Prawo ochrony środowiska- warsztaty 16h

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Podczas szkolenia przybliżymy Ci tematykę z zakresu prawa ochrony środowiska w formie warsztatowej, pomocnej w zastosowaniu ustaw w praktycznych sytuacjach. Dowiesz się, jakie warunki muszą zostać spełnione przez przedsiębiorców w związku z prowadzoną działalnością oraz poznają rodzaj kontroli oraz sankcje za naruszenie wymagań prawnych.

Do kogo adresowany jest ten kurs? 

Szkolenie kierujemy do wszystkich zainteresowanych proponowaną tematyką, a w szczególności do osób, które zajmują w przedsiębiorstwach stanowiska związane z ochroną środowiska lub prowadzą sprawozdawczość i rozliczenia w zakresie korzystania ze środowiska, a także dla pracowników administracji samorządowej szczebla powiatowego i wojewódzkiego.

W jakim zawodzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Szkolenie pozwoli Ci na uzupełnienie wiedzy z zakresu prawa ochrony środowiska. Dzięki czemu, podejmując wszelkie działania związane ze środowiskiem, będziesz pewny czy spełniasz obowiązki określone w ustawach czy jakie sankcje grożą w sytuacji naruszenia pewnych norm. Taka wiedza i umiejętność wykorzystania jej będą na pewno wielkim atutem dla Twojego przyszłego pracodawcy lub w kwestii awansu dla obecnego pracodawcy.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

 1. Oferujemy największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie;
 2. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe;
 3. Gwarantujemy różnorodne formy prowadzenia zajęć, bogate w ćwiczenia praktyczne; od wykładu, poprzez analizę przykładów przygotowanych przez trenera i zgłoszonych przez uczestników po panel dyskusyjny;
 4. Zapewniamy niezbędne materiały do nauki prawa ochrony środowiska w formie skryptu w wersji tradycyjnej bądź elektronicznej na tablecie, który po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów;
 5. Dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników - dogodne dni oraz godziny zajęć (standardowo tryb jednodniowy odbywa się w godzinach 9:00 – 15:15, zaś dwudniowy – 9.00 – 12.00);
 6. Organizujemy kameralne grupy (od 6 do 12 osób) dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas zajęć praktycznych oraz na otrzymanie pomocy również w ramach konsultacji po zajęciach;
 7. Kursy kończy się egzaminem, którego cena wchodzi w skład szkolenia;
 8. Uczestnicy otrzymują dyplom oraz zaświadczenie ukończenia kursu (na dyplomie wyszczególniony jest dokładnie zakres poznanych zagadnień).

Wiarygodność i rzetelność

Nasza firma jest Instytucją Szkoleniową od 2005 roku wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00239/2005. Po zakończeniu szkolenia otrzymają Państwo dyplom oraz zaświadczenie. O wysokiej jakości usług świadczy liczba absolwentów naszych kursów z tematyki ochrony środowiska sięgająca do kilkudziesięciu tysięcy oraz zadowolenie poświadczone referencjami firm, z którym dotychczas mieliśmy przyjemność współpracować.

Szkolenia z zakresu prawa ochrony środowiska szyte na miarę

Jeśli standardowy kurs dla Państwa Firmy za mało, zapraszamy do kontaktu pod adresem kursy.managerskie@gowork.pl Organizujemy szkolenia na zamówienia w Państwa domu lub biurze od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00-22:00 w różnych miastach Polski. Przed szkoleniem wykonujemy analizę potrzeb szkoleniowych uczestników, dzięki czemu poznajemy Państwa oczekiwania i zgodnie z nimi dostosowujemy program szkolenia. 

Zapytanie o wycenę

Aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie wyceny szkolenia organizowanego przy zapisie grupowym proszę pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić i odesłać drogą mailową lub faxem 022 622 13 09 wew. 0 Pobierz kartę zgłoszenia dla firm i instytucji.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru formy materiałów szkoleniowych w wersji standard lub wersja rozszerzona z materiałami na tablecie. 

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały elektroniczne – opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera tablet oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej, w zależności od ustaleń. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów. Dowiedz się jak otrzymać tablet, skontaktuj się z nami kursy.managerskie@gowork.pl lub tel. (22) 6221309 wew. 828.

Wersja rozszerzona z tabletem

Materiały elektroniczne- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet  goclever tab premium combo stanowiący formę elektroniczną materiałów. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4.2. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore, wbudowaną kamerę 3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.Certyfikaty

Program kursu

 1. Prawo wspólnotowe – podstawowe zasady oraz dyrektywy
 2. Ustawa Prawo Ochrony Środowiska (Ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska /Dz.U. 2001.62.627/ z późniejszymi zmianami)
 3. Ustawy powiązane z Prawem Ochrony Środowiska
 4. Obowiązki monitoringowe, ewidencyjne i sprawozdawcze związane z korzystaniem ze środowiska 
  Proces kontroli z punktu widzenia kontrolowanego i kontrolującego
 5. Realizacja inwestycji a Prawo Ochrony Środowiska - omówienie podstawowych obowiązków prawnych z uwzględnieniem nowej klasyfikacji przedsięwzięć wynikającej z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010 w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko.
 6. Egzamin i wręczenie certyfikatów.  

