Kurs Dietetyki i Odchudzania I i II stopnia 120h


Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Szkolenie umożliwia uzyskanie oraz poszerzenie wiedzy z zakresu dietetyki i odchudzania. Kursanci poznają najnowocześniejsze zagadnienia związane z żywieniem człowieka, uczą się układania jadłospisów w wybranych chorobach, poznają różnorodne diety dostosowane do rodzaju pracy i trybu życia Po ukończeniu szkolenia uczestnik kursu może rozpocząć pracę na stanowisku Dietetyka lub otworzyć własną działalność gospodarczą.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Kursy zawodowe Dietetyki i Odchudzania organizowane są dla osób nieposiadających doświadczenia, a także osób, które związane są z branżą: medyczną, żywieniem, sportem, absolwentów, studentów oraz osób chcących poszerzyć swoją wiedzę. Program kursu Dietetyki realizowany jest w przystępny sposób. Na początku zapoznają się Państwo z ogólną wiedzą, a następnie omawiane są zagadnienia bardziej szczegółowe, co pozwala łatwiej przyswoić zdobytą wiedzę. 

kurs dietetyki i odchudzania
Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Kurs ma na celu przybliżenie słuchaczom tematyki związanej z żywieniem człowieka. Na spotkaniach będą omawiane takie zagadnienia jak: główne składniki odżywcze i mineralne oraz witaminy, klasyfikacja i rodzaj diet wykorzystywanych przy żywieniu dietetycznym u osób dotkniętych różnymi problemami zdrowotnymi.

Gdzie mogę podjąć pracę po ukończeniu szkolenia?

Kurs Dietetyki i Odchudzania I i II stopnia daje wiele możliwości podjęcia pracy, m.in w publicznych oraz niepublicznych placówkach ochrony zdrowia, poradniach żywieniowych, chorób metabolicznych, chorób przewodu pokarmowego, zakładach żywienia zbiorowego, placówkach sportowych, szkolnictwie, instytutach naukowo-badawczych oraz inspekcjach zajmujących się kontrolą żywności
. Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje zaświadczenie wydawane na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

kurs dietetyki
Firma GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie Dietetyki i odchudzania I i II stopnia ze względu na optymalną liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy niskiej cenie. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, a uczestnikom gwarantujemy niezbędne materiały do nauki. Niezwykle doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotowuje uczestników do egzaminu oraz do zawodu Dietetyka. Wykładowcy w trakcie trwania kursu chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad.
Zawsze dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników - dogodne dni oraz godziny zajęć.
Organizujemy kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 90% zajęć praktycznych. 

Organizujemy kurs w największych miastach w Polsce: w Bydgoszczy, w Gdańsku,w Katowicach, w Krakowie, w Lublinie, w Olsztynie, w Poznaniu,w Siedlcach, w Szczecinie, w Warszawie, w Wrocławiu, w Łodzi. Ilość miejsc ograniczona.

Galeria

Certyfikaty

O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO9001:2015 


Zaświadczenie wydawane na podstawie18 ust.2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.01.2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r. poz 622)


Program kursu

UWAGA! Odświeżamy program kursu dietetyki!


MODUŁ PIERWSZY - PODSTAWY ŻYWIENIA (60 godzin)

1.    Wprowadzenie w świat dietetyki

2.    Składniki odżywcze i ich rola w organizmie

3.    Podstawy anatomii człowieka

4.    Potrzeby żywieniowe w świecie współczesnym

5.    Dieta z głową – żywienie racjonalne

6.    Klasyfikacja diet oraz ich założenia


MODUŁ DRUGI - ZAŁOŻENIA PRACY DIETETYKA (60 godzin)

7.     Żywienie w wybranych chorobach i przypadłościach:

8.     Alergie oraz nietolerancje pokarmowe

9.     Diety specjalne 

10.   Proces układania diety

11.   Wstęp do psychodietetyki

Szczegółowy program kursu do pobrania tutaj --->kliknij i sprawdź<---

Godziny zajęć

Czas trwania szkolenia - 120 h

Cena szkolenia: 1 599 zł


Możliwość płatności w ratach.
Przy zapisie na kolejne kursy przysługuje 10 % zniżki.

Tryb tygodniowy kursu : zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku przez 12 dni w godz. przemiennych: 8.00-15.30, 13:00-20.30 lub w trybie mieszanym. (godziny ustalane odgórnie).
Tryb weekendowy kursu: zajęcia odbywają się w soboty i niedziele przez 6 kolejnych weekendów w godz. przemiennych: 8.00-15.30, 13:00-20.30 .

