Miniaturka
Tomasz Lisiecki wlasciciel Lisiecki Kadry Konsultacje
Doświadczony manager, który przeszedł ścieżkę kariery od przedstawiciela do managera w dziale sprzedaży firmy międzynarodowej. Pomysłodawca i założyciel LKK sp z o.o. Ukończył Ekonomię z tytułem magistra w 1992 r. na Uniwersytecie Szczecińskim. Podwyższał kwalifikacje dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi na Politechnice Gdańskiej. Aktywny w organizacjach studenckich i samorządzie na szczeblu uczelnianym oraz międzyuczelnianym. Z powodzeniem inicjuje i wprowadza w życie nowe idee.

Lisiecki Kadry Konsultacje

LKK Sp. z o.o. to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykorzystując praktyczną wiedzę starają się pomagać Klientom podnosić jakość i skuteczność działań. Profesjonalny zespół oferuje kompleksowe podejście do zagadnienia kadr i doradztwa personalnego oraz posiada szczególne kompetencje w zakresie sprzedaży.

 • -

  Strona www

Lisiecki Kadry Konsultacje to firma z wieloletnim doświadczeniem. Jakie były początki Państwa działalności?

LKK powstała jako suma intensywnych doświadczeń kilkunastu lat w międzynarodowej instytucji. Duża wiedza praktyczna i teoretyczna pozwoliła nam zdobyć zaufanie klientów i z sukcesami prowadzić naszą działalność.

Leasing, kadry, konsultacje to Państwa domena. Jaka jest specyfika Państwa branży?

To branża, która bazuje na wiedzy i umiejętnościach ludzkich. Obejmujemy kilka obszarów związanych z zasobami ludzkimi i usługami: rekrutacje, assessment, szkolenia, outsourcing pracowniczy, usługi przeładunkowe, prace spawalnicze i monterskie.

 

Skupiacie się na lokalnym rynku czy stawiacie na szerokie pole działalności firmy?

Sukcesywnie poszerzamy zakres naszych aktywności oraz teren, na którym funkcjonujemy. Obecnie pracujemy zarówno dla firm krajowych, jak i międzynarodowych.

Wysoka jakość usług to podstawa. Jakie stosujecie działania, żeby wyróżnić się na rynku?

W dużym stopniu stawiamy na aktywność w sieci i działania on-line. Równocześnie uczestniczymy w targach pracy,  branżowych eventach, a także współpracujemy ze szkołami.

 

Czy macie sprawdzony sposób na pozyskanie nowych klientów?

W naszym przypadku niezawodnie działa networking oraz marketing szeptany. Obsługujemy wiele nowych podmiotów, dzięki rekomendacji osób, dla których pracowaliśmy wcześniej.
 

Jakie kanały wykorzystujecie przy szukaniu nowych pracowników?

Nie ograniczamy się do jednego sposobu, korzystamy z różnych możliwości. Wybieramy je w zależności od konkretnego zapotrzebowania, które determinuje zadaniowość i projektowość zleceń.

Czym próbujecie skusić potencjalnych pracowników?

Solidność, szacunek i wiarygodność. Są to wartości, których trzymamy się w każdej sytuacji. Zależy nam, żeby zarówno nasi współpracownicy, jak i klienci, widzieli, że jest to dla nas priorytet.

 

Czy oferujecie praktyki i staże dla studentów?

Tak. Młodzi ludzie mogą u nas zdobyć cenne doświadczenie i praktyczne umiejętności. Dbamy o rozwój zawodowy osób, które chcą stawiać w naszej firmie swoje pierwsze kroki na rynku pracy.

Szukają Państwo pracowników z bogatym doświadczeniem zawodowym czy także takich, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy?

Oczywiście jednych i drugich. Wychodzimy z założenia, że młody człowiek, który nie ma jeszcze dużego doświadczenia zawodowego, może mieć w sobie duży potencjał. Z drugiej strony, jest też wiele interesujących osób na rynku pracy, które mają już wieloletnie doświadczenie. Każdego traktujemy indywidualnie i staramy się dostrzec jego umiejętności i predyspozycje.

W jaki sposób prowadzony jest proces rekrutacyjny w Państwa firmie?

Nie ma jednego wzorca. Podstawą jest dobre rozpoznanie potrzeb klienta, specyfiki stanowiska oraz branży. Działamy w taki sposób, żeby był odpowiedni dla naszego klienta.

Czy integracja jest ważnym czynnikiem w Państwa zespole?

Jesteśmy z różnych miast, ale dbamy o to by dobrze się rozumieć. Nie jesteśmy dużym zespołem, a to ułatwia nam integrację. Dbamy o odpowiednią atmosferę w firmie.

Jak wygląda u Państwa system wynagrodzeń?

System wynagrodzeń zależy od efektów oraz od podejścia pracownika do wykonywanych zadań. Cenimy osoby zaangażowane, które sumiennie i uczciwie podchodzą do powierzonych im zadań.

Konkurencja w branży to konieczność czy raczej wyzwanie?

A gdzie nie ma konkurencji? Zatem i jedno i drugie.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe na najbliższe miesiące/lata?

Szukanie szans w szybko zmieniających się warunkach na rynku pracy w kraju i zagranicą.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Lisiecki Kadry Konsultacje
3/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • ul. Goska 18G
  81-574 Toruń
 • NIP: 8521215196 REGON: 220659020
Lisiecki Kadry Konsultacje