Lafarge Cement S.A.

2 Dodaj opinię
Lafarge Cement S.A.
2 110 201 5 1

Katarzyna Kowalik Kierownik ds. Rekrutacji i Wizerunku Pracodawcy, Lafarge Cement S.A.

Z grupą LafargeHolcim związana od 2016 roku. Odpowiada za zapewnienie skutecznej i efektywnej rekrutacji oraz budowanie wizerunku pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze HR m.in. w dziale rozwoju, szkoleń czy operacyjnym. W ostatnich latach kierowała zespołem rekrutacji i działaniami wizerunkowymi w Makro C&C, pełniąc jednocześnie funkcję HR Biznes Partnera. Z wykształcenia jest psychologiem. W pracy ceni różnorodność zadań i realny wpływ na kształtowanie organizacji.

Przeczytaj cały wywiad »

Hehe

Bardzo nieprofesjonalna rekrutacja z osobą, która za nic ma podstawowe zasady dotyczące rekrutacji właśnie... Oczywiście brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej pomimo - a jakże - płomiennych obietnic co do takiej, ale informacja ta wypłynęła sama z siebie przez ów nieprofesjonalizm :))) Firma nie szuka pracowników. Firma robi research rynku. Nie traćcie czasu, pracownicy :)

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Lafarge Cement S.A. podczas okresu próbnego?

kolonia PL

Wał na firmie jak można sprzedawać 2 razy ten sam beton no i beton co powinien być zrecyklingowany trafia do md beton łęgi 1 na płyty monowskie z certyfikatem

Zobacz wszystkie opinie (201)
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Lafarge Cement S.A.