LINK4

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

W tym roku Oscary powędrowały również do... Pracowników LINK4! :) Tymi wyjątkowymi statuetkami nagrodziliśmy osoby i zespoły, które wyróżniają się w pracy. Zobaczcie, jak pięknie wyglądali #PracownicyLINK4 podczas oficjalnej gali :) Gratulujemy!

Pomocna?
Tak2Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Nasze przestrzenie biurowe stoją przed Wami otworem! Dzięki usłudze Google Street View możecie przejść się wirtualnie po naszym biurze i poznać miejsce, którego na co dzień nie widać, a które bardzo lubimy :) Na wirtualną wycieczkę po biurze LINK4 zapraszamy do naszego profilu w Google Maps:

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

PROGRAM AMBASADORSKI LINK4 WYSTARTOWAŁ!
Ruszył Program Ambasadorski LINK4, w którym jedenastu śmiałków zostało Twarzami LINK4! Ambasadorzy mają już za sobą kilka ciekawych inicjatyw m.in. sesję zdjęciową oraz warsztaty z personal brandingu. Jako, że są to osoby pełne entuzjazmu i zaangażowania, a także otwarte na nowe wyzwania i doświadczenia, dużo aktywności jeszcze przed nimi!
Chcesz poznać naszych Ambasadorów i ich działania? Sprawdzaj na bieżąco, co u nas!

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

PROGRAM RODZINA LINK4 OCZAMI MAMY
Paulina w LINK4 na co dzień dba o to, aby procesy rekrutacyjne przebiegały sprawnie i skutecznie, a także opiekuje się tematem onboardingu, żeby nowo zatrudnieni Pracownicy czuli się komfortowo już od pierwszych dni pracy. Prywatnie jest mamą 3-letniego Marcelka, dlatego doskonale rozumie potrzeby rodziców i podkreśla, że wspieranie ich jest w LINK4 bardzo ważne.
Korzystam z benefitu w postaci zniżki dla pracowników LINK4 w przedszkolu Pomarańczowa Ciuchcia. I bardzo sobie cenię takie rozwiązanie, bo uważam, że jest to duża wartość dodana dla rodzica – mówi Paulina w rozmowie z Mamo Pracuj – Od czasu kiedy zostałam mamą, miałam okazję uczestniczyć w bardzo ciekawych warsztatach wspierających rodziców, które poza wiedzą merytoryczną, również znalazły pozytywne odzwierciedlenie w praktyce.
W jaki jeszcze sposób LINK4 dba o rodziców i ich pociechy? Przeczytajcie wywiad z Pauliną dla portalu Mamo Pracuj!

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

Brązowa statuetka Effie dla kampanii LINK4 Mama

Linia produktowa LINK4 Mama została nagrodzona prestiżową statuetką Effie. Jury konkursu Effie Awards  przyznało brąz firmie w kategorii ubezpieczenia.
W konkursie Effie Awards nagradzane są kampanie i rozwiązania marketingowe na podstawie ich efektywności i wyników biznesowych. W tym roku do konkursu zgłoszono ponad 200 kreacji, spośród których wyłoniono 94 nominacje. Zwycięzców poznaliśmy 28 października, podczas wieczornej gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.
– Cieszymy się, że nasza praca została doceniona przez grono ekspertów. Udało nam się nie tylko zrealizować założone cele kampanii, ale znacznie je przekroczyć – mówi Joanna Talaśka, dyrektor komunikacji marketingowej LINK4. – Myśląc o rozwoju biznesu, zaczęliśmy szukać nowych rozwiązań, dlatego stworzyliśmy nową submarkę w kategorii ubezpieczeń rodzinnych. Zwróciliśmy się bezpośrednio do kobiet, do matek. Bazując na ich naturalnej obawie o zdrowie dzieci, zaoferowaliśmy im produkty, które pomagają w wielu trudnych sytuacjach – dodaje.
– To wielki sukces LINK4 i osób pracujących zarówno nad ofertą, jak i całą strategią marketingową. To produkt, który wziął się z życia i odpowiedział na realne potrzeby rodziców. Produkt LINK4 Mama powstał także na podstawie osobistych doświadczeń wielu pracujących w LINK4 matek – mówi Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu LINK4.  
Dedykowana produktowi strona została zoptymalizowana pod mobile, począwszy od prezentacji produktów aż po formularz zakupu. Ambasadorką marki została Paulina Krupińska, modelka, Miss Polonia, a przede wszystkim mama dwójki dzieci. W przygotowanych  filmach wideo poruszała tematykę strachów, tłumacząc: „Nie bój się bać, każda mama tak ma, ale strachy można oswoić, wejdź na LINK4 Mama”. Do strony kierowało też sześciu influencerów.
Przy kampanii „Nie bój się bać” LINK4 ściśle współpracował z portalami horyzontalnymi. Treści związane z LINK4 Mama obecne były w „Domowym polu minowym” na portalu Onet, a także contentowo na WP, Fakt24.pl, SE.pl, Viva.pl i w social mediach LINK4 Mama. – Poprzez 10 linii kreatywnych mediowo zagospodarowaliśmy całą ścieżkę użytkownika od świadomości, przez zaangażowanie aż po zakup – wyjaśnia Patrycja Kotecka.
To już trzecia statuetka Effie dla LINK4. Dotychczas ubezpieczyciel otrzymał brązowe Effie w 2016 i srebrne w 2017 roku.

Pomocna?
Tak2Nie2

Pracodawca

 Aktualność

Portal Mamo Pracuj pisze o programie Rodzina LINK4

Maria Ziółkowska, Specjalista ds. Rekrutacji Pionu HR, w rozmowie z portalem Mamo Pracuj, opowiedziała o LINK4, programie Rodzina LINK4 oraz tym, co może robić firma, żeby dbać o swoich pracowników.


Czy wsparcie dla pracujących rodziców to nowy trend na rynku pracy? Maria Ziółkowska z LINK4 twierdzi, że coraz więcej firm zaczyna patrzeć na pracownika nie tylko przez pryzmat zawodowy. Zwraca uwagę na potrzeby pracowników – rodziców, wspierając ich w łączeniu tych dwóch ról. Działania prorodzinne w niektórych firmach przyjmują postać kompleksowych programów, inni natomiast stawiają na działania ad hoc. 
My, w LINK4, staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników i dostosowujemy program do ich potrzeb. Na bieżąco pytamy i wdrażamy pojawiające się pomysły tak, aby program stawał się jeszcze bardziej atrakcyjny dla rodziców – mówi Maria.
W LINK4 w ostatnim czasie zorganizowaliśmy cykl warsztatów. W ramach tych spotkań rodzic mógł porozmawiać o samodzielności dziecka, o swoich lękach związanych z rodzicielstwem, jak również dowiedzieć się, jaki związek ma szczęście rodzica ze szczęściem dziecka.
 
Cały wywiad z Marią możecie przeczytać tutaj:

Pomocna?
Tak3Nie7

Pracodawca

 Aktualność

Upiększamy nasze biuro - LINK4 zaprasza do zmienionych pomieszczeń

Od kilku tygodni trwał remont, który upiększał nasze korytarze przy głównych drzwiach. Puste, białe ściany zostały nieco ożywione!

Teraz, w LINK4 na 5 piętrze mamy ścianę z tablicą magnetyczno – ścieralną. Są magnesy i kreda w pojemniczku. Nasi pracownicy mogą pisać życzenia, rysować buźki, przyczepiać karteczki, krótko mówiąc – dzielić się pozytywną energią!
Na 4 piętrze również mamy tablicę magnetyczno-ścieralną i roślinne elementy połączone z komiksowymi postaciami.
Na 2 piętrze jest biblioteczka, z której nasi pracownicy mogą do woli korzystać: wypożyczać książki, a także przynosić z domu te, których już nie będą czytać, by inni mogli się z nimi zapoznać. Przed wakacjami będziemy urządzać kiermasze książek z biblioteki, a środki ze sprzedaży będą przekazywane na ważny dla nas cel charytatywny. I znów cieszymy się, że nasze wewnętrzne inicjatywy mogą pomagać!

Pomocna?
Tak2Nie14

Pracodawca

 Aktualność

LINK4 Najlepszym Ubezpieczycielem Cyfrowym

Tytuł Najlepszego Ubezpieczyciela Cyfrowego powędrował w ręce LINK4!
17 kwietnia, podczas
Wielkiej Gali Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, LINK4 zostało nagrodzone za odważne wdrażanie na polskim rynku ubezpieczeniowym nowych technologii.


W dniach 17 – 18 kwietnia 2019 w The Westin Warsaw Hotel odbyło się Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń,  które składało się z 17. Banking Forum i 13. Insurance Forum. Jest to wydarzenie organizowane z myślą o osobach związanych z branżą, które mają wyjątkową okazję do budowania i zacieśniania relacji biznesowych.

Zwieńczeniem pierwszego dnia była Gala, podczas której kapituła Spotkania Liderów Banking&Insurance Forum postanowiła wyróżnić LINK4 tytułem Najlepszego Ubezpieczyciela Cyfrowego. Nagrodę, z rąk Jacka Szczepańskiego - Wiceprezesa Zarządu Atende,  osobiście odebrała Prezes Zarządu LINK4 – Agnieszka Wrońska.

Podczas Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń nagrody przyznawane są w 9. kategoriach. Głównym celem konkursu jest wyróżnienie firm, które mają wpływ na rozwój bankowości i ubezpieczeń w Polsce. LINK4 zostało nagrodzone w szczególności za wdrażanie na polskim rynku ubezpieczeniowym nowych technologii, które zmieniają sposób myślenia o ubezpieczeniach, oraz innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

Pomocna?
Tak2Nie12

Pracodawca

 Aktualność

LINK4 po raz drugi Najlepszym Miejscem Pracy

Drugi rok z rzędu LINK4 otrzymało tytuł laureata w plebiscycie Great Place To Work. We wtorek 9 kwietnia przedstawiciele firmy mieli zaszczyt odebrać prestiżową nagrodę przyznawaną najlepszym pracodawcom.

Tytuł Wspaniałego Miejsca Pracy otrzymują firmy, które dbają zarówno o wzajemne zaufanie, jak i dobrą atmosferę między pracownikami. Choć większość laureatów plebiscytu może pochwalić się wspaniałym wachlarzem benefitów, to relacje międzyludzkie oraz duma z wykonywanej pracy są najważniejszymi kryteriami oceny pracodawców.
– Wiemy, jak wiele pracy trzeba wykonać, by stworzyć przyjazne miejsce pracy. Wynik badania Great Place To Work potwierdza, że kierunek, jaki obraliśmy jako organizacja, jest słuszny. W tym roku jest to dla nas tym cenniejsze wyróżnienie, że przyznane po raz drugi. Budowanie zaufania i zaangażowania wymaga konsekwencji i cieszymy się, że nasi ludzie to doceniają – mówi Agnieszka Balcerska, Dyrektor Pionu HR w LINK4.

W tegorocznej edycji, po raz pierwszy laureaci zostali wyłonieni spośród firm, które uprzednio zdobyły certyfikat Great Place To Work. Gwarantuje on, że co najmniej 65% obecnych pracowników pozytywnie ocenia swojego pracodawcę.
Tytuł Wspaniałego Miejsca Pracy jest kolejną nagrodą, która podkreśla starania LINK4 o ważne wartości: dobre samopoczucie i zadowolenie swoich pracowników.

Pomocna?
Tak2Nie16

Pracodawca

 Aktualność

LINK4 ponownie nagrodzone w Programie Inwestor w Kapitał Ludzki

W styczniu firma po raz drugi otrzymała godło Inwestor w Kapitał Ludzki, który potwierdził wśród pracowników dużą satysfakcję z wykonywanej pracy i wysoki poziom zaangażowania.

Warunkiem przyznania godła Inwestor w Kapitał Ludzki jest uzyskanie w badaniu wyniku na poziomie co najmniej 70 proc., liczonego jako średnia z pięciu obszarów certyfikacji: ogólna satysfakcja z pracy, zaangażowanie, relacje (komunikacja, współpraca), kompetencje (rozwój, obowiązki i warunki pracy) i pracownik jako ambasador. W każdym z obszarów wynik powinien wynosić nie mniej niż 65 proc.


Wskaźnik Inwestor w Kapitał Ludzki 2018 dla LINK4 wyniósł aż 78 proc. i był wyższy o 8 punktów procentowych od progu pozytywnej certyfikacji. Biorący udział w badaniu pracownicy firmy najwyżej ocenili obszar ogólnej satysfakcji (82 proc.), zaangażowania (79 proc.) i relacji rozumianych jako wzajemna komunikacja i współpraca (79 proc.). Wielu pracowników postrzega też siebie jako ambasadorów firmy (78 proc.).


Program Inwestor w Kapitał Ludzki dedykowanym wszystkim firmom i instytucjom działającym na terenie Polski, które w sposób odpowiedzialny myślą o rozwoju kompetencji swoich pracowników, a poprzez to całej organizacji.

Pomocna?
Tak1Nie13
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

LINK4