Lux Med Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Poznaj nas

Poznaj nas
 • Jesteśmy największą prywatną grupą medyczną w Polsce – opiekujemy się 2 100 000 Pacjentów i zatrudniamy już ponad 15 000 specjalistów różnych dziedzin. Może teraz czekamy właśnie na Ciebie!
 • Od ponad 27 lat stale się rozwijamy, otwieramy kolejne centra medyczne, a także uruchamiamy nowe linie biznesowe. Dołączając do nas zyskujesz możliwość rozwoju w dużej organizacji i wyboru pracy w dogodnym miejscu.
 • Naszym celem jest pomoc w dłuższym, zdrowszym i szczęśliwszym życiu: zapewniamy diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy plany opieki medycznej dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych, ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ i pojedyncze świadczenia FFS.  Kładziemy też duży nacisk na propagowanie prozdrowotnych postaw wśród Pracowników i Współpracowników: dbałość o ruch, zbilansowaną dietę i profilaktykę, a także właściwe zarządzanie energią do działania.
 • Stawiamy na innowacje, które wyznaczają kierunek rozwoju branży medycznej. Jeżeli chcesz opiekować się Pacjentami, wykorzystując przy tym najnowsze technologie albo współtworzyć z nami nowoczesne rozwiązania z zakresu e-zdrowia, takie jak np. e-recepta czy e-zwolnienie, zapraszamy do nas!
 • Tworzymy społeczność profesjonalistów: pomagamy Pracownikom i Współpracownikom rozwijać talenty i kompetencje.
 • Uczestniczymy w ważnych spotkaniach i debatach, w ramach których współkształtujemy zmiany w ochronie zdrowia, mi.in w zakresie profilaktyki, POZ i medycyny pracy. Jeżeli chcesz być częścią tego sukcesu, wyślij swoje CV już dziś!

GRUPA LUX MED TO

 

ponad 2 100 000 Pacjentów, którzy nam zaufali

15 000 wszystkich Pracowników

 
 

7 szpitali

 
 

ponad 200 placówek własnych i ponad 2 600 placówek partnerskich

ponad 6 500 lekarzy oraz 2 300 pielęgniarek i położnych

 

NALEŻYMY DO BUPA

 
Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Bupa, która od ponad 70 lat świadczy usługi medyczne i ubezpieczeniowe na całym świecie; obsługuje ponad 30 mln Klientów i zatrudnia ponad 78 tysięcy osób.
 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 
 • Oferujemy wyjątkowe możliwości kariery w obszarze medycyny, pozyskiwania i obsługi Klientów, IT i innych.
 • Nasz systematyczny wzrost i ponad 27 lat doświadczenia zapewniają stabilność zatrudnienia i pozwalają na różnorodny rozwój.
 • Jesteśmy społecznością ekspertów; dołączając do nas masz pewność, że współpracujesz ze specjalistami w Twojej dziedzinie.
 • Zapewniamy przyjazną atmosferę, elastyczny czas pracy, udogodnienia dla pracujących rodziców.
 • Dbamy o rozwój Pracowników – na każdym szczeblu kariery zapewniamy różnorodne możliwości doskonalenia umiejętności zawodowych oraz kompetencji miękkich. Oferujemy szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, m.in. we własnym Centrum Edukacji Medycznej, organizujemy interdyscyplinarne Akademie edukacyjne dla lekarzy oraz pielęgniarek i położnych, cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem. Są one szansą nie tylko na doskonalenie kwalifikacji, ale także okazją do bezpośredniej wymiany doświadczeń i integracji pracowników z całej Polski. Oferujemy też szkolenia obsługowe, produktowe, sprzedażowe, a także warsztaty związane z rozwojem osobistym.
 • Przygotowaliśmy ścieżki rozwoju zawodowego, które ułatwiają zaplanowanie kariery w ramach naszej Grupy. Umożliwiamy też naszym Pracownikom i Współpracownikom udział w wewnętrznych rekrutacjach, programach rozwojowych i talentowych.
 • Wspieramy Pracowników i Współpracowników we wprowadzaniu prozdrowotnych rozwiązań, propagujemy profilaktykę i odpowiednie zarządzanie codziennymi nawykami, aby mieć jak najwięcej najwięcej energii.
 • Umożliwiamy udział w innowacyjnych projektach, także międzynarodowych, dzięki czemu możesz czerpać z wiedzy i doświadczeń specjalistów Bupa z całego świata!

NASZE MARKI

 

W zakresie opieki ambulatoryjnej prowadzimy działalność pod dwiema głównymi markami: LUX MED oraz Medycyna Rodzinna. W ramach Grupy LUX MED działają także: LUX MED Diagnostyka, MegaMed, Tabita, Szpital LUX MED Puławska, Carolina Medical Center, Magodent, Eurodental, ProfMed, ULTRAMEDIC i Harmonia.

 
LUX MED Diagnostyka to jeden z największych w Polsce usługodawców diagnostyki obrazowej.
 
MegaMed świadczy opiekę ambulatoryjną i chirurgię jednego dnia.
 
Tabita to ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny dla osób starszych, samotnych oraz Pacjentów wymagających stałej opieki specjalistycznej i rehabilitacji.
 
Szpital LUX MED Puławska na warszawskim Ursynowie oferuje m.in. zabiegi operacyjne, badania diagnostyczne oraz konsultacje specjalistyczne.
 
Carolina Medical Center jest jednym z najnowocześniejszych prywatnych ośrodków leczenia ortopedycznego w Europie.
 
Magodent specjalizuje się w onkologii.
 
Eurodental to sieć placówek stomatologicznych.
 
ProfMed to nasz olsztyński ośrodek konsultacyjno-diagnostyczny i zabiegowy.
 
ULTRAMEDIC to duża przychodnia ambulatoryjna w Bielsku-Białej.
 
Harmonia jest pierwszą działającą w ramach naszej Grupy Poradnią Zdrowia Psychicznego.
 

Oferty pracy →

 
Lux Med Sp. z o.o.