Kurs Płace zaawansowane 16h


Szkolenia szyte na miarę - oferta dla firm oraz grup zorganizowanych

Na Państwa życzenie organizujemy  kursy w Państwa domu i biurze w różnych miastach Polski. Ich program będzie w całości dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Czekamy na Państwa zgłoszenia! Wypełnioną kartę zgłoszenia dla Firm proszę przesłać na adres mailowy: monika.bakula@gowork.pl 

Zapisy przyjmujemy tylko dla grup zorganizowanych. Prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i odesłanie jej na adres koordynatora.

                                      

O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015

Kurs Płace zaawansowane to 16 h dydaktycznych. Szkolenie zostało stworzone jako rozszerzenie do kursu kadry i płace od podstaw. Kameralne grupy do 12 osób z wybitną kadrą dydaktyczną pozwolą na efektywne przyswojenie wiedzy. 


Zajęcia odbywają się na terenie całej Polski – w 6 miastach: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Nauka na "kursie płace zaawansowane " adresowana jest do wszystkich osób, które chcą pogłębić wiedzę o zaawansowane zadania praktyczne.Cechą charakterystyczną szkolenia odróżniającą go od innych oferowanych na rynku jest jego indywidualny charakter, przejawiający się w organizacji i czasie, umożliwia nabycie wiedzy i umiejętności, które pozwolą na podjęcie pracy w płacach bez konieczności dodatkowego pogłębiania zagadnień z tego zakresu.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Uczestnicy zrealizują pełen program szkolenia - zaawansowane zadania - case study. Bazować będziemy na ćwiczeniach praktycznych z uwzględnieniem sytuacji szczególnych. 

Gdzie mogę podjąć pracę po ukończeniu kursu?

Nasz kurs daje wiele możliwości podjęcia pracy, w każdej firmie funkcjonują bowiem jednostki - działy zajmujące się kadrami czy płacami.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu? 

Placówka GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie kadry i płace 180h ze względu na dużą ilość godzin szkoleniowych przy najniższej cenie na rynku. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, a uczestnikom gwarantujemy niezbędne materiały do nauki. Wykładowcy chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad.

Zajęcia staramy się organizować w kameralnych grupach dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście. 



Program kursu

Część praktyczna

Temat: Zagadnienia płacowe

  1. Wynagrodzenie za pracę - definicja i ustalanie wysokości
  2. Świadczenia pozawynagrodzeniowe na rzecz pracowników i osób niebędących pracownikami (nieodpłatne i częściowo odpłatne)
  3. Problemy podatkowe i związane z ustaleniem obowiązku oskładkowania wynagrodzenia i innych świadczeń
  4. Ustalanie prawa i wysokości świadczeń chorobowych
  5. Potrącenia z wynagrodzeń i innych świadczeń
  6. Korekty list płac
  7. Definiowanie wynagrodzeń i innych świadczeń oraz potrącenia w programie Symfonia
  8. Problematyka wynagrodzeń i nieodpłatnych świadczeń w orzecznictwie sądowym – kazusy

Wykładowcy

Wykładowcy - Kurs Płace zaawansowane 32h

GoWork zatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach poszkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Nasi trenerzy:
• Współpracowali z najbardziej rozpoznawalnymi markami na polskim rynku.
• Są wieloletnimi praktykami.
• Posiadają solidne podstawy teoretyczne.
• Posiadają przygotowanie pedagogiczne bądź ukończyli szkoły trenerskie.

Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Monika Bakuła

Tel.: 022 622 13 09 (w.806)

Kom.: 883 998 761

szkolenia1@gowork.pl

 

Zaufali nam

123
Osoby obserwuje ten kurs
Warszawa
2
wolne miejsca
Zapisz się