Lingaro

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Lingaro

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania w Lingaro?

lolo Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

jak jest z podwyżkami? czy jest szansa ? jakie stawki na początek ?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Lingaro odbywa się w siedzibie firmy?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Lingaro odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy uczestnicy wrześniowego bootcampu są już wyłonieni? Jakieś opinie na temat wcześniejszych edycji?

Bob
Kandydat
 Pytanie
@Kandydat

Coś wiadomo?

Nikt
Kandydat
 Pytanie
@Kandydat

Wiadomo coś?

Wena
Kandydat
 Pytanie
@Nikt

Tak, mi osobiscie udało się zakwalifikować na ten bootcamp. Jaki jest cel Waszego pytania? Pozdrawiam

Nick
Kandydat
@Wena

Pewnie taki, że nie było żadnych odpowiedzi i chcieliśmy się dowiedzieć, czy po zabawie.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy uczestnicy wrześniowego bootcampu są już wyłonieni? Jakieś opinie na temat wcześniejszych edycji?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy wrześniowy bootcamp jest już obstawiony? Jakieś wrażenia z wcześniejszych edycji?

2
Pytanie
 Pytanie

Czym Lingaro zachęcają? Jakie mają dodatki?

Lorem ipsum
Pracownik
@Pytanie

Myślę, że bardziej musisz sprecyzować swoje stanowisko, bo niektóre stanowiska są bardziej priorytetowe, a inne spychane na bok, co oczywiście wpływa na 'zachęcanie' lub jego brak.

Urszula
@Lorem ipsum

A jak wygląda to na stażu w Lingaro? Czy na nim również obowiązują jakieś benefity lub dodatki? Czy raczej takie kwestie przeznaczone są dla pełnoprawnych pracowników firmy?

Geek
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Czy w Lingaro są dostępne bonusy roczne?

Wscibski
Kandydat
 Pytanie

Na jakiegoś rzędu zarobki można liczyć w Lingaro w stanowisku analityka biznesowego z kilkuletnim doświadczeniem w IT? Czeka mnie rozmowa i zastanawiam się jak firma wypada na tle innych w Warszawie. Dzięki za wskazówkę!

bazodanowiec39
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś wie jak wygląda "technical part" na stanowisko sql developera lub ogólnie ?

prosty
Kandydat
@bazodanowiec39

Rozmowa jest bardzo szybka. Dwa etapy w przeciągu tygodnia. Sprawdzana jest podstawowa wiedza + niektóe zagadnienia już średniozaawansowane. Rekruterzy nie budują napięcia i rozmowa jest ak ze znajomymi .

To skandal
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora) Czyżby odbywała się tutaj segregacja wpisów? Co niepochlebne to nie publikujcie? Trochę słabo, że nie można wyrazić swojego zdania. Pewnie te pozytwne wpisy sami publikujecie?

Ola
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda teraz proces rekrutacji? Czy ktoś może coś więcej na ten temat napisać?

W.K.
Pracownik
@Ola

No ja jak byłem na rozmowie, to najpierw trafiłem do kogoś z działu HR. Tam rozmawialiśmy o priorytetach zawodowych, motywacji. Ale też były poruszane takie kwestie jak pieniądze, dyspozycyjność czy rodzaj umowy. Oczywiście rozmowa odbywała się po angielsku więc od razu był sprawdzany poziom języka. I to był właśnie taki wstępniaczek na dzień dobry. Potem rozmawiałem jeszcze z dwoma osobami.

Nick
Pracownik
@Ola

Rekrutacja potoczyła się szybko. Po wszystkim dostałem do wypełnienia ankietę. Pytania dotyczą ogłoszenia o pracę, przebiegu rozmowy, kontaktu z osobami prowadzącymi rekrutację itd. Dzięki temu można ocenić cały proces. Jak dla mnie spoko opcja, chociaż w moim przypadku nie za bardzo było się do czego przyczepić.

Ola
Kandydat
 Pytanie
@W.K.

W takim razie jak wyglądają te pozostałe rozmowy?

W.K.
Pracownik
@Ola

Kolejna rozmowa była z managerem o takich bardziej technicznych sprawach. Mówił o technologii, zadaniach, typach projektów itp. Opowiadał też o osiągnięciach i przykładowym zrealizowanym projekcie. Potem był poruszany temat nastawienia do pracy oraz kwestia współpracy z zespołem.

Ola
Kandydat
@W.K.

Spoko, dzięki. Chciałam tam kiedyś aplikować, ale obawiałam się o mój angielski. Teraz się trochę podciągnęłam i chciałam spróbować po nowym roku aplikować. Więc właśnie nadszedł ten czas :)

wykolejeniec
Kandydat
 Pytanie

Chciałbym zapytać na czym polega drugi etap rekrutacji (po rozmowie telefonicznej, a dokładnie "technical part"? Nie chcę zdradzić swojej tożsamości. Dodam tylko tyle, że nie biorę udziału w rekrutacji na stanowisko informatyczne tylko "Specjalista ds. generowania leadów". Wśród wymagań są min.: - dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2, szczególnie na piśmie) - Obsługa PowerPoint / Word / Excel na poziomie średniozaawansowanym To że rozmowie będzie poruszany język angielski to wiem na pewno, a część techniczna to pewnie jakieś zadania z Office'a?

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Lingaro? Oddzwaniają zawsze?

None
@Pytanie

Aplikowałem wielokrotnie. Za każdym razem brak odzewu. Nie mam pojęcia dlaczego ani razu się ze mną nie skontaktowano, pomimo spełnionych wymagań formalnych na stanowisko.

Poszukujący
 Pytanie

Rozglądam się za nową pracą, zależy mi na stabilnej firmie. Czy koronawirus wpłynął w jakiś sposób na stabilność zatrudnienia lub wysokość wypłacanych pensji?

2
A.
 Pytanie

Czy rozmowy rekrutacyjne są po angielsku czy po polsku?

1
twoj stary
@A.

Po angielsku i po polsku.

JA
@twoj stary

Czy pomimo kryzysu wciąż rekrutują? Jak to teraz wygląda? Ktoś wie? Bo oferty dalej wiszą na portalach, ale czy wciąż są aktualne?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Lingaro panuje luźna atmosfera?

Były Pracownik
@Pytanie

Niestety nie. Atmosfera jest napięta, jedynie mydlą oczy jakimiś spotkaniami integracyjnymi czy wspólnymi wyjściami. Ze względu na atmosferę panującą w biurze, przestałem uczestniczyć w organizowanych przez Lingaro eventach. (usunięte przez administratora)

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy Lingaro chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

młody WWA
@Pytanie

Z tego co zdążyłem się już zorientować, do integracji przykładają dużą wagę. Trudno im się w zasadzie dziwić, bo bez zgrania i dobrego zrozumienia w zespole roboczym, realizacja projektów idzie zdecydowanie wolniej. Dlatego dużo mamy różnego rodzaju spotkań, eventów tematycznych, wyjść integracyjnych, zawodów sportowych i tak dalej. Naprawdę jest tego cała masa, w porównaniu do mojego poprzedniego miejsca pracy (też duża firma IT), prawie dwa, trzy razy więcej. Na integrację na pewno nie będziesz narzekać.

1
xerkses
@Pytanie

A jak z integracją w Lublinie? Ktoś, coś?

Zostaw merytoryczną opinię o Lingaro - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej