Lafarge Cement S.A.
2 103 6 1

Katarzyna Kowalik Kierownik ds. Rekrutacji i Wizerunku Pracodawcy, Lafarge Cement S.A.

Z grupą LafargeHolcim związana od 2016 roku. Odpowiada za zapewnienie skutecznej i efektywnej rekrutacji oraz budowanie wizerunku pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze HR m.in. w dziale rozwoju, szkoleń czy operacyjnym. W ostatnich latach kierowała zespołem rekrutacji i działaniami wizerunkowymi w Makro C&C, pełniąc jednocześnie funkcję HR Biznes Partnera. Z wykształcenia jest psychologiem. W pracy ceni różnorodność zadań i realny wpływ na kształtowanie organizacji.

Przeczytaj cały wywiad »

stary wyga

Bylem dzis na castingu na mechanika utrzymania ruchu. Poprzeczka wymagań postawiona b. wysoko.Znajomosc urzadzen przemyslowych, uprawnienia spawalnicze, na wozki widlowe, dobrze na tokarce robic.Dyspozycyjnosc, gotowosc do wyjazdow do awarii w nocy ,czy swieta,praca w nadgodzinach.Gdy zeszlismy na temat finansów,konsternacja. Z racji ,ze firma lezy na terenie powiatu Jedrzejowskiego,wiec wszystko jasne.Zaproponowana stawka ,nieadekwatna do wymagan. 3 tys. to mają wozkowi w JMP na magazynie.

Dawid

Jak wygląda praca jako operator ładowarki? Można nieźle zarobić?

to ja

Kamery i czujniki zwiększające pole widzenia kierowcy sposobem na ... https://etransport.pl/wiadomosc,56796,kamery_i_czujniki_zwiekszajace_pole_widzeni...