Rozmowy kwalifikacyjne w Lingua Nova Sp. z o.o.

Pracownik biurowy - obsługa klientów biznesowych/współpraca z lektorami 2018-08-29 21:26 przez Kandydat

Przebieg rekrutacji

Rozmowa kwalifikacyjna z (usunięte przez administratora) pozostawiła duży niesmak.(usunięte przez administratora) po spóźnieniu na spotkanie bez słowa „przepraszam” oświadczył, że rozmowa będzie trwała 10 min. (?). Widoczny był pośpiech i brak zainteresowania co jest dla mnie niezrozumiałe po otrzymaniu zaproszenia do rekrutacji.

Pytania

Nie padły żadne pytania odnośnie mojego doświadczenia zawodowego oraz sprawdzenia kompetencji na ww. stanowisko. Zabrakło również informacji na temat konkretnych oczekiwań względem pracownika (ogłoszenie rekrutacyjne było dość lakoniczne). Na moje pytanie odnośnie dalszych losów rekrutacji usłysz. „odezwiemy się albo nie” co odbieram jako brak szacunku do kandydata oraz niski poziom etyki biznesowej podobnie jak moje pomazane CV (bynajmniej nie były to notatki!...). Informacja zwrotna odnośnie zakończenia rekrutacji nie dotarła do mnie nawet e-mailem jak jest powszechnie przyjęte w renomowanych i szanujących się firmach. Żenujące.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Lektor 2014-11-08 08:01 przez artb

Przebieg rekrutacji

Rozmowa kwalifikacyjna z dyrektorem Metodycznym . Rozmowa w języku angielskim - o sposobach nauczania , moich oczekiwaniach finansowych, o moich doświadczeniach - bardzo kompetentny metodyk Grażyna Szyke, potem miałem lekcję hospitacyjną i udzielono mi dużo fajnych wskazówek

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)