Profil

O firmie

  • 2008

    Rok założenia

  • 30

    Liczba pracowników

Tomasz Wudarzewski Prezes, Logintrade S.A.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, od 2001 wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, w pierwszych latach aktywności zawodowej związany ze szkoleniami w obszarze sprzedaży oraz zarządzania. W roku 2006 założył agencję interkatywną Webshock, a następnie w 2008 r. roku firmę specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań IT dla zakupów biznesowych. Jest autorem oraz kierownikiem studiów podyplomowych "Zakupy w biznesie", "Zarządzanie sprzedażą", "Nowoczesny marketing" w WSB Wrocław. W 2013 r. wprowadził firmę Logintrade S.A. na Newconnect. Obecnie specjalizuje się w obszarze zakupów B2B, realizuje projekty szkoleniowe oraz konsultingowe, pełni funkcję CEO w Logintrade S.A. Pasjonat start-upów oraz innowacji technologicznych.

Przeczytaj cały wywiad »

Asik85

Rekrutacja na stanowisko testera chyba jest jeszcze otwarta. Wczoraj widziałam ogłoszenie na jednym z portali rekrutacyjnych. Ja mam inne pytanie. Imprezy takie jak przedstawione na FB to często dla pracowników są ?

Lidia

@Pidz, Twoja opinia o Logintrade S.A. nie jest pozytywna. W jakim charakterze współpracowałaś z tą firmą? Przedstawiłbyś swoje całe doświadczenie z Logintrade S.A.? Twoja relacja będzie cenna dla osób zainteresowanych staraniem się o pracę w tej firmie.

Natii

Czy rekrutacja na stanowisko testera jest jeszcze aktualna ?

Logintrade S.A.
pracodawca

Wielkie otwarcie nowego IT space!