Luxoft Poland Sp. z o.o.

Dodaj opinię
Luxoft Poland Sp. z o.o.
2 553 6 1

Katarzyna Rój Manager Ds. Rekrutacji, Luxoft Poland Sp. z o.o.

Przeczytaj cały wywiad »

misza
Nazwa działu: IT
 Opinia

Pewnie to pytanie bardziej do działu kadr niz do Państwa zajmujących sie odpisywaniem na komentarze: Czy to prawda ze Ukraińcy [programisci] dostają oferty wyższe od Polaków średnio o około 2/3 tys brutto? Jesli jak jest to czy nie jest to jawne robienie sobie jaj? Ps. Mam nadzieje, ze UBS szybko ogarnie to biuro we Wrocku. Ciekawe czym Lux w Krk wie wtedy zajmie

Kolega z działu
Nazwa działu: IT
 Opinia

Pracowałem w Luxoft przez kilka lat i bardzo dobrze wspominam ten czas, głównie ze względu na fantastycznych ludzi, którzy w owym czasie tworzyli krakowski oraz wrocławski oddział firmy. To był wspaniały okres, firma rozwijała się niesamowicie dynamicznie, a proces budowania marki w Polsce napawał nas wszystkich dumą. Niestety w pewnym momencie coś się skończyło... Wiatr ze wschodu zawiał chyba zbyt mocno... Moje spostrzeżenia na temat rosyjskiego stylu zarządzania ludźmi i podejścia do pracowników są bardzo negatywne. Firma miała olbrzymi potencjał, aby odnieść spektakularny sukces w Polsce, niestety rosyjski styl zarządzania i podejścia do pracownika nie będzie miał w Europie racji bytu. O ile koledzy, Ukraińcy czy Rosjanie, będą w stanie to znieść (zaakceptować?), my Polacy będziemy omijać takie firmy szerokim łukiem.

lub
 Opinia

Hejterzy hejterami ale fakty są takie a nie inne: 80% pracowników jest z wschodu, zwłaszcza na managerskich stanowiskach. Promuja i zatrudniają tylko „swoich”

top secret 2016-04-22 20:18 przez ittek

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja przebiegała dokładnie tak jak przebiegać powinna. Ogólnie wrażenia jak najbardziej pozytywne. Kilka rozmów ( klient, manager, HR).

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.