LINK4

4 Dodaj opinię

Aktualności

LINK4
pracodawca

LINK4 ponownie nagrodzone w Programie Inwestor w Kapitał Ludzki

W styczniu firma po raz drugi otrzymała godło Inwestor w Kapitał Ludzki, który potwierdził wśród pracowników dużą satysfakcję z wykonywanej pracy i wysoki poziom zaangażowania.

Warunkiem przyznania godła Inwestor w Kapitał Ludzki jest uzyskanie w badaniu wyniku na poziomie co najmniej 70 proc., liczonego jako średnia z pięciu obszarów certyfikacji: ogólna satysfakcja z pracy, zaangażowanie, relacje (komunikacja, współpraca), kompetencje (rozwój, obowiązki i warunki pracy) i pracownik jako ambasador. W każdym z obszarów wynik powinien wynosić nie mniej niż 65 proc.


Wskaźnik Inwestor w Kapitał Ludzki 2018 dla LINK4 wyniósł aż 78 proc. i był wyższy o 8 punktów procentowych od progu pozytywnej certyfikacji. Biorący udział w badaniu pracownicy firmy najwyżej ocenili obszar ogólnej satysfakcji (82 proc.), zaangażowania (79 proc.) i relacji rozumianych jako wzajemna komunikacja i współpraca (79 proc.). Wielu pracowników postrzega też siebie jako ambasadorów firmy (78 proc.).


Program Inwestor w Kapitał Ludzki dedykowanym wszystkim firmom i instytucjom działającym na terenie Polski, które w sposób odpowiedzialny myślą o rozwoju kompetencji swoich pracowników, a poprzez to całej organizacji.

LINK4
pracodawca

Reprezentantka LINK4 została finalistką prestiżowego konkursu TOP HR Manager in Action.

Marta Kowalska, menedżer ds. rekrutacji i Employer Brandingu, została finalistką konkursu TOP HR Manager in Action za projekt „zLINKuj się z nami”. To projekt, który pozwolił firmie zrealizować ambitne cele rekrutacyjne i wykreować markę pracodawcy wśród potencjalnych kandydatów.

Jest mi niezmiernie miło, że zostałam doceniona przez profesjonalne grono kapituły konkursu i dumna z tego, że w LINK4 mogę współtworzyć naszą rzeczywistość – mówi Marta Kowalska, TOP HR Manager 2018. – We współpracę została włączona cała nasza organizacja, w której opracowaliśmy szereg rozwiązań, a część pomysłów i inicjatyw spływała właśnie od naszych ludzi – dodaje.

TOP HR Manager in Action to największy w Polsce konkurs z zakresu HR. Dzieli się na trzy etapy, których zwieńczeniem jest wybór najlepszej trójki przez Kapitułę Konkursową oraz Gala Finałowa.

To kolejne wyróżnienie potwierdzające wizerunek LINK4 jako przyjaznego miejsca pracy. Tylko w 2018 roku firma zdobyła tytuł EB Stars, Great Place To Work, Rzecznika Standardu Etyki i Inwestora w Kapitał Ludzki. Wcześniej firma została uhonorowana trzykrotnie tytułem Najlepszego Pracodawcy według Aon Hewitt w kategorii duże przedsiębiorstwa oraz zwyciężyła w Konkursie Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2015.

LINK4
pracodawca

LINK4 podejmuje współpracę ze startupami

Za nami piąta edycja MIT Enterprise Forum Poland, jednego z największych w Polsce programów akceleracyjnych dla startupów tworzących nowe technologie. Udział w niej wzięło ponad 20 ekspertów LINK4.


W tegorocznej edycji MIT Enterprise Forum Poland po raz pierwszy została uruchomiona ścieżka insurtech, z partnerskim udziałem przedstawicieli rynku ubezpieczeniowego, m.in. LINK4 i PZU. Celem programu było wsparcie rozwoju młodych firm, które tworzą unikalne rozwiązania mogące znaleźć zastosowanie w sektorze ubezpieczeniowym. W trwającym blisko pół roku projekcie odbyła się seria warsztatów z udziałem ponad 20 ekspertów LINK4, którzy wiedzą i doświadczeniem wspierali start-upy w różnych obszarach, m.in. sprzedaży, komunikacji i procesach HR.


Podczas spotkań i licznych rozmów zrodziły się ciekawe pomysły, w wyniku których LINK4 podjął decyzję o realizacji projektów pilotażowych z trzema wybranymi startupami, spośród 18 uczestniczących w programie.


– Jesteśmy bardzo ciekawi tej współpracy, bo zależy nam na innowacyjnych rozwiązaniach, które dostarczą dodatkową wartość zarówno naszym klientom, jak i partnerom biznesowym. Dziś bowiem przewag konkurencyjnych powinniśmy szukać w budowaniu pozytywnego user experience i relacjach opartych na wiarygodności – podsumował Mariusz Rosa, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Innowacji w LINK4.

LINK4
pracodawca

Nagrodzeni na Polish National Sales Awards!

Nasz menedżer innowacji, Maciej Natorski, został laureatem w kategorii Innowacje w dziedzinie sprzedaży, a Marcin Sucharski, kierownik ds. sprzedaży agencyjnej, został wyróżniony w kategorii Key Account Manager. Maciej zdobył także wyróżnienie w kategorii Supersprzedawca, przyznawane przez jury ze wszystkich kategorii. 

Duma nas rozpiera i gorąco Wam gratulujemy!

Polish National Sales Awards to konkurs, który kształtuje i promuje dobre praktyki w sprzedaży oraz obsłudze klienta, przy jednoczesnym bardzo mocnym nacisku na profesjonalizm w biznesie. PNSA co roku nagradza najlepszych specjalistów w branży. Komisja sędziowska, w skład której wchodzą doświadczeni praktycy sprzedaży, w dwuetapowym procesie oceny wyłania laureatów, którzy wykazali się najlepszymi wynikami w sprzedaży, innowacyjnością i kreatywnością, umiejętnością pracy w zespole oraz etyką postępowania.

LINK4
pracodawca

LINK4 z nagrodą EB Stars 2018 za projekt Pory Roku!

Prestiżową nagrodę Employer Branding Stars 2018 otrzymał projekt LINK4 Pory Roku. Działania rekrutacyjno-wizerunkowe firmy zostały docenione w kategorii Najlepsze Wewnętrzne Inicjatywy Employer Branding.

LINK4 Pory Roku to długofalowy projekt, w którym przez cały rok prowadzone są liczne działania promujące wartości firmy oraz budujące atmosferę pracy i zaangażowanie. Swoim zasięgiem program obejmuje akcje skierowane zarówno do wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz, poprzez działania CSR-owe. Istotne jest, by inicjatywy nie miały charakteru jednorazowych, ale by znalazły stałe miejsce w kalendarzu. Działania często nabierają charakteru interdyscyplinarnego, wpływają na poprawę komunikacji wewnętrznej, czy pobudzają kreatywność.

Siłą firmy LINK4 są ludzie! Każdy pracownik może zgłosić swój pomysł i stać się jego ambasadorem. W ten sposób w firmie istnieje drużyna piłkarska, biegowa czy cykliczne akcje charytatywne i kiermasze.
Nagroda EB Stars 2018 to już drugie wyróżnienie w tym roku dla LINK4 Pory Roku. Wcześniej projekt zyskał także uznanie jury konkursu HR DREAM TEAM w kategorii „Kultury organizacyjnej i zaangażowania pracowników”.

LINK4
pracodawca

W tegorocznym 28. Biegu Powstania Warszawskiego udział wzięło aż 15 biegaczy LINK4. Mimo trudnej pogody i zmiany trasy (w tym roku bieg wyjątkowo odbywał się na Stegnach), nasza ekipa pokonała w sobotni wieczór w sumie 95 km. Każdy z tych kilometrów firma zamieni na finansowe wsparcie dla Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska, która dzięki swoim motoambulansom niesie szybką pomoc poszkodowanym w wypadkach drogowych.
 
Gratulacje dla wszystkich Runnersów LINK4!

LINK4
pracodawca

Pozdrawiamy z II piętra, od kilku dni urzęduje tam zespół szkodowy :)

LINK4
pracodawca

Pierwsza część remontu biura za nami – w nowych przestrzeniach pracują już nasze zespoły sprzedaży i obsługi klienta :).

LINK4
pracodawca

16 czerwca biegacze LINK4 wzięli udział w Biegu Firmowym w warszawskim Forcie Bema, gdzie w pięciu zespołach pokonali łącznie 125 km. Za każdy przebiegnięty kilometr firma przekaże 20 zł na konto fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska, co oznacza wsparcie w wysokości 2,5 tys. zł.

Tegorocznym biegiem LINK4 rozpoczyna długofalową współpracę z fundacją Ratownictwo Motocyklowe Polska, której misją jest ratowanie życia poprzez niesienie pierwszej pomocy, edukację i wspieranie rozwoju ratownictwa. Wcześniej firma wsparła fundację w projekcie Motomajówki Unilink, czyli motocyklowej wyprawy po Bałkanach, w której do pokonania było ok. 5 tys. kilometrów. Za każdy przejechany kilometr LINK4 przekazał złotówkę na funkcjonowanie profesjonalnego motoambulansu.

Link4
pracodawca

Pracowniczy projekt LINK4 Pory Roku został nagrodzony w prestiżowym konkursie HR DREAM TEAM 2018. W ten sposób wyróżnione zostały działania LINK4 w obszarze „Kultury organizacyjnej i zaangażowania pracowników”.