Lafarge Cement S.A.
2 101 6 1

Katarzyna Kowalik Kierownik ds. Rekrutacji i Wizerunku Pracodawcy, Lafarge Cement S.A.

Z grupą LafargeHolcim związana od 2016 roku. Odpowiada za zapewnienie skutecznej i efektywnej rekrutacji oraz budowanie wizerunku pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze HR m.in. w dziale rozwoju, szkoleń czy operacyjnym. W ostatnich latach kierowała zespołem rekrutacji i działaniami wizerunkowymi w Makro C&C, pełniąc jednocześnie funkcję HR Biznes Partnera. Z wykształcenia jest psychologiem. W pracy ceni różnorodność zadań i realny wpływ na kształtowanie organizacji.

Przeczytaj cały wywiad »

Miłosz

Witam. Szukam pracy jako operator ładowarki. Zastanawiam się nad Lafarge. Kolega kiedyś pracował i sobie chwalił (wiem że kłoci się z opiniami tutaj). Czy ktoś wie jak wygląda tam praca teraz na tym stanowisku w Warszawie? O zarobki nie pytam, bo to kwestia do dogadania i albo będzie mi pasowało albo podziekuję. Czy atmosfera jest ok? Czy szef jest ok? Czy obciążają np. za przepał (ie pisze o kradzieży paliwa) lub obwiniają za zniszony sprzęt (oczywiście od pracy a nie z zaniedbania)?

Iwona

@Ona, masz wiedzę o tym, jak rozliczane są dodatkowe godziny pracy w firmie Lafarge Cement S.A.? Stawka jest wyższa aniżeli w trakcie podstawowych godzin pracy? Jeżeli możesz, to zachęcam, abyś przedstawiła, co wiesz w tej sprawie.

Iwona

@wer, gdybyś miała jakieś nowe informacje o pracy w firmie Lafarge Cement S.A. to zachęcam, abyś uczestniczyła w dyskusji i dzieliła się nimi na forum. Każda Twoja nowa potwierdzona informacja będzie pomocna dla użytkowników przeglądających ten wątek.