Lingaro

2 Dodaj opinię
Lingaro
2 201 116 5 1

O firmie

  • 2005

    Rok założenia

  • 450

    Liczba pracowników

Anna Bowtruczuk Senior HR Manager, Lingaro

Absolwentka studiów magisterskich z Psychologii, a także studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Oceny i Rozwoju Pracowników ukończonych na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Uniwersytecie SWPS, odpowiada za definiowanie strategii personalnej dla naszych biur w Warszawie i Manili na Filipinach. Posiada dwanaście lat doświadczenia w obszarze HR. W Lingaro od 4 lat stara się łączyć potrzeby biznesu z budowaniem unikalnej kultury firmy, w ramach której łowimy najlepsze talenty z rynku, a następnie dajemy im swobodę działania, tworząc warunki do współpracy oraz swobodnego dzielenia się wiedzą. U ludzi poszukuje przede wszystkim pasji rozumianej nie tylko jako zaangażowanie w pełnione zadania, ale też w rozwój firmy, własny czy kolegów z zespołu.

Przeczytaj cały wywiad »

MJ
 Opinia

Bardzo miło wspominam pracę u nich. Gdyby nie wyprowadzka za granicę, pewnie bym u nich został na dłużej.

Zniesmaczony
 Opinia

Niepolcam. Umówiłem się na rozmowe telefoniczną na konkretną godzinę i niestety, ale zostałem olany przez rekruterkę i nawet nie dostałem informacji zwrotnej o tym, że rozmowa się nie odbędzie. Zarezerwowałem czas na tą rozmowę. Pracuję już około 12 lat w branży IT i przez ostatnie lata taka sytuacja mi się nie zdarzyła. Gratuluję

szustak
 Opinia

Jestem u nich już drugi rok, i nigdzie się nie wybieram. Wcześniej zmieniałem pracę kilka razy do roku. Lepszej rekomendacji nie potrzeba.

Praktykant 2014-03-06 23:26 przez programista praktykat

Przebieg rekrutacji

Pytania głownie techniczne i na logike nie było jeszcze HR, pytania po angielsku.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny