Kurs testera oprogramowania 24h

Serdecznie zapraszamy na kurs Tester Oprogramowania. Kurs skierowany jest do osób początkujących. Nie trzeba mieć doświadczenia technicznego - na kursie świetnie dają sobie radę wszyscy, także (a czasem nawet przede wszystkim) - humaniści.
UWAGA: praca po kursie!
Najlepszych Absolwentów polecamy firmie DECERTO

Tester Oprogramowania to osoba, która testuje konkretne oprogramowanie pod kątem otrzymanej specyfikacji i wymagań. Tester sam decyduje, jakich narzędzi i metod powinien użyć w danym przypadku, a podczas testów śledzi i dokumentuje wszystkie znalezione błędy. Jeśli ma taką możliwość, na bieżąco usuwa proste nieprawidłowości. Poza tym, a może przede wszystkim - tester ściśle współpracuje z programistami.

Aby zostać Testerem Oprogramowania - nie trzeba umieć kodować!


Podczas kursu Uczestnicy poznają wszystkie techniki wykorzystywane w pracy na stanowisku testera. Po zdanym egzaminie otrzymują certyfikaty oraz zaświadczenia i od razu mogą przystąpić do pracy. Oferty pracy dla testerów można znaleźć między innymi w naszej wyszukiwarce.

Kurs Tester Oprogramowania w Firmie GoWork.pl to największa liczba godzin szkoleniowych przy jednocześnie najniższej cenie na rynku.


Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, a uczestnikom gwarantujemy niezbędne materiały do nauki. Niezwykle doświadczona kadra wykładowców, którzy chętnie dzielą się swoim doskonale przygotowuje uczestników do egzaminu wewnętrznego oraz do wykonywania zawodu testera. Chętnie dzielą się swoim bogatym  doświadczeniem i udzielają praktycznych porad.

Program kursu

1.1 Wprowadzenie ( 3h)
1.2 Co to jest testowanie
1.3 Zasady testowania
1.4 Psychologia testowania

1.5 Testowanie regresyjne

2. Testowanie w różnych fazach cyklu życia oprogramowania (3h)
2.1 Modele procesu wytwarzania oprogramowania
2.2 Poziomy testów

3. Statyczne techniki testowania (3h)
3.1 Przeglądy i proces testowy
3.2 Proces przeglądu
3.3 Analiza statyczna

4. Testowanie planowane i dynamiczne (4h)
4.1 Testowanie systemu i właściwości
4.2 Testowanie komponentów

4.3 Testowanie integracyjne (5h)
4.4 Techniki „czarnej skrzynki”
4.5 Techniki „białej skrzynki”

5. Podstawy zarządzania testami (4h)
5.1 Organizacja, planowanie testowania
5.3 Monitorowanie testowania
5.4 Kontrolowanie testowania
5.5 Zarządzanie incydentami

6. Narzędzia wspierające testowanie (2h)

Organizacja zajęć


Czas trwania szkolenia: 24h
Cena: 1500 zł
Zajęcia odbywają się przez 3 dni tj. piątek (od godziny 18:00 ), sobota i niedziela.
Po ukończeniu kursu wydajemy certyfikat i zaświadczenie.

Koordynator

Zapisy

  1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
  2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
  3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
  4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
  5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
  6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
  7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
  8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
  9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz terminy

Zaufali nam

Zapisz się