LIMNUSWORK
4 282

Czym się zajmujemy?

LimnusWork Sp. z o.o. - Agencja Pośrednictwa Pracy

  Grzywacz

  Witam poszukuję pracy dla mnie i mojej dziewczyny najlepiej na magazyniera bądź na pakowanie aby nie na mięso. Jak wyglądają warunki pracy i zarobki??

  Mechanik

  Wysłałem cv na stanowisko mechanik . Pani oddzwoniła zrobiła wstępne interview po angielsku. Po dwóch dniach zadzwoniła,że mam czekać na kontakt od pracodawcy z Holandii. I tak już czekam 3 tydzień na telefon. Usiłuję się dodzwonić do pani prowadzącej,ale nie odbiera telefonu. Dla mnie to jest nie poważne. Nie pierwszy raz wyjeżdżam przez agencję i wiem ,że każda szanująca się firma powinna przynajmniej oddzwonić i poinformować jaka jest aktualna sytuacja co do zatrudnienia. A tu cisza.... Widać ,że dopiero nie dawno weszli na rynek pracy i uczą się jak pośredniczyć w zatrudnieniu. Nie polecam.

  Elektrononter

  Witam, Czy ktoś pracował jako elektromonter, monter szaf sterowniczych lub technik utrzymania ruchu? Ciekawi mnie to bo chcialbym taka prace znalesc i czy w ogole sie oplaca wyjezdzac jezeli zarabiam tutaj na miejscu w polsce ok. 5 tysiecy miesiecznie :) Dzieki i pozdrawian

  mechanik pojazdów cienzarowych 2018-01-05 08:56 przez andrzej

  Przebieg rekrutacji

  niewiem

  Pytania

  jakie miejsce pracy

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy