Let's GoCook

4 Dodaj opinię
Let's GoCook
4 9 3 5 1

O firmie

  • 2016

    Rok założenia

  • 15

    Liczba pracowników

Anna Kurzepa Manager, Let's GoCook

Odpowiedzialna za organizacje eventów, warsztatów i obsługę klientów firmowych. Pasjonatka podróży i dobrego jedzenia. Sens swojej pracy upatruje w poznawaniu nowych smaków oraz możliwości rozwoju. Współpracowała na rzecz takich marek jak Heineken, Jameson, Kopiko oraz Showroom. Od kilku lat jest związana z marketingiem oraz działaniami wizerunkowymi. Uwielbia pracę w zespole, dużo wymaga od siebie i innych, jest dobrym kompanem do biznesu. Przez 2 lata prowadziła działalność gospodarczą i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jej życiowe motto to "Podróżujesz to żyjesz"

Przeczytaj cały wywiad »

Danuta
 Opinia

Czy w chwili obecnej Let's GoCook prowadzi rekrutacje na jakieś stanowiska? Jeżeli tak to na jakie? Jakie należy mieć kwalifikacje oraz umiejętności na konkretne stanowiska? Czy firma zapewnia szkolenia dla nowych pracowników oraz jak wygląda sprawa benefitów? Wszystkie informacje, doświadczenia w kwestii rozmowy rekrutacyjnej będą bardzo przydatne.

Stiepan Grińkow
 Opinia

Polecam Mistrza Pana (usunięte przez administratora)Ogromne doświadczenie w branży kulinarnej, niesamowita wiedza i poczucie humoru !!!

oldzi
 Opinia

Przyjemna atmosfera pracy, jak ktoś kocha gotowanie to miejsce dla niego.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny