszedłem. Gdyby nie kolega z tej firmy, który mnie namawiał abym został to bym wyszedł dużo wcześniej. Gdy wychodziłem jedna z pań wstała, ja niestety nie chciałem już rozmawiać i wyszedłem. Byłem umówiony na rozmowę w innym mieście.

Pytania

Brak.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Operator 2016-09-08 19:16 przez Paweł

Przebieg rekrutacji

czekanie aż ktoś wreszcie przyjdzie na rozmowę to jest minus no i nie wiem dlaczego się nie dostałem i cała reszta

Pytania

co to jest 5s opisz swój dzień pracy dlaczego zmieniałeś pracę

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)