Kim jesteśmy

Specjalizujemy się w pomocy prawnej w sprawach związanych z dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych. Naszym celem jest nie tylko uzyskiwanie najwyższych odszkodowań, ale przede wszystkim kompleksowa i fachowa opieka prawna naszych Klientów.

Reprezentujemy osoby poszkodowane w sprawach związanych z wypadkami komunikacyjnymi, wypadkami przy pracy,
w rolnictwie, jak również  w sprawach związanych z innymi zdarzeniami losowymi. Są to sprawy, które dla prawidłowej realizacji wymagają specjalistycznej wiedzy. Z tego powodu nasz Dział Prawny składa się wyłącznie zprawników, czyli osób które ukończyły wyższe studia prawnicze. W sytuacjach, w których mamy do czynienia z obrażeniami ciała, dla właściwej oceny możliwości działania naszej Kancelarii korzystamy ze specjalistycznych konsultacji medycznych. Bez tej wiedzy nie można przecież kompetentnie ocenić stanu zdrowia osoby poszkodowanej, a co za tym idzie wskazać właściwej wysokości należnych świadczeń.

Zaufało nam już kilka tysięcy osób poszkodowanych. Zadowolenie naszych Klientów przynosi nam największą satysfakcję
i motywuje do dalszej, bardziej efektywnej pracy. Dlatego każdy przypadek jest szczegółowo analizowany i traktowany indywidualnie. Jako zespół doświadczonych prawników zapewniamy, iż Państwa sprawa będzie prowadzona z należytą starannością, fachowością i zachowaniem zasad etyki zawodowej. Dzięki temu sprawy realizowane przez naszą Kancelarię prowadzą do uzyskiwania najwyższych kwot odszkodowania w jak najkrótszym czasie.

Bardzo dbamy o podnoszenie kwalifikacji regularnie biorąc udział w szkoleniach, kongresach i konferencjach
oraz na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach i orzecznictwie sądowym, tak aby zawsze wygrywać sprawy, które prowadzimy.

W roku 2010 nasz profesjonalizm i solidność zostały docenione i nagrodzone. Zostaliśmy wyróżnieni Złotym Certyfikatem Rzetelności oraz Euro Certyfikatem. Nagrody te są przyznawane podmiotom, które są rzetelnymi płatnikami swoich zobowiązań, a w obrocie gospodarczym działają profesjonalnie, etycznie i transparentnie.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się o nas jeszcze więcej, zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej:
www.lex-kancelaria.pl. Oprócz szczegółowych informacji dotyczących działalności Kancelarii znajdują się tam także sylwetki osób, które w przyszłości mogą reprezentować Państwa interesy. Będzie nam również bardzo miło odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania kierowane na adres mailowy: biuro@lex-kancelaria.pl.