Referencje

quote
Na kurs byłam sceptycznie nastawiona jednak już po kilku minutach na szkoleniu z zaciekawieniem słuchałam prowadzącego. Warto było się udać na warsztaty z ochrony środowiska. Usystematyzowałam swoją wiedzę, a nawet dowiedziałam się czegoś nowego. Nie żałuję, że wybrałam się na kurs.
quote
Patrycja Sztukiel
uczestniczka kursu prawo ochrony środowiska
quote
Interesuję się tą tematyką dlatego wybrałam się na kurs. Uważam, że było warto. Uzyskałam dużo informacji na ten temat. Firma gowork była dobrze zorganizowana więc szkolenie było znakomicie przeprowadzone. Wykładowca również sprostał zadaniu i przekazał nam wiele cennych informacji.
quote
Jadwiga Babecka
uczestniczka kursu prawo ochrony środowiska
quote
Bardzo profesjonalne podejście. Kurs znakomicie zorganizowany i przeprowadzony. Mogę teraz bez problemu zastosować w praktycznych sytuacjach. Informacje jakie zdobyłam są niesamowicie przydatne w mojej pracy zawodowej. Wykładowca odpowiadał na każde moje pytanie i rozwiał wszelkie wątpliwości.
quote
Justyna Pawlak
uczestniczka kursu prawo ochrony środowiska
quote
Uczestniczyłem w szkoleniu ponieważ program kursu zawierał wszystkie informacje jakie chciałem otrzymać, a nawet coś więcej. Teraz po szkoleniu muszę przyznać, że firma spełniła moje oczekiwania. Wykładowca to kompetentna osoba, miał wiedzę którą nam przekazał.
quote
Marcin Majdecki
uczestnik kursu prawo ochrony środowiska
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Wykładowcy

O trenerach  
 • Współpracowali z najbardziej rozpoznawalnymi markami na polskim rynku.
 • Są wieloletnimi praktykantami.
 • Posiadają solidne podstawy teoretyczne.
 • Posiadają przygotowanie pedagogiczne bądź ukończyli szkoły trenerskie.

Dobór trenerów do projektu

Przystępując do każdego projektu dobieramy trenerów prowadzących pod kątem:  
 • Umiejętności trenerskich w danym zakresie.
 • Predyspozycji osobistych.
 • Doświadczenia szkoleniowego
 • Doświadczenia praktycznego w danej branży

I wielu więcej – GoWork zatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach poszkoleniowych przez uczestników szkoleń.  
Piotr Fiszer trener firmy GoWorkPiotr Fiszer - magister inżynier leśnictwa, absolwent Wydziału Leśnego Akademii Rolniczej w Krakowie, w latach 1984 – 2003 pracował w Państwowej Inspekcji Ochrony Środowiska (od 1999 r. Inspekcji Ochrony Środowiska). W trakcie pracy w Inspekcji Ochrony Środowiska zaznajomił się z przepisami prawnymi regulującymi ...

Dowiedz się więcej

Paulina Baran trener firmy GoWorkPaulina Baran - Absolwentka Politechniki Łódzkiej na kierunkach Biotechnologia i Ochrona Środowiska. Podyplomowo ukończyła także na PŁ Bezpieczeństwo i Higienę Pracy. Czynna zawodowo od 2007 roku, a od 2008 zatrudniona w WSSE w Łodzi gdzie pracując w systemie zarządzania jakością bierze m.in. udział w opracowywaniu ...

Dowiedz się więcej

Anna Kiepas-Kokot trener firmy GoWorkAnna Kiepas-Kokot - doświadczony nauczyciel akademicki, trener i szkoleniowiec, prowadzący zajęcia z zakresu ochrony środowiska, przede wszystkim w grupie zagadnień prawnych i ekonomicznych. Ukończyła studia magisterskie na dwóch kierunkach: ochrona środowiska oraz ekonomia, posiada stopień zawodowy doktora nauk rolniczych w ...

Dowiedz się więcej

Agnieszka Masłowska trener firmy GoWorkAgnieszka Masłowska - absolwentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, w marcu 2013 r. złożyła z wynikiem pozytywnym egzamin radcowski, aktualnie trwa procedura wpisu na listę radców prawnych. od marca 2013 r. słuchaczka studiów podyplomowych ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Szkolenia uzupełniające

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 16.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Karolina Jońska

Tel.: 22 622 13 09 wew. 809

Kom.: 531 618 036

karolina.jonska@gowork.pl

 

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.  
Zobacz terminy

Zaufali nam

Zapisz się