Lingaro
2 170 6 1

O firmie

  • 2005

    Rok założenia

  • 450

    Liczba pracowników

Anna Bowtruczuk Senior HR Manager, Lingaro

Absolwentka studiów magisterskich z Psychologii, a także studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Oceny i Rozwoju Pracowników ukończonych na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Uniwersytecie SWPS, odpowiada za definiowanie strategii personalnej dla naszych biur w Warszawie i Manili na Filipinach. Posiada dwanaście lat doświadczenia w obszarze HR. W Lingaro od 4 lat stara się łączyć potrzeby biznesu z budowaniem unikalnej kultury firmy, w ramach której łowimy najlepsze talenty z rynku, a następnie dajemy im swobodę działania, tworząc warunki do współpracy oraz swobodnego dzielenia się wiedzą. U ludzi poszukuje przede wszystkim pasji rozumianej nie tylko jako zaangażowanie w pełnione zadania, ale też w rozwój firmy, własny czy kolegów z zespołu.

Przeczytaj cały wywiad »

kunktator
Zweryfikowany użytkownik

Moje sugestie dla Lingaro: Pracuję jako zdalny konsultatnt dla Lingaro w ograniczonym zakresie godzin, miałem też u nich projekt na zasdach fixed price. Płacą dobrze i nie kwestionuję wyceby czasowo/kosztoej oraz wprowadzanych godzin pracy. Komi=unikacja w firmie patrząc na wszystko z zewnątrz (maile) wygląda w porządku. Kładą duży nacisk na przekazywania wiedzy formalnej (np. wymagania security kontrahentów) dla wszystkich pracowników.

Kapitan Bomba

Pracowalem ponad pół roku Krótko o firmie: Odrazu wrzucają Cie na głęboką wode na projekt z brakiem dokumentacji i bardzo czesto po za Twoimi kompetencjamj jak bylo w nie tylko moim przypadku. Rozmowa na inne stanowisko a przychodzisz i okazuje sie ze akurat w innym projekcie jestes potrzebny. Szkoda ze nikt nie zapyta o zdanie. Wtedy nauczylem sie najwiecej. Od Kolegi ktory ma Cie wdrażać kolejny raz slyszalem"wygooglaj sobie" to trzeba bylo spiac (usunięte przez administratora) zeby cokolwiek ogarnac. Nawet jak nie masz doswiadczenia w pracy z klientem biznesowym malo to kogo obchodzi trzeba sie waflowac a najlepiej nakręcac go zeby placil wiecej za nowe dodatkowe rzeczy. Nie martw sie Ty zadnej premi za to nie dostaniesz. No i wlasnie temat pieniedzy, dno.... Placa grosze, na umowach o dzielo dopiero jak chcesz rzucić papierem to sa sklonni do rozmów a normalnie to usłyszysz tylko "wrócimy do tego". Mydla oczy wyjsciami na piwo i imprezami, hr tez sie spina zeby dac Ci raz w miesiacu paczki. Ale co z tego ;) Jako 1 praca to nawet ok bo dowiesz sie jak nie powinna wygladac firma. Generalnie odradzam.

Iwona

@Wojtek oferty pracy w Lingaro znalazłam na ich stronie internetowej https://www.lingarogroup.com/careers/ oraz w kilku znanych portalach rekrutacyjnych. @kogut Bardzo Ci dziękuję, że podzieliłeś się z użytkownikami wiedzą na temat aktualnej sytuacji w Lingaro. Napisz, proszę, jakieś szczegóły. Jak obecnie wygląda proces rekrutacji? Jakie warunki pracy oferuje firma?

Praktykant 2014-03-06 23:26 przez programista praktykat

Przebieg rekrutacji

Pytania głownie techniczne i na logike nie było jeszcze HR, pytania po angielsku.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę