Szkolenie Negocjacje 16h

TRENING CZYNI MISTRZA !!

Podnieś swoje kwalifikacje i zdobądź wiedzę, którą wykorzystasz w pracy jak i poza nią. Szkolenie w kameralnej grupie umożliwi Ci szybkie przyswojenie wiedzy i doskonały kontakt z lektorem. Nie czekaj - zapisz się na szkolenie i naucz się osiągać zamierzone cele negocjacyjne w kontaktach z partnerami biznesowymi oraz w życiu prywatnym.


Kurs negocjacji 16h
Empatia pomaga nam zrozumieć, czego pragnie klient.
Ambicja pomaga nam pamiętać o tym, czego my chcemy.
Empatia bez ambicji prowadzi do uległości.
Ambicja bez empatii do wrogości i manipulacji.
Połączone razem przynoszą rozwiązania negocjacyjne dające satysfakcję obydwu stronom. Negocjacje są sztuką, każda ze stron powinna zakończyć negocjacje ze świadomością, że właśnie dokonała czegoś konstruktywnego.


Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Szkolenie z negocjacji przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chcą doskonalić swoje kompetencje negocjacyjne, jest ono ukierunkowane na trening (poprzez szereg ćwiczeń negocjacyjnych) umiejętności skutecznego stosowania i rozpoznawania różnych technik negocjacyjnych. 
W trakcie poruszane są zagadnienia negocjacji handlowych i cenowych, ale również negocjacji nastawionych na różnego typu współpracę wewnątrz organizacji oraz z partnerami zewnętrznymi.


Do kogo skierowany jest ten kurs?

Nasz kurs negocjacji skierowany jest do:
 • Handlowców doskonalących warsztat sprzedażowy
 • Specjalistów zainteresowanych poprawą swoich wyników negocjacyjnych
 • Menedżerów mających kontakt z ludźmi
 • Zespołów wypracowujących wspólne decyzje
 • Każdego, kogo działania zależą od jakości kontraktów zawartych z innymi.
Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Z pomocą szkolenia z negocjacji będziesz mógł odpowiedzieć sobie na pytania:
 • jak zaplanować cele, warianty i strategię negocjacji?
 • jak rozpoznać styl negocjowania drugiej strony i jak wybrać swój własny?
 • jak dobierać taktyki negocjacyjne?
 • jak kształtować klimat negocjacji i budować zaufanie?
 • jak rozpoczynać negocjacje, sondować stanowiska, prezentować własne
 • propozycje i dobierać argumenty?
 • jak wykorzystać zmienne negocjacyjne w strategii „szachowej”?
 • kiedy i jak ustępować, aby nie doprowadzić do demontażu swojego stanowiska?
 • jak się „targować” z trudnym graczem?
 • jak osiągać porozumienie?
 • jak nie dać się zwieść sprytnemu partnerowi, nie ulec nieuczciwym chwytom i zachować dobrą kondycję psychiczną
W jakim zawodzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Nasze szkolenie negocjacji pomoże Ci w znalezieniu lepszej pracy czy zdobyciu awansu. Z jednej strony Twoje umiejętności będą atrakcyjne dla Twojego pracodawcy, z drugiej zaś mogą pomóc Ci w negocjowaniu warunków współpracy. 

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Firma GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie negocjacji ze względu na praktyczną formę zajęć. Nasi lektorzy przekazują treść w sposób prosty i zrozumiały dla każdego słuchacza kursu, dostarczając przy tym praktyczną wiedzę i umiejętności. Szkolenie jest ukierunkowane na trening umiejętności skutecznego negocjowania. 

          O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015   


                                 OFERTA DLA FIRM 


Szukasz sposobu, aby zwiększyć obroty swojej firmy ?

A może chcesz inwestować w rozwój swoich pracowników?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś/-aś twierdząco, to jesteś w dobrym miejscu !!  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotowała dla Ciebie nasza firma szkoleniowa.

