Lingaro
2 162 6 1

O firmie

  • 2005

    Rok założenia

  • 450

    Liczba pracowników

Anna Bowtruczuk Senior HR Manager, Lingaro

Absolwentka studiów magisterskich z Psychologii, a także studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Oceny i Rozwoju Pracowników ukończonych na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Uniwersytecie SWPS, odpowiada za definiowanie strategii personalnej dla naszych biur w Warszawie i Manili na Filipinach. Posiada dwanaście lat doświadczenia w obszarze HR. W Lingaro od 4 lat stara się łączyć potrzeby biznesu z budowaniem unikalnej kultury firmy, w ramach której łowimy najlepsze talenty z rynku, a następnie dajemy im swobodę działania, tworząc warunki do współpracy oraz swobodnego dzielenia się wiedzą. U ludzi poszukuje przede wszystkim pasji rozumianej nie tylko jako zaangażowanie w pełnione zadania, ale też w rozwój firmy, własny czy kolegów z zespołu.

Przeczytaj cały wywiad »

Iwona

@Wojtek oferty pracy w Lingaro znalazłam na ich stronie internetowej https://www.lingarogroup.com/careers/ oraz w kilku znanych portalach rekrutacyjnych. @kogut Bardzo Ci dziękuję, że podzieliłeś się z użytkownikami wiedzą na temat aktualnej sytuacji w Lingaro. Napisz, proszę, jakieś szczegóły. Jak obecnie wygląda proces rekrutacji? Jakie warunki pracy oferuje firma?

Wojtek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

kogut

minął juz z rok odkąd w Lingaro nastąpiła zmiana na lepsze. pracuję tu ponad dwa lata i muszę powiedzieć, że jest dużo lepiej niż przed zmianą zarządu. doszła nowa COO i od tej pory jakoś atmosfera się oczyściła i tych managerów co się zachowywali skandalicznie w opisach poniżej już nie ma - każdy kto miał do czynienia z Lingaro 2-3 lata temu wie o kogo chodzi z opisów. Część z nich założyła konkurencyjną firmę z marsem w nazwie i pewnie dalej zabawa w ciśnięcie ludzi trwa. jak na mój gust Lingaro wyskoczyło na zupełnie inny poziom, z nowym zestawem managerów nie ma już takich dramatycznych wpadek jak ze starymi managerami. Osobiście polecam jako miejsce do rozwoju.

Praktykant 2014-03-06 23:26 przez programista praktykat

Przebieg rekrutacji

Pytania głownie techniczne i na logike nie było jeszcze HR, pytania po angielsku.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę