Lafarge Cement S.A.

2 Dodaj opinię
Lafarge Cement S.A.
2 107 169 5 1

Katarzyna Kowalik Kierownik ds. Rekrutacji i Wizerunku Pracodawcy, Lafarge Cement S.A.

Z grupą LafargeHolcim związana od 2016 roku. Odpowiada za zapewnienie skutecznej i efektywnej rekrutacji oraz budowanie wizerunku pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze HR m.in. w dziale rozwoju, szkoleń czy operacyjnym. W ostatnich latach kierowała zespołem rekrutacji i działaniami wizerunkowymi w Makro C&C, pełniąc jednocześnie funkcję HR Biznes Partnera. Z wykształcenia jest psychologiem. W pracy ceni różnorodność zadań i realny wpływ na kształtowanie organizacji.

Przeczytaj cały wywiad »

Fikumiku
 Opinia

Nie polecam tej firmy ! Miałem wątpliwa przyjemność "pracować" w firmie ramię i Nie polecam !!! Banda kolesiostwa z nastawieniem na budowanie struktury "watachy" żeby nikt nie mógł nic zrobić . Pisanie na siebie głupawych oczerniających imejli to podstawa !!! A wręcz konieczność czyli u podstaw "zgnilizna" rację bytu mają współcześni faryzeusze i kłamcy !!! Wyniki finansowe firmy są koloryzowane i upiększane czyli podległy kierowniczek jak ma się pojawić jakaś "szyszka" to biega jak by mu ...... I błazna z siebie robi . Zero szacunku dla siebie a co dopiero dla ludzi na niższym szczeblu ,!!! Nie POLECAM są miejsca bez ludzi tego typu !!!

laicik
 Opinia

kamera w kabinie betonomieszarki

BHP
 Opinia

tak nowa strona na donosik bezpiecznie@lafargeholcim.com wenzłowy da ci słabe loty na dzwig donieś na niego jak chodzi bez okularów lub nie zapina pod kaskiem w kamerach sprawdzą i po premi

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny