Wykładowcy - Kurs Dietetyki i Odchudzania I i II stopnia 120h

Anna Oracz, Monika Maćkow, Barbara Bugaj, Dominika Boberek, Urszula Głowacka, Alicja Wałdoch, Grażyna Sobotko, Aleksandra Grudniewska, Teresa Woźnica, Małgorzata Hodur, Natalia Bączyk, Marta Letko, Marzena Chudek, Ilona Śmiechowicz, Jolanta Czepułkowska, Paulina Majewska, Magdalena Kołodziej, Natalia Krok, Monika Gackowska, Joanna Białek

Magdalena Kołodziej

Magdalena Kołodziej - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania

Magdalena Kołodziej - doskonały i doświadczony wykładowca Dietetyki oraz właścicielka firmy EMKADIET PORADNICTWO ŻYWIENIOWE, od wielu lat zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych szkoleń z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego. Współpracuje z przechodniami i szpitalami, ale także szkołami i przedszkolami na terenie dolnego śląska. Ponadto prowadzi własny gabinet poradnictwa, gdzie z pasją i wielkim poświęceniem pomaga ludziom. Posiada bogate doświadczenie w nauczaniu innych w zakresie dietetyki, poparte wieloma listami referencyjnymi. "

Anna Oracz

Anna Oracz - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania

Anna Oracz - Dyplomowany dietetyk. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW o kierunku Dietetyka w Warszawie. Szkoleniowiec i wykładowca licznych kursów dotyczących tematyki Dietetyki i Odchudzania. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Swoją pasję do zawodu rozwijała już od początku studiów praktykując w licznych placówkach medycznych, poradniach dietetycznych, cateringach, w Instytucie Matki i Dziecka oraz Instytucie Żywienia i Żywności. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyła w Poradni Dietetycznej Zakładu i Katedry Dietetyki na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW pracując nad projektem badawczym dotyczącym wpływu diety o niskim indeksie glikemicznym na leczenie otyłości. Pasjonatka dobrej sztuki kulinarnej. Mocno związana z gastronomią. Posiada duże doświadczenie w edukacji żywieniowej nie tylko pacjentów, ale także przyszłych kucharzy przygotowując ich do pracy oraz egzaminów zawodowych. Prywatnie uwielbia każdy rodzaj aktywności fizycznej, szczególnie biegi długodystansowe. Jest zwolenniczką aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu o każdej porze roku. Propaguje zdrowy i aktywny styl życia zgodnie z zasadą, że „dieta to także sport”. Pomaga stworzyć nie tylko prawidłowo zbilansowaną, pełnowartościową dietę, lecz przede wszystkim zmienia nawyki żywieniowe pacjentów. Potrawy proponowane przez Anię są smaczne i zdrowe.

Paulina Majewska

Paulina Majewska - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania

Paulina Majewska - absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego - kierunek Zdrowie Publiczne ( promocja zdrowia ) oraz podyplomowych studiów na Wyższej Szkole Zawodowej "Oeconomicus" w Szczecinie na kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Posiada 10 letnie oświadczenie jako wykładowca i szkoleniowiec w wielu instytucjach szkoleniowych.Autorka wielu prezentacji i opracowań na temat zdrowego odżywiania. Z ogromną pasją pochodzi do swojego zawodu ,a swoich słuchaczy jak i pacjentów traktuje bardzo poważnie , praktycznie i indywidualnie nie godząc się na schematy. Jej motto brzmi " jesteś tym co jesz, a więc szanuj się ". Jest zwolenniczką zmiany żywienia i trybu życia na stałe ,a nie poprzez chwilową zmianę czy dietę . Jej największym 'konikiem'jest żywienie w otyłości i cukrzycy. Jej rady są proste, tanie i skuteczne.

Marta Letko

Marta Letko - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania

Marta Letko - Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku - kierunek Dietetyka. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami, w klubach fitness. Jej atutem jest wytrwałość i pozytywne nastawienie, co ułatwia nawiązywanie kontaktów z klientami. Sprawdza się na co dzień również jako instruktor fitness. Jest wielką miłośniczką zajęć aerobiku, nie wyobraża sobie życia bez ćwiczeń. Brała udział w licznych szkoleniach i warsztatach, podnosząc swoje kwalifikacje, zarówno w dziedzinie fitness jak i dietetyki. W firmie GoWork pracuje jako wykładowca, prowadząc szkolenia w ramach kursu Dietetyki i odchudzania. Dlaczego jest trenerem? Lubi pracę z ludźmi i zawsze ciekawiły Panią Martę poglądy innych. Prowadzenie kursu daje Jej taką możliwość. Przekazywanie wiedzy z zakresu prawidłowego odżywiania jak i treningu daje olbrzymią satysfakcję. Uważa, że połączenie odpowiednio dobranej diety jak i ćwiczeń stanowi najlepszą -bo kompletną terapię. Uważa, że ważny jest też uśmiech i zadowolenie klienta. Stara się więc zarażać innych optymizmem, przekazywać pozytywną energię.

Barbara Bugaj

Barbara Bugaj - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania

Barbara Bugaj - Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka oraz Studiów Podyplomowych Jakość żywności i systemy jej gwarantowania. Obecnie uczestnik studiów doktoranckich również na Wydziale Technologii Żywności, UR. Swoją wiedzę pogłębia systematycznie uczestnicząc w konferencjach naukowych, szkoleniach oraz śledząc najnowsze publikacje z zakresu zdrowego żywienia.

Natalia Bączyk

Natalia Bączyk - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania

Natalia Bączyk - Wykształcenie: mgr. Inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu dyplomowany Dietetyk Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, w trakcie Podyplomowego Studium Przygotowania Pedagogicznego w Zakresie Dydaktyki Medycznej UM Poznań, ukończone Szkolenie Psychologia w Leczeniu Otyłości. Doświadczenie zawodowe: praktyki w szpitalach klinicznych UM w Poznaniu, w tym w poradni dietetycznej, praktyki w Przedszkolu (Przedszkole nr 1 w Nowym Tomyślu) – prowadzenie zajęć, praktyki w Szkole Podstawowej (Zespół Przedszkolno – Szkolno – Gimnazjalny w Bukowcu)– prowadzenie zajęć, praktyki w Gimnazjum (Zespół Przedszkolno – Szkolno – Gimnazjalny w Bukowcu) – prowadzenie zajęć, Prowadzenie własnej Poradni Dietetycznej, Prowadzenie Kursu Dietetyki i Odchudzania dla firmy GoWork. Doświadczenie w branży szkoleniowej: prowadzenie Kursu Dietetyki i Odchudzania I i II stopnia dla firmy GoWork. Dlaczego jestem trenerem? Jestem Trenerem, ze względu na satysfakcję i radość, jaką daje dzielenie się swoją wiedzą. Cieszy mnie możliwość uczestniczenia w procesie podnoszenia świadomości tego, jak istotną rolę pełni prawidłowe odżywianie w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.

Monika Maćkow

Monika Maćkow - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania

Monika Maćkow - Absolwentka studiów magisterskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Dietetyka. Studiuje również na studiach podyplomowych Psychodietetykę w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczenie w pracy dietetyka zdobywała w czasie praktyk odbytych m.in w Centrum Zdrowia Dziecka, Wojskowym Instytucie Medycznym, Szpitalu MSWiA w Warszawie oraz Samodzielnym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu. Doradza również w Szkołach Rodzenia przyszłym mamom jak mają się odżywiać w czasie ciąży, laktacji oraz jak mają prawidłowo odżywiać dzieci. Prowadzeniem kursów zajmowała się już na studiach w ramach przynależności do Studenckiego Koła Naukowego Dietetyków. W firmie GO WORK zajmuje się prowadzeniem kursu „Dietetyka i Odchudzanie” I i II-ego stopnia na terenie Wrocławia.

Alicja Wałdoch

Alicja Wałdoch - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania

Alicja Wałdoch - Wykształcenie kierunkowe z dziedziny dietetyki zdobyła w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Ponadto, posiada kwalifikacje umożliwiające pracę z osobami chorymi na cukrzycę rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne w Gdańsku. Współpracowała ze Stowarzyszeniem "Jestem ważny". W ramach projektów edukacyjnych nt. żywienia dzieci - prowadziła warsztaty na temat zdrowego odżywiania w gdańskich oraz gdyńskich szkołach podstawowych. Swoje dalsze doświadczenie zdobyła współpracując z jedną z gdyńskich poradni dietetycznych, gdańskiej sieci poradni dietetycznych oraz Ośrodku Promocji Zdrowia Dziecka w Gdańsku. Obecnie prowadzi własną poradnie dietetyczną Dietallis w Gdańsku oraz prowadzi szkolenia w firmie gowork.pl Dlaczego jest trenerem: Posiada wiedzę oraz pasję, którą wykorzystuje, aby w sposób profesjonalny współpracować z kursantami oraz inspirować ich do pracy w zawodzie dietetyka. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem co daje niesamowitą satysfakcje. Uczestniczę w licznych konferencjach oraz szkoleniach, które pozwalają mi nie tylko poszerzać swoje kompetencje, ale przede wszystkim – w pełni przekazać uzyskaną wiedzę innym ludziom.

Ilona Śmiechowicz

Ilona Śmiechowicz - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania

Ilona Śmiechowicz - Ukończenie studiów I stopnia na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a w tym roku ukończenie studiów II stopnia na tymże Ukończenie studiów I stopnia na kierunku. Prowadzadziła liczne wykłady z Dietetyki. Związana z zawodniczkami koszykówki dziewczęcej, dodatkowo pomaga im w ich sposobie żywienia. Aktywny udział w licznych programach i akcjach związanych z Dietetyką i Odżywieniem- m.in. udział w Ogólnopolskim Programie 'Śniadaniowa Klasa' edycja 2012. Ciągłe doskonalenie zawodu poprzez czynny udział w konferencjach. Rozwój zawodowy praktykowany w placówkach służby zdrowia i firmach trudniących się żywieniem i produkcją żywności. W okresie wakacyjnym praca w laboratorium zakładowym. Prowadzenie warsztatów z żywienia sportowców w UKS Basket oraz kursu Dietetyki i Odchudzania I i II stopnia w firmie GoWork. Dietetyka jest dla mnie kluczem odpowiedzi na wiele nurtujących pytań dotyczących zdrowia i żywienia; a także niekończącą się drogą rozwoju, pasji, sukcesów i spełnienia zawodowego.

Jolanta Czepułkowska

Jolanta Czepułkowska - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania

Jolanta Czepułkowska - Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wiedzę teoretyczną z zakresu dietetyki wsparła praktycznymi umiejętnościami, zdobytymi m.in. w Poradni Chorób Metabolicznych Instytutu Żywności i Żywienia, w Klinice Kardiologii oraz Katedrze i Klinice Gastroenterologii i Chorób Przemiany Materii Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie, na Oddziale Endokrynologii i Nefrologii Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego, w Domach Pomocy Społecznej oraz w jednym z warszawskich prywatnym gabinetów dietetycznych. Mając świadomość, że dietetyka jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną nauki stara się na bieżąco uzupełniać swoją wiedzę poprzez lekturę polskich i zagranicznych publikacji naukowych oraz uczestnictwo w szkoleniach. Zajmuje się terapią nadwagi i otyłości oraz dietetycznym wspomaganiem leczenia chorób żywieniowo-zależnych.

Renata Wronkowska

Renata Wronkowska - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania

Renata Wronkowska - Technolog Żywności i Żywienia Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Przygotowanie Pedagogiczne studia Podyplomowe Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy Zdobyła bogate doświadczenie zawodowe pracując w zakładach gastronomicznych na stanowiskach kierowniczych i produkcyjnych. Jest trenerem z dużym doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym, wszechstronnie przygotowanym do prowadzenia zajęć dydaktycznych z wielu zakresów tematycznych: dietetyka, kucharz, wędliniarz, piekarz, cukiernik, technolog żywienia, technolog żywności. Posiada duże doświadczenie w szkoleniach grup: uczniów szkół ponadgimnazjalnych, młodzieży, osób dorosłych, grup osób niepełnosprawnych. Każde szkolenie jest dla Niej wyzwaniem. Jest praktykiem do bólu, pasjonatem dzielenia się wiedzą.

Natalia Krok

Natalia Krok - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania

Natalia Krok - absolwentka wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka z Dietetyką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Posiada tytuł magistra inżyniera w tej dziedzinie. Od 1,5 roku pracuje w branży dietetycznej a więc mam stały kontakt z ludźmi zmagającymi się z problemem nadwagi i otyłości a także tymi zmagającymi się z chorobami dietozależnymi jak np. cukrzyca czy choroby układu krążenia. Brała udział w licznych spotkaniach i konferencjach na których omawiała kwestie zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. Udziela indywidualnych konsultacji dietetycznych i układa diety. Uwielbia obserwować jak zmiana diety i zrzucenie zbędnych kilogramów pozytywnie wpływa na Jej klientów. Radość i pewność siebie jakiej przez to nabiera jest dla Pani Natali najlepszym prezentem. Oprócz tego wraz z przyjaciółmi prowadzi portal o tematyce żywieniowej na którym pisze artykuły i opracowuje dietetyczne przepisy na potrawy. Prywatnie jest wielką pasjonatką tańca. Dwa lata temu zaczęła się Jej przygoda z salsą i trwa ona do dziś. Ogólnie każdą wolną chwilę stara się spędzać aktywnie i jeśli nie tańczy to jeżdzi na rowerze, spaceruje, pływa. Prawdą jest że sport powoduje podniesienie poziomu endorfin i uszczęśliwia, dlatego zawsze każdego namawia do zmiany stylu życia na aktywny- to działa!!!