Na Państwa życzenie organizujemy kursy we wszystkich miastach w Polsce. Zarówno u Państwa w Firmie,  jak i w naszych salach szkoleniowych. Przed współpracą przeprowadzamy ankietę potrzeb szkoleniowych, aby program w całości został dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Zapisy przyjmujemy tylko dla zorganizowanych grup!!

W celu dokonania zapisu prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia dla Firm i odesłanie jej na adres koordynatora kursu: karolina.jonska@gowork.pl

 


Masz pytanie?

Śmiało napisz lub zadzwoń do koordynatora kursu.

Karolina Jońska

Kom.: 531 618 036 

karolina.jonska@gowork.pl


Galeria

Program kursu

 1. Cele i założenia programu. Dyskusja warsztatowa na temat szczegółowych oczekiwań uczestników i ustalenie zasad współpracy. Autoprezentacja.
 2. Taktyki negocjacyjne – rozpoznanie, antytaktyki. Prezentacja najczęściej używanych taktyk negocjacyjnych – w co grają negocjatorzy?Jak rozpoznawać i neutralizować taktyki
 3. Znaczenie przygotowania dla efektu negocjacji – obszary przygotowań. Wybór strategii na etapie przygotowań – czynniki decydujące. Praca nad stworzeniem listy sprawdzającej poziom przygotowania do negocjacji – odwołanie do doświadczeń uczestników
 4. Etapy negocjacji i ich znaczenie dla osiągniętych rezultatów – prezentacja. Umiejętności kluczowe na każdym z etapów – omówienie materiału video i wnioski z gry oraz doświadczeń zawodowych uczestników
 5. Prezentacja stylów negocjacyjnych - diagnoza osobistego stylu negocjacyjnego, test Thomasa Kilmanna, podsumowanie i omówienie wyników uczestników. Jak dobrać strategię, co decyduje o wyborze strategii? – omówienie zasad w odniesieniu do celów procesu negocjacji. Strategie w rzeczywistości biznesowej uczestników – warsztaty.
GRY SYMULACYJNE GOWORK.PL
 1. Podstawowe pojęcia negocjacyjne i ich zastosowanie
  • Wprowadzenie
  • BATNA, dolna linia, poziom aspiracji, przedział zgodności, przedział negocjacji
  • Zastosowanie tych pojęć w praktyce negocjacyjnej
  • Strategia rywalizacji a strategia współpracy – podstawowe różnice
 2. Kluczowe umiejętności dla strategii rywalizacji
  • Wprowadzenie
  • Kluczowe umiejętności negocjacyjne dla strategii rywalizacji
  • Zasady dokonywania ustępstw – omówienie i zastosowanie taktyk
 3. Kto jaki ma interes i argumentacja w negocjacjach
  • Pułapki rywalizacji, założenia blokujące współpracę
  • Stanowiska a interesy – podstawowe pojęcia w negocjacjach nastawionych na współpracę
  • Jak odkrywać interesy? – metoda pięciu kroków
  • Skuteczne argumentowanie – zasady, taktyki przekonywanie
  • Ćwiczenia argumentacji – informacja zwrotna dla uczestników
 4. Prowadzenie negocjacji
  • Przygotowanie do negocjacji
  • Wybór strategii i związanych z nią działań
  • Wybór strategii i jej realizacja, momenty kluczowe, czynniki decydujące o sukcesie/porażce

Referencje

quote
Jestem usatysfakcjonowany kursem z negocjacji, przede wszystkim jego sprawnym zorganizowaniem, trenerkami, które wręcz w psychologiczny sposób pokazywały sposoby negocjacji. Wszystko było zrozumiałe, ciekawe i do zastosowania w prawdziwym życiu. Będę na pewno brać udział w kolejnych szkoleniach dotyczących sprzedaży, negocjacji i motywacji.
quote
Bogdan Pająk
Uczestnik kursu Negocjacje
quote
Jestem dumna z GoWork, że nie spoczywa na laurach i cały czas organizuje świetne kursy i szkolenia z wielu kategorii. Całe szesnaście godzin byłam zainteresowana tym, co lektor ma do przekazania. Wszystko było ciekawie przekazane na przykładach. W przyszłym miesiącu też wezmę udział w jakimś kursie, bo to naprawdę interesujące doświadczenie.
quote
Beata Kamilowska
Uczestniczka kursu Negocjacje
quote
Po rozpoczęciu pracy, firma skierowała mnie na szkolenie z negocjacji GoWork. To była jedna z lepszych decyzji mojego szefowstwa. Po kursie moje wyniki sprzedażowe zdecydowanie wzrosły, jestem w stanie z każdym podpisać satysfakcjonującą umowę. Kurs był przeprowadzony i zorganizowany profesjonalnie.
quote
Marcin Duda
Uczestnik kursu Negocjacje
quote
Podobało mi się podejście firmy GoWork do kursantów, a potem - trenera do grupy. Trener miał duże doświadczenie i bardzo obrazowo starał się nam ją przekazać. Ważne były też liczne ćwiczenia praktyczne tożsame z przerobionymi treściami.
quote
Paulina Maczkowska
uczestniczka kursu negocjacji
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Organizacja zajęć


Kurs Negocjacje organizowany jest w trybie dziennym bądź zaocznym w ciągu 2-óch dni po 8h szkoleniowych.

Liczebność grupy
Ilość osób w grupie od 6 do 10. Daje to naszym lektorom możliwość indywidualnej pomocy osobom oraz dokładne przedstawienie tematu

Egzamin
Kurs Negocjacje kończy się egzaminem, którego cena wchodzi w skład szkolenia. Uczestnik otrzymuje dyplom oraz zaświadczenie ukończenia kursu. Na dyplomie wyszczególniony jest dokładnie zakres poznanych podczas kursu zagadnień wraz z odpowiadającą im ilością godzin. Taka informacja z pewnością będzie niezbędna dla Twojego przyszłego pracodawcy!!

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych w wersji standardowej lub w wersji rozszerzonej z materiałami na tablecie.


Materiały tradycyjne -
cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Tablet - opcja płatna dodatkowo 350 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet FreeMe x4 7. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.


Wykładowcy

Roman Rynkiewicz - wykładowca kursu NegocjacjiRoman Rynkiewicz - Od 12 lat zawodowo związany z branżą finansową i windykacyjną. W ostatnich latach pracował dla PKO BP SA w dziale restrukturyzacji i windykacji wierzytelności oraz największych firm windykacyjnych w Polsce: Intrum Justitia sp. z o.o., Kruk S.A., Best S.A. Obecnie zawodowo związany z Provident Polska S.A. ...

Dowiedz się więcej

Aleksandra Stanković - wykładowca kursu NegocjacjiAleksandra Stanković - Ukończyła Wyższą Szkołę Filozoficzno – Pedagogiczną „Ignatianum” w Krakowie. Jest magistrem pedagogiki społeczno – opiekuńczej i resocjalizacyjnej. Uczęszczała też do Studium Public Relations & Doradztwa Personalnego w Krakowie, gdzie uzyskała tytuł doradcy personalnego. Pracowała jako ...

Dowiedz się więcej

Monika Chodyra - wykładowca kursu NegocjacjiMonika Chodyra - jest socjologiem z wykształcenia, pracuje jako coach i trener, ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, reklamie i pracy w mediach. Przełomowym momentem w jej życiu zawodowym było ukończenie Studium Coacha Executive w GWPS - Szkolenia (2009). To co robiła dotychczas jako empatyczna osobowość - wsparcie i ...

Dowiedz się więcej

Grażyna Nowicka- trener kursu negocjacjiGrażyna Nowicka - Jestem trenerem biznesu, absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego o kierunku finanse specjalizacja rachunkowość. Pracowałam w różnych przedsiębiorstwach i przeszłam długą drogę edukacyjną na stanowiskach począwszy od sekretarki a zakończywszy na stanowisku głównego księgowego. Zawsze pasjonowali mnie ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Szkolenia uzupełniające


Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Karolina Jońska

Tel.: 22 622 13 09 wew. 809

Kom.: 531 618 036

karolina.jonska@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 16.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Zaufali nam