LoanMe Sp. z o.o.
2 62 6 1
Zawiedziony

Najgorsza firma, bardzo trudno zrobić cel. uważam że nie warto za 2500 pracować z tymi plociuchami 3 dziewczyny które tam pracują są okropne i wszystkich obgaduja. I wiecie co jest najśmieszniejsze? Że leader plotkuje razem z nimi, pozdro, nigdy więcej takiej pracy

Dark

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.. (usunięte przez administratora)po dwóch tygodniach pracy nawet nie dostałem słuchawek xd Zatrudniają za dużo ludzi, a nie mają pracy dla tak dużej ilości osób

Micko

Jak dla mnie wszystko w firmie jest w jak najlepszym porządku. Po miesiącu pracy mogę powiedzieć, że mam pozytywne wrażenia- pieniadze na czas (a w poprzednich pracach bywało z tym różnie), fajny team i pomocny team leader (Radek- pozdrawiam:)). Polecam osobom dobrze czujacym się na słuchawce dział sprzedaży. Można sporo zarobić

LoanMe Sp. z o.o.
pracodawca

29 listopada 2018 r. odbyła się II edycja bankietu charytatywnego organizowanego przez LoanMe oraz Joannę Krupę – „Zostań Psim Aniołem. Edycja II”. W tym szczególnym wieczorze wzięły udział liczne gwiazdy telewizji oraz świata mody znane ze swojej miłości do czworonogów, m.in.: Joanna Jabłczyńska, Magdalena Pieczonka, Katarzyna Moś, Jakob Kosel, Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz zwyciężczyni 7. edycji Top Model - Katarzyna Szklarczyk.
- Organizujemy to wydarzenie wspólnie z LoanMe już po raz drugi. Dziękuję wszystkim, że znów jesteście ze mną i wspieracie mnie, bo znacie moją miłość dla zwierząt. Ale to nie ja jestem gwiazdą dzisiejszego wieczoru – rozpoczęła przemówienie ambasadorka akcji – Joanna Krupa.
Wszystkie zebrane podczas wieczoru środki finansowe zostaną przekazane na rzecz jedynego w Polsce hospicjum dla zwierząt - „Staruszkowa”. Jego założycielką jest Krystyna Seemayer. Kierowana miłością do psów i kotów przygarnęła dziesiątki starszych, często schorowanych czworonogów chcąc stworzyć im bezpieczne miejsce, którego nigdy nie miały. Obecnie hospicjum wymaga pilnej pomocy oraz dodatkowych środków finansowych na dalszą działalność. Zgromadzone środki pomogą setce zwierząt przetrwać nawet najbardziej mroźną zimę. 
Punktem kulminacyjnym wieczoru była charytatywna licytacja sukni Joanny Krupy, w której wystąpiła na nagraniu jesiennej ramówki TVN. Dzięki zaangażowaniu i dobremu sercu uczestników licytacji zebrano w sumie 57 200 zł. Wieczór uświetnił znakomity występ Natalii Kukulskiej. Bankiet poprowadził Conrado Moreno Szypowski.

Pozostałymi partnerami wydarzenia były firmy: 
XL Energy DrinkTideSoftware.plClarinsCariniiPolskie Linie TelefoniczneZenithROOTSBaker Street Boys, projektant - Robert Czerwik, SugarBabe Los Angeles oraz Sylveco - naturalne kosmetyki.