LIMNUSWORK
4 382 6 1

Czym się zajmujemy?

LimnusWork Sp. z o.o. - Agencja Pośrednictwa Pracy

  tramp

  Powoli kończy się eldorado pośredników,bo co raz więcej ludzi ma gdzies wyjazdy ,każdy kto był na zarobku to wie jak może być ciężko,życze wszystkim rodakom aby mogli pracować u siebie i z rodziną

  Michał

  Nie polecam. Firma oczekuje od Ciebie nie wiadomo jakich rzeczy ale Ty od tej firmy pomocy nie uzyskasz. Zostajesz oddelegowany do pracy za granicą i masz mieć ustaloną stawkę a na miejscu okazuje się że będziesz miał o wiele niższa wypłatę. Po zgłoszeniu tego do limnus nagle kontakt się urywa i nikt nie jest w stanie nic zrobić. Pozostaję człowiekowi wtedy się szybko odbić i szukać lepszych opcji.(usunięte przez administratora) Nie polecam. Najlepiej unikać krajowych "pośredników" pośredników z zagranicy i szukać pracy w firmach które działają na terenie danego kraju. Unikniecie lub zminalizujecie ryzyko wpadnięcia na mine.

  Marta

  Zarówno proces rekrutacyjny jak i kontakt z rekruterem oceniam bardzo wysoko. Wszytko poszło zgodnie z planem, a oferowane stanowisko i praca była zgodna z opisem. Polecam!

  mechanik pojazdów cienzarowych 2018-01-05 08:56 przez andrzej

  Przebieg rekrutacji

  niewiem

  Pytania

  jakie miejsce pracy

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy