LINK4

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Upiększamy nasze biuro - LINK4 zaprasza do zmienionych pomieszczeń

Od kilku tygodni trwał remont, który upiększał nasze korytarze przy głównych drzwiach. Puste, białe ściany zostały nieco ożywione!

Teraz, w LINK4 na 5 piętrze mamy ścianę z tablicą magnetyczno – ścieralną. Są magnesy i kreda w pojemniczku. Nasi pracownicy mogą pisać życzenia, rysować buźki, przyczepiać karteczki, krótko mówiąc – dzielić się pozytywną energią!
Na 4 piętrze również mamy tablicę magnetyczno-ścieralną i roślinne elementy połączone z komiksowymi postaciami.
Na 2 piętrze jest biblioteczka, z której nasi pracownicy mogą do woli korzystać: wypożyczać książki, a także przynosić z domu te, których już nie będą czytać, by inni mogli się z nimi zapoznać. Przed wakacjami będziemy urządzać kiermasze książek z biblioteki, a środki ze sprzedaży będą przekazywane na ważny dla nas cel charytatywny. I znów cieszymy się, że nasze wewnętrzne inicjatywy mogą pomagać!

Pomocna?
Tak2Nie4

Pracodawca

 Aktualność

LINK4 Najlepszym Ubezpieczycielem Cyfrowym

Tytuł Najlepszego Ubezpieczyciela Cyfrowego powędrował w ręce LINK4!
17 kwietnia, podczas
Wielkiej Gali Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, LINK4 zostało nagrodzone za odważne wdrażanie na polskim rynku ubezpieczeniowym nowych technologii.


W dniach 17 – 18 kwietnia 2019 w The Westin Warsaw Hotel odbyło się Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń,  które składało się z 17. Banking Forum i 13. Insurance Forum. Jest to wydarzenie organizowane z myślą o osobach związanych z branżą, które mają wyjątkową okazję do budowania i zacieśniania relacji biznesowych.

Zwieńczeniem pierwszego dnia była Gala, podczas której kapituła Spotkania Liderów Banking&Insurance Forum postanowiła wyróżnić LINK4 tytułem Najlepszego Ubezpieczyciela Cyfrowego. Nagrodę, z rąk Jacka Szczepańskiego - Wiceprezesa Zarządu Atende,  osobiście odebrała Prezes Zarządu LINK4 – Agnieszka Wrońska.

Podczas Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń nagrody przyznawane są w 9. kategoriach. Głównym celem konkursu jest wyróżnienie firm, które mają wpływ na rozwój bankowości i ubezpieczeń w Polsce. LINK4 zostało nagrodzone w szczególności za wdrażanie na polskim rynku ubezpieczeniowym nowych technologii, które zmieniają sposób myślenia o ubezpieczeniach, oraz innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

Pomocna?
Tak2Nie5

Pracodawca

 Aktualność

LINK4 po raz drugi Najlepszym Miejscem Pracy

Drugi rok z rzędu LINK4 otrzymało tytuł laureata w plebiscycie Great Place To Work. We wtorek 9 kwietnia przedstawiciele firmy mieli zaszczyt odebrać prestiżową nagrodę przyznawaną najlepszym pracodawcom.

Tytuł Wspaniałego Miejsca Pracy otrzymują firmy, które dbają zarówno o wzajemne zaufanie, jak i dobrą atmosferę między pracownikami. Choć większość laureatów plebiscytu może pochwalić się wspaniałym wachlarzem benefitów, to relacje międzyludzkie oraz duma z wykonywanej pracy są najważniejszymi kryteriami oceny pracodawców.
– Wiemy, jak wiele pracy trzeba wykonać, by stworzyć przyjazne miejsce pracy. Wynik badania Great Place To Work potwierdza, że kierunek, jaki obraliśmy jako organizacja, jest słuszny. W tym roku jest to dla nas tym cenniejsze wyróżnienie, że przyznane po raz drugi. Budowanie zaufania i zaangażowania wymaga konsekwencji i cieszymy się, że nasi ludzie to doceniają – mówi Agnieszka Balcerska, Dyrektor Pionu HR w LINK4.

W tegorocznej edycji, po raz pierwszy laureaci zostali wyłonieni spośród firm, które uprzednio zdobyły certyfikat Great Place To Work. Gwarantuje on, że co najmniej 65% obecnych pracowników pozytywnie ocenia swojego pracodawcę.
Tytuł Wspaniałego Miejsca Pracy jest kolejną nagrodą, która podkreśla starania LINK4 o ważne wartości: dobre samopoczucie i zadowolenie swoich pracowników.

Pomocna?
Tak2Nie5

Pracodawca

 Aktualność

LINK4 ponownie nagrodzone w Programie Inwestor w Kapitał Ludzki

W styczniu firma po raz drugi otrzymała godło Inwestor w Kapitał Ludzki, który potwierdził wśród pracowników dużą satysfakcję z wykonywanej pracy i wysoki poziom zaangażowania.

Warunkiem przyznania godła Inwestor w Kapitał Ludzki jest uzyskanie w badaniu wyniku na poziomie co najmniej 70 proc., liczonego jako średnia z pięciu obszarów certyfikacji: ogólna satysfakcja z pracy, zaangażowanie, relacje (komunikacja, współpraca), kompetencje (rozwój, obowiązki i warunki pracy) i pracownik jako ambasador. W każdym z obszarów wynik powinien wynosić nie mniej niż 65 proc.


Wskaźnik Inwestor w Kapitał Ludzki 2018 dla LINK4 wyniósł aż 78 proc. i był wyższy o 8 punktów procentowych od progu pozytywnej certyfikacji. Biorący udział w badaniu pracownicy firmy najwyżej ocenili obszar ogólnej satysfakcji (82 proc.), zaangażowania (79 proc.) i relacji rozumianych jako wzajemna komunikacja i współpraca (79 proc.). Wielu pracowników postrzega też siebie jako ambasadorów firmy (78 proc.).


Program Inwestor w Kapitał Ludzki dedykowanym wszystkim firmom i instytucjom działającym na terenie Polski, które w sposób odpowiedzialny myślą o rozwoju kompetencji swoich pracowników, a poprzez to całej organizacji.

Pomocna?
Tak1Nie6

Pracodawca

 Aktualność

Reprezentantka LINK4 została finalistką prestiżowego konkursu TOP HR Manager in Action.

Marta Kowalska, menedżer ds. rekrutacji i Employer Brandingu, została finalistką konkursu TOP HR Manager in Action za projekt „zLINKuj się z nami”. To projekt, który pozwolił firmie zrealizować ambitne cele rekrutacyjne i wykreować markę pracodawcy wśród potencjalnych kandydatów.

Jest mi niezmiernie miło, że zostałam doceniona przez profesjonalne grono kapituły konkursu i dumna z tego, że w LINK4 mogę współtworzyć naszą rzeczywistość – mówi Marta Kowalska, TOP HR Manager 2018. – We współpracę została włączona cała nasza organizacja, w której opracowaliśmy szereg rozwiązań, a część pomysłów i inicjatyw spływała właśnie od naszych ludzi – dodaje.

TOP HR Manager in Action to największy w Polsce konkurs z zakresu HR. Dzieli się na trzy etapy, których zwieńczeniem jest wybór najlepszej trójki przez Kapitułę Konkursową oraz Gala Finałowa.

To kolejne wyróżnienie potwierdzające wizerunek LINK4 jako przyjaznego miejsca pracy. Tylko w 2018 roku firma zdobyła tytuł EB Stars, Great Place To Work, Rzecznika Standardu Etyki i Inwestora w Kapitał Ludzki. Wcześniej firma została uhonorowana trzykrotnie tytułem Najlepszego Pracodawcy według Aon Hewitt w kategorii duże przedsiębiorstwa oraz zwyciężyła w Konkursie Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2015.

Pomocna?
Tak1Nie6

Pracodawca

 Aktualność

LINK4 podejmuje współpracę ze startupami

Za nami piąta edycja MIT Enterprise Forum Poland, jednego z największych w Polsce programów akceleracyjnych dla startupów tworzących nowe technologie. Udział w niej wzięło ponad 20 ekspertów LINK4.


W tegorocznej edycji MIT Enterprise Forum Poland po raz pierwszy została uruchomiona ścieżka insurtech, z partnerskim udziałem przedstawicieli rynku ubezpieczeniowego, m.in. LINK4 i PZU. Celem programu było wsparcie rozwoju młodych firm, które tworzą unikalne rozwiązania mogące znaleźć zastosowanie w sektorze ubezpieczeniowym. W trwającym blisko pół roku projekcie odbyła się seria warsztatów z udziałem ponad 20 ekspertów LINK4, którzy wiedzą i doświadczeniem wspierali start-upy w różnych obszarach, m.in. sprzedaży, komunikacji i procesach HR.


Podczas spotkań i licznych rozmów zrodziły się ciekawe pomysły, w wyniku których LINK4 podjął decyzję o realizacji projektów pilotażowych z trzema wybranymi startupami, spośród 18 uczestniczących w programie.


– Jesteśmy bardzo ciekawi tej współpracy, bo zależy nam na innowacyjnych rozwiązaniach, które dostarczą dodatkową wartość zarówno naszym klientom, jak i partnerom biznesowym. Dziś bowiem przewag konkurencyjnych powinniśmy szukać w budowaniu pozytywnego user experience i relacjach opartych na wiarygodności – podsumował Mariusz Rosa, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Innowacji w LINK4.

Pomocna?
Tak2Nie6

Pracodawca

 Aktualność

Nagrodzeni na Polish National Sales Awards!

Nasz menedżer innowacji, Maciej Natorski, został laureatem w kategorii Innowacje w dziedzinie sprzedaży, a Marcin Sucharski, kierownik ds. sprzedaży agencyjnej, został wyróżniony w kategorii Key Account Manager. Maciej zdobył także wyróżnienie w kategorii Supersprzedawca, przyznawane przez jury ze wszystkich kategorii. 

Duma nas rozpiera i gorąco Wam gratulujemy!

Polish National Sales Awards to konkurs, który kształtuje i promuje dobre praktyki w sprzedaży oraz obsłudze klienta, przy jednoczesnym bardzo mocnym nacisku na profesjonalizm w biznesie. PNSA co roku nagradza najlepszych specjalistów w branży. Komisja sędziowska, w skład której wchodzą doświadczeni praktycy sprzedaży, w dwuetapowym procesie oceny wyłania laureatów, którzy wykazali się najlepszymi wynikami w sprzedaży, innowacyjnością i kreatywnością, umiejętnością pracy w zespole oraz etyką postępowania.

Pomocna?
Tak2Nie6

Pracodawca

 Aktualność

LINK4 z nagrodą EB Stars 2018 za projekt Pory Roku!

Prestiżową nagrodę Employer Branding Stars 2018 otrzymał projekt LINK4 Pory Roku. Działania rekrutacyjno-wizerunkowe firmy zostały docenione w kategorii Najlepsze Wewnętrzne Inicjatywy Employer Branding.

LINK4 Pory Roku to długofalowy projekt, w którym przez cały rok prowadzone są liczne działania promujące wartości firmy oraz budujące atmosferę pracy i zaangażowanie. Swoim zasięgiem program obejmuje akcje skierowane zarówno do wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz, poprzez działania CSR-owe. Istotne jest, by inicjatywy nie miały charakteru jednorazowych, ale by znalazły stałe miejsce w kalendarzu. Działania często nabierają charakteru interdyscyplinarnego, wpływają na poprawę komunikacji wewnętrznej, czy pobudzają kreatywność.

Siłą firmy LINK4 są ludzie! Każdy pracownik może zgłosić swój pomysł i stać się jego ambasadorem. W ten sposób w firmie istnieje drużyna piłkarska, biegowa czy cykliczne akcje charytatywne i kiermasze.
Nagroda EB Stars 2018 to już drugie wyróżnienie w tym roku dla LINK4 Pory Roku. Wcześniej projekt zyskał także uznanie jury konkursu HR DREAM TEAM w kategorii „Kultury organizacyjnej i zaangażowania pracowników”.

Pomocna?
Tak3Nie6

Pracodawca

 Aktualność

W tegorocznym 28. Biegu Powstania Warszawskiego udział wzięło aż 15 biegaczy LINK4. Mimo trudnej pogody i zmiany trasy (w tym roku bieg wyjątkowo odbywał się na Stegnach), nasza ekipa pokonała w sobotni wieczór w sumie 95 km. Każdy z tych kilometrów firma zamieni na finansowe wsparcie dla Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska, która dzięki swoim motoambulansom niesie szybką pomoc poszkodowanym w wypadkach drogowych.
 
Gratulacje dla wszystkich Runnersów LINK4!

Pomocna?
Tak3Nie5

Pracodawca

 Aktualność

Pozdrawiamy z II piętra, od kilku dni urzęduje tam zespół szkodowy :)

Pomocna?
Tak7Nie4
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny