LUX-MED

3 Dodaj opinię
LUX-MED
3 5 8 5 1
Karolina

Tutaj osoby zainteresowane pracą w LUX-MED znajdą informacje na temat rekrutacji w firmie: http://www.luxmed.pl/grupa-lux-med/kariera/rekruta.html A tu macie możliwosć zobaczenia filmiku pokazujący dzień pracy w LUX-MED: http://www.luxmed.pl/grupa-lux-med/kariera/poznaj-nas.html Czy teraz jesteście zainteresowani pracą?

Karolina

Ostatnio wypowiadano się na temat LUX-MED z perspektywy klienta. A jakim firma jest pracodawcą? Chętnie użytkownicy forum dowiedzą się więcej od obecnych pracowników firmy. Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne, ponieważ firma rekrutuje na wiele stanowisk http://www.gowork.pl/praca/lux-med;pr.

elmara

Jestem w szoku. Chciałam dzisiaj /31.01.17/ zamówić wizytę u internisty. Mam temperaturę /38,4/ i ogólny zły stan. zaproponowano mi termin na 06.02.17r. A co mam zrobić przez tydzień. To jest karygodne, miesięczne honorarium nie jest takie małe. Zawiodłam się i wymowie umowę. Elżbieta

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
LUX-MED