Joanna Białek

Joanna Białek - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania

Joanna Białek - Ukończyła Dietetykę  oraz Technologię żywności w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe na kierunku Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalach oraz poradniach dietetycznych. Pracowała jako dietetyk w żywieniu zbiorowym układając jadłospisy dla dzieci w wieku szkolnym.  Diety dostosowuje zawsze indywidualnie do potrzeb pacjentów.  Miłośniczka zdrowego stylu życia. Współpracuje z Centrum Dietetyki Sportowej w Warszawie, którego celem jest „pomoc  sportowcom w utrzymaniu zdrowia i nienagannej kondycji”.  Jest przekonana , że „Właściwe odżywianie będzie medycyną jutra”[Linus Pauling].

Monika Gackowska

Monika Gackowska - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania

Monika Gackowska - dietetyk, dietocoach z pasją i powołaniem. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum w Bydgoszczy, kierunek dietetyka – specjalność dietoterapia oraz żywienie w sporcie. Laureatka II edycji ogólnopolskiego konkursu żywieniowego Natalia Honorata Witalna organizowanego przez firmę Nestlé. Aktualnie studentka V roku analityki medycznej. Czynna uczestniczka licznych międzynarodowych konferencji, kongresów i szkoleń z zakresu dietetyki. Ukończenie szkolenia Dietocoaching I0 i II0 oraz Kursu Dietetyki Sportowej umożliwiło poszerzenie kwalifikacji i podniesienie jakości kontaktu z pacjentem. Swoją praktyczną wiedzę zdobywała podczas praktyk studenckich w poradniach dietetycznych oraz diabetologicznych a także udzielając indywidualnych porad żywieniowych jako konsultant portalu medycznego www.prozdrowie.pl. Bogate doświadczenie w powadzeniu warsztatów (z młodzieżą szkolną), szkoleń i sesji dietocoachingowych. Jej motto brzmi: „im prościej, tym lepiej – im bardziej naturalnie, tym zdrowiej. Kluczem do trwałego sukcesu jest zmiana nawyków żywieniowych”. Uzależniona od biegania, uczestniczka półmaratonów, której marzeniem jest przebiegnięcie maratonu. Założycielka poradni dietetycznej DietoStrefa w Bydgoszczy.

Teresa Woźnica

Teresa Woźnica - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania

Teresa Woźnica - Technolog Żywności i Żywienia człowieka Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie w Przygotowanie Pedagogiczne studia Podyplomowe Katolicki Uniwersytet Lubelski. Zdobyła bogate doświadczenie zawodowe pracując w jako nauczyciel przedmiotów zawodowych. Jest trenerem z dużym doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym, wszechstronnie przygotowanym do prowadzenia zajęć dydaktycznych z wielu zakresów tematycznych: dietetyka, kucharz, wędliniarz, piekarz, cukiernik, technolog żywienia, technolog żywności. Ma duże doświadczenie w szkoleniach grup: uczniów szkół ponad gimnazjalnych, młodzieży, osób dorosłych, grup osób niepełnosprawnych. Każde szkolenie jest dla Niej wyzwaniem. Jest praktykiem do bólu, pasjonatem dzielenia się wiedzą.

Dorota Pawelec

Dorota Pawelec - lektor kursu dietetyki i odchudzania

Dorota Pawelec - Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunkach dietetyka i zdrowie publiczne. Doświadczenie dietetyczne zdobyłam w wielu placówkach medycznych, na oddziałach szpitalnych, w przedszkolach, domach społecznych, stacjach sanitarno- epidemiologicznych oraz w poradniach. Aktualnie pracuję w centrum dietetycznym zajmującym się odchudzaniem oraz edukacją w zakresie prawidłowych nawyków żywieniowych. Uważam, że dietetyk to osoba zajmująca się nie tylko układaniem i prowadzeniem diety, ale także wprowadzaniem prawidłowych nawyków żywieniowych, edukacją, dbaniem o zdrowie pacjenta, jego dobre samopoczucie, zdrowy styl życia oraz pomoc w stanach chorobowych.

Zaufali nam