Kurs gminne programy ochrony środowiska 24h

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Kurs przygotuje Cię do sukcesywnego wdrażania prawnych zapisów dotyczących ochrony środowiska w Twoje życie zawodowe. Nabędziesz umiejętność opracowania i przeanalizowania programów gminnych, zawierających konkretne propozycje działań zmierzających do stopniowej likwidacji tych zagrożeń.

Do kogo adresowany jest ten kurs? 

Szkolenie kierujemy do osób zajmujących się problematyką ochrony środowiska na terenie swojej gminy, odpowiedzialnych za tworzenie strategii ekologicznych oraz odpowiedzialnych za poprawę i kontrolę stanu środowiska na określonym obszarze. W szczególności są to pracownicy samorządowi, kadra zarządzającej, specjaliści gospodarki odpadami, specjaliści ds. zamówień publicznych, prawnicy, pracownicy działów finansowych, planowania i rozwoju regionalnego oraz przedstawiciele urzędów miast, spółek komunalnych i prywatnych podmiotów.

W jakim zawodzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Nasz kurs z nowych opłat za środowisko pomoże Ci w znalezieniu lepszej pracy, czy też w zdobyciu awansu. Po zakończonym kursie otrzymasz dyplom i zaświadczenie wydawane przez Gowork.pl - firmę szkoleniową z marką rozpoznawalną i cenioną na rynku. Będziesz mógł również otworzyć lub rozwinąć własną działalność, a także otworzyć nowe inwestycje. 

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

 1. oferujemy największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie;
 2. posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe;
 3. gwarantujemy różnorodne formy prowadzenia zajęć, bogate w ćwiczenia praktyczne; od wykładu, poprzez analizę przykładów przygotowanych przez trenera i zgłoszonych przez uczestników po panel dyskusyjny;
 4. zapewniamy niezbędne materiały do nauki prawa ochrony środowiska w formie skryptu w wersji tradycyjnej bądź elektronicznej na tablecie, który po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów;
 5. dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników - dogodne dni oraz godziny zajęć (standardowo tryb trzydniowy odbywa się w godzinach 9:00 - 15:15);
 6. organizujemy kameralne grupy (od 6 do 12 osób) dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas zajęć praktycznych oraz na otrzymanie pomocy również w ramach konsultacji po zajęciach;
 7. kursy kończy się egzaminem, którego cena wchodzi w skład szkolenia;
 8. uczestnicy otrzymują dyplom oraz zaświadczenie ukończenia kursu (na dyplomie wyszczególniony jest dokładnie zakres poznanych zagadnień)

Wiarygodność i rzetelność.

Nasza firma jest Instytucją Szkoleniową od 2005 roku wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00239/2005. Po zakończeniu szkolenia otrzymają Państwo dyplom oraz zaświadczenie. O wysokiej jakości usług świadczy liczba absolwentów naszych kursów z tematyki ochrona środowiska sięgająca do kilkudziesięciu tysięcy oraz zadowolenie poświadczone referencjami firm, z którym dotychczas mieliśmy przyjemność współpracować.

Szkolenia z zakresu prawa ochrony środowiska szyte na miarę.

Jeśli standardowy kurs dla Państwa Firmy za mało, zapraszamy do kontaktu pod adresem iga.dados@gowork.pl Organizujemy szkolenia na zamówienia w Państwa domu lub biurze od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00-22:00 w różnych miastach Polski. Przed szkoleniem wykonujemy analizę potrzeb szkoleniowych uczestników, dzięki czemu poznajemy Państwa oczekiwania i zgodnie z nimi dostosowujemy program szkolenia. 

Zapytanie o wycenę.

Aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie wyceny szkolenia organizowanego przy zapisie grupowym proszę pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić i odesłać drogą mailową lub faxem 022 622 13 09 wew. 0 Pobierz kartę zgłoszenia dla firm i instytucji.

Materiały szkoleniowe.  

Oferujemy Państwu możliwość wyboru formy materiałów szkoleniowych w wersji standard lub wersja rozszerzona z materiałami na tablecie. 

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały elektroniczne – opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera tablet oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej, w zależności od ustaleń. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów. Dowiedz się jak otrzymać tablet, skontaktuj się z nami kursy.managerskie@gowork.pl lub tel. (22) 6221309 wew. 828. 

