Magnes Media sp. z o. o.

Dodaj opinię

Pozostałe wydawnictwa

 

 
 
 
 
 
 

Czaopisma regionalne:
Słowo Krakowa i Słowo Poznania
Czasopismo o rynku hotelarskim:
Major Class

Pozostałe wydawnictwa


Słowo Wrocławian, to największe czasopismo wydawane przez Magnes Media od 2009 roku. Dzięki niemu nauczyliśmy się bardzo wiele na temat działalności tego typu - i czerpiemy z tych doświadczeń,  ale nie jest to jedyne nasze wydawnictwo.

Oferta wydawnicza Magnes Media została poszerzona o czasopisma regionalne na terenie Małopolski i Wielkopolski - Słowo Krakowa i Słowo Poznania. Na ich łamach staramy się powielać najlepsze schematy redakcyjne wzbudzając ciekawość i odpowiadając na problemy mieszkańców miast, do których adresowane są czasopisma.

Dodatkowo doceniając polską branżę HoReCa postanowiliśmy powołać do życia czasopismo Major Class, które na swoich łamach omawia problematykę szeroko pojętego rynku hotelarskiego, będąc jednocześnie kierunkowskazem na najciekawsze i najlepsze lokalizacje turystyki biznesowej w Polsce.

Ponadto dla naszych klientów świadczymy usługi typu custorm publishing, czyli tworzymy od początku czasopismo według narzuconych przez klienta kryteriów takich jak np. forma wydania, tematyka, treści, reklamodawcy.


 

 

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.