LoanMe Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię
loanme01
Były pracownik
 Pytanie

Miałam przyjemność pracy w firmie Loanme jako konsultantka wstępnej weryfikacji do pewnego projektu. Jeśli chodzi o atmosferę pracy to było naprawdę super. Nikt nie czuje się w żaden sposób oceniany, pełna tolerancja. Młodzi teamliderzy. Co miesiąc wytypowani najlepsi pracownicy miesiąca. Elastyczny grafik. Są również konkursy by otrzymać dodatkową premię. Czasem nie do zdobycia co działo się pod koniec roku, lecz nie licznym się udawało;) 5min przerwy na każdą godzinę pracy plus jedna 15min. Co daje łącznie 55min. Zatrudnili trenera do którego można pójść w celu poprawienia jakości swoich rozmów. Na open space jak mogłoby się wydawać nie jest wcale tak głośno mimo swobodnych rozmów ze współpracownikami bądź klientami. Firma stawia na pełną kulturę. Każdy ma własne stanowisko pracy. Ruszył nowy rok także ma więcej się dziać, po ruszeniu nowej kampanii programu, którym firma obecnie się zajmuje. Biuro czyste, eleganckie. W pomieszczeniu socjalnym zapas kawy, mleka i herbaty. Co rano przyjeżdża catering. Minusy to takie że prędzej zaoferują umowę zlecenie. Co nie wszystkim odpowiada zwłaszcza jak nie jest się studentem. Wypłaty? No cóż. Po podwyżce obiecanej po przepracowanym półroczu nie widziałam żadnej różnicy w wypłacie, ciężko doliczyć się swoich godzin w tym wynagrodzenia, ponieważ aneks do umowy był podany w kwocie miesięcznej( ale jak? skoro pracując na zleceniu pensja się waha powinna być stawka godzinowa). W celu wyjaśnienia otrzymałam odpowiedź, że resztę zjadł podatek po wprowadzeniu zmian Polskiego Ładu. Czyli moja obiecana podwyżka poszła na podatek, wróciłam do punktu wyjścia. Zdecydowałam się odejść, ponieważ deklaracja podwyżki to była taka, że pełna suma miała być dodana do pensji. Bez tej podwyżki osoba, która ma powyżej 26lat w ogóle nie opłaca się pracować - przynajmniej w tym dziale. Jeszcze jeden jest taki, że dla działu wstępnej weryfikacji nie ma żadnych benefitów. Prywatnej opieki medycznej, karty multisportu czy szansy na umowę o pracę, ponieważ w każdym przypadku musi się zgłosić większa liczba osób. Wiem, że praca w innych obszarach firmy jest bardziej opłacalna i doceniana. Podsumowując polecam firmę osobom, które nie miały styczności z call center, są studentami reszcie doświadczonym zawodnikom radzę kierować się na dział sprzedaży i inne. Finalnie polecam firmę.

Były pracownik
Były pracownik

Pracowałam w tej firmie na zleceniu. Otrzymałam wypowiedzenie po tym jak w dniu wolnym (po zakończonym egzaminie) nie przyszłam do pracy xD Żenada. Dodatkowo z dnia na dzień były zmienione godziny pracy na 11 do 19. Nie polecam

Mnie zwolnili
Były pracownik

Kiedy zaczynała się moja przygoda z tą firmą zatrudnionych było około 17-20 pracowników. Firma jakiś czas później świętowała swoje urodziny w "Na Lato". Niestety przydarzyło mi się długotrwałe zwolnienie lekarskie, po którym zapewniano możliwość powrotu. Wysłano mnie na badania lekarskie a dniu kiedy powinno się rozpocząć świadczenie pracy wręczono wypowiedzenie, bo w firmie nie ma już dla mnie miejsca mimo ciągłych rekrutacji.

Zobacz wszystkie opinie (288)

Pracodawca

 Aktualność

Podczas cyklicznego wydarzenia - LoanMe Townhall - które odbywa się co miesiąc w naszej firmie, nagradzamy Pracowników, którzy wyróżnili się szczególnymi osiągnieciami w danym miesiącu. 
Tym razem prezentujemy Grudniowych Pracowników Miesiąca - Marcina z Działu Marketingu oraz Patryka z Działu Sprzedaży. :)