Materiały szkoleniowe na Tablet

Materiały elektroniczne- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet  goclever tab premium combo stanowiący formę elektroniczną materiałów. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4.2. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore, wbudowaną kamerę 3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów. 
Certyfikaty

Program kursu

  1. Prawo wspólnotowe – podstawowe zasady oraz dyrektywy
  2. Ustawa Prawo Ochrony Środowiska (Ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska /Dz.U. 2001.62.627/ z późniejszymi zmianami)
  3. Ustawy powiązane z Prawem Ochrony Środowiska
  4. Obowiązki monitoringowe, ewidencyjne i sprawozdawcze związane z korzystaniem ze środowiska
  5. Proces kontroli z punktu widzenia kontrolowanego i kontrolującego
  6. Realizacja inwestycji a Prawo Ochrony Środowiska - omówienie podstawowych obowiązków prawnych z uwzględnieniem nowej klasyfikacji przedsięwzięć wynikającej z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010 w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko.
  7. Egzamin i wręczenie certyfikatów.

  Referencje

  quote
  Szkolenie firmy GoWork jest z całkowitą pewnością godne polecenia, szczególnie ze względu na dobrą organizację i zakres proponowanej wiedzy merytorycznej. Ponadto liczne zajęcia praktyczne oraz sytuacje przykładowe i ich analiza w oparciu o pozyskaną wiedzę daje dobre przełożenie na rzeczywistość.
  quote
  Paweł Skowroński
  uczestnik kursu Polityka ekologiczna gminy - gminne programy ochrony środowiska
  quote
  Kurs spełnił moje oczekiwania w 100%. Perfekcyjny trener, miła atmosfera. Każdy z nas mógł stworzyć przykładowy program ochrony środowiska. Żałuję jedynie, że tak późno zapisałem się na kurs, wcześniej mógłbym uniknąć błędów przy tworzeniu takiego planu w gminie, w której pracuję.
  quote
  Kazimierz Kowal
  uczestnik kursu Polityka ekologiczna gminy - gminne programy ochrony środowiska
  quote
  Kurs odbywał się w nowych, przygotowanych do celów szkoleniowych salach w centrum miasta. Do moich potrzeb i do potrzeb reszty uczestników trener dostosowywał formę i treść prowadzonych zajęć. Nie zabrakło debat, wykładów i ćwiczeń. Nikt się nie nudził, a atmosfera była fantastyczna. Z sali zawsze wychodziłam w dobrym nastroju.
  quote
  Ilona Kowalska
  uczestnik kursu Polityka ekologiczna gminy - gminne programy ochrony środowiska
  quote
  Firmę poleciła mi moja koleżanka, która jakiś czas temu wzięła udział w szkoleniu z podobnej tematyki. Kiedy tylko otrzymałam pracę, zdecydowałam się wykorzystać pieniądze z pierwszej pensji na szkolenie. Okazało się bardzo przydatne, szczególnie z perspektywy piastowanego przeze mnie stanowiska.
  quote
  Magdalena Kownacka
  uczestnik kursu Polityka ekologiczna gminy - gminne programy ochrony środowiska
  Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

  Wykładowcy


  O trenerach

  Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach poszkoleniowych przez uczestników szkoleń.

  • Współpracowali z najbardziej rozpoznawalnymi markami na polskim rynku.

  • Są wieloletnimi praktykantami.

  • Posiadają solidne podstawy teoretyczne.

  • Posiadają przygotowanie pedagogiczne bądź ukończyli szkoły trenerskie.


  Dobór trenerów do projektu

  Przystępując do każdego projektu dobieramy trenerów prowadzących pod kątem:

  • Umiejętności trenerskich w danym zakresie.

  • Predyspozycji osobistych.

  • Doświadczenia szkoleniowego.

  • Doświadczenia praktycznego w danej branży.

  I wielu więcej – GoWork zatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach poszkoleniowych przez uczestników szkoleń.

  Mirosław Cimoch - trener kursu polityka ekologiczna gminy - gminne programy ochrony środowiskaMirosław Cimoch - Ktoś kiedyś powiedział że "...pasja prowadzi do poznania", jego pasja zaprowadziła go na studia przyrodnicze. Jako absolwent Uniwersytetu w Białymstoku, na kierunku ochrona środowiska, zdobył to co dla człowiek jest najważniejsze wiedzę, która daje mu podstawy do działania. Jest absolwentem studiów ...

  Dowiedz się więcej

  Agnieszka Kiepas-Kokot trener kursu polityka ekologiczna gminy - gminne programy ochrony środowiskaAnna Kiepas-Kokot - doświadczony nauczyciel akademicki, trener i szkoleniowiec, prowadzący zajęcia z zakresu ochrony środowiska, przede wszystkim w grupie zagadnień prawnych i ekonomicznych. Ukończyła studia magisterskie na dwóch kierunkach: ochrona środowiska oraz ekonomia, posiada stopień zawodowy doktora nauk rolniczych w ...

  Dowiedz się więcej

  Natalia Ushko trener kursu polityka ekologiczna gminy - gminne programy ochrony środowiskaNatalia Ushko - Z zawodu jestem magistrem inżynierem z Ochrony Środowiska, obecnie jestem doktorantką Akademii Górniczo-Hutniczej i zajmuję się analizą hydrogeologiczną wód południowej Polski. Mam 26 lat. Jedną z moich specjalizacji jest doradztwo w opłatach za korzystanie ze środowiska oraz prawa ochrony środowiska. ...

  Dowiedz się więcej

  Agnieszka Masłowska trener kursu polityka ekologiczna gminy - gminne programy ochrony środowiskaAgnieszka Masłowska - absolwentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, w marcu 2013 r. złożyła z wynikiem pozytywnym egzamin radcowski, aktualnie trwa procedura wpisu na listę radców prawnych. od marca 2013 r. słuchaczka studiów podyplomowych ...

  Dowiedz się więcej

  Zobacz całą kadrę

  Szkolenia uzupełniające

  Koordynator

   
  Zdjęcie Zapytaj koordynatora

  Karolina Jońska

  Tel.: 22 622 13 09 wew. 809

  Kom.: 531 618 036

  karolina.jonska@gowork.pl

   

  Siedziby szkoleniowe

  Oddział Główny:

  ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

  Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 16.00

  Tel. 22 622 13 09

  • Warszawa:

   ul. Żurawia 47 piętro III

   00-680 Warszawa

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 22 622 13 09

  • Katowice:

   Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

   40-096 Katowice

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 32 701 25 50

  • Kraków:

   Wielopole 18b, II piętro

   31-072 Kraków

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 12 359 99 00

  • Lublin:

   ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

   ścisłe centrum - zobacz na mapie 

   Tel. 81 477 90 00

  • Łódź:

   ul. Gdańska 90, piętro I

   lokal nr 1-4, klatka A

   90-508 Łódź,

   ścisłe centrum - zobacz na mapie 

   Tel. 42 292 81 00

  • Olsztyn:

   ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

   10-006 Olsztyn

   ścisłe centrum - zobacz na mapie 

   Tel. 22 622 13 09

  • Białystok:

   ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

   15-428 Białystok

   zobacz na mapie 

   Tel. 22 622 13 09

  • Poznań:

   Św. Marcin 66/72, piętro 11

   61-807 Poznań

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 61 818 28 14

  • Szczecin:

   ul. Kaszubska 52, lokal 210

   70-226 Szczecin

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 91 820 70 00

  • Bydgoszcz:

   ul. Jagiellońska 12, I piętro

   85-067 Bydgoszcz

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 525208000

  • Siedlce:

   ul. Kochanowskiego 18

   08-110 Siedlce

   zobacz na mapie

   Tel. 25 749 39 00

  • Wrocław:

   ul. Ruska 51B

   50-079 Wrocław

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 71 729 39 00

  • Gdańsk:

   ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

   80-749 Gdańsk

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 58 717 89 00

  Zapisy

  1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
  2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
  3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
  4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
  5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
  6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
  7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
  8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
  9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie Gowork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
  10. Dla  osób zarejestrowanych jako bezrobotne istnieje możliwość sfinansowania szkolenia w pełnej wysokości przez Powiatowy Urząd Pracy (zapraszamy osoby z całego kraju). Zobacz jaka jest procedura ubiegania się o refundowanie szkolenia z Urzędu Pracy!
  Zobacz terminy

  Zaufali nam

  Zapisz się