Szkolenia uzupełniające

Wykładowcy

Lektorzy z którymi współpracujemy --->kliknij i sprawdź<---

Placówka GoWork.pl
zatrudnia ponad 200 wykładowców w całych kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.


Nasi trenerzy:
 • Współpracowali z najbardziej rozpoznawalnymi markami na polskim rynku.
 • Są wieloletnimi praktykami.
 • Posiadają solidne podstawy teoretyczne.
 • Posiadają przygotowanie pedagogiczne bądź ukończyli szkoły trenerskie.
 • Absolwenci uczelni: Uniwersytet Medyczny w Warszawie, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie.
 • Doktoranci bądź stypendyści najlepszych uczelni w Polsce i za granicą
Magdalena Kołodziej - wykładowca kursu dietetyki i odchudzaniaMagdalena Kołodziej - doskonały i doświadczony wykładowca Dietetyki oraz właścicielka firmy EMKADIET PORADNICTWO ŻYWIENIOWE, od wielu lat zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych szkoleń z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego. Współpracuje z przechodniami i szpitalami, ale także szkołami i przedszkolami na terenie ...

Dowiedz się więcej

Anna Oracz - wykładowca kursu dietetyki i odchudzania Anna Oracz - Dyplomowany dietetyk. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW o kierunku Dietetyka w Warszawie. Szkoleniowiec i wykładowca licznych kursów dotyczących tematyki Dietetyki i Odchudzania. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Swoją pasję do zawodu rozwijała już od ...

Dowiedz się więcej

Paulina Majewska - wykładowca kursu dietetyki i odchudzaniaPaulina Majewska - absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego - kierunek Zdrowie Publiczne ( promocja zdrowia ) oraz podyplomowych studiów na Wyższej Szkole Zawodowej "Oeconomicus" w Szczecinie na kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Posiada 10 letnie oświadczenie jako wykładowca i szkoleniowiec w wielu instytucjach ...

Dowiedz się więcej

Marta Letko - wykładowca kursu dietetyki i odchudzaniaMarta Letko - Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku - kierunek Dietetyka. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami, w klubach fitness. Jej atutem jest wytrwałość i pozytywne nastawienie, co ułatwia nawiązywanie kontaktów z klientami. Sprawdza się na co dzień również jako instruktor fitness. Jest wielką ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Referencje

quote
Kurs z dietetyki jest kursem bardzo przydatnym dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowego, właściwego odżywiania w życiu codziennym oraz w określonych chorobach.
quote
Swietłana Botian
Uczestniczka kursu dietetyki
quote
Wiedza przekazana w prosty sposób (obrazowe przykłady). Ćwiczenia praktyczne utrwalające wiedzę bardzo cenne. Ogólne wrażenie: bardzo dobre:)
quote
Małgorzata Wojciechowska
Uczestniczka kursu dietetyki
quote
Kurs sprostał moim oczekiwaniom. Wyniosłam wiele przydatnych informacji, które zamierzam wykorzystać w przyszłości.
quote
Angelika Sierpińska
Uczestniczka kursu dietetyki
quote
Tematyka szkolenia zaprezentowana w bardzo czytelny sposób, przejrzyste materiały , kompetentny Prowadzący.
quote
Aleksandra Zawiślak-Łodyga
Uczestniczka kursu dietetyki
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Organizacja zajęć

Opcje szkolenia:

Wszystkim kursantom dajemy możliwość wyboru dwóch opcji szkolenia:
wersji standardowej oraz wersji rozszerzonej z tabletem. Wersja z tabletem to opcja płatna dodatkowo 350 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet  FreeMe x4 7. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Tablet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Koordynator

 
Zapytaj koordynatora

Paulina Nowak

Tel.: 22 6221309

Kom.: 534 735 567

paulina.nowak@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 16.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Zapisy


Zobacz terminy

Kurs Dietetyki i Odchudzania I i II stopnia - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2018-01-29 do 2018-02-13
Cena: 1599
Cena: 1949
Bydgoszcz
od 2018-01-29 do 2018-02-13
Cena: 1599
Cena: 1949
Gdańsk
od 2018-01-29 do 2018-02-13
Cena: 1599
Cena: 1949
Katowice
od 2018-01-29 do 2018-02-13
Cena: 1599
Cena: 1949
Kraków
od 2018-01-29 do 2018-02-13
Cena: 1599
Cena: 1949
Lublin
od 2018-01-29 do 2018-02-13
Cena: 1599
Cena: 1949
Olsztyn
od 2018-01-29 do 2018-02-13
Cena: 1599
Cena: 1949
Poznań
od 2018-01-29 do 2018-02-13
Cena: 1599
Cena: 1949
Siedlce
od 2018-01-29 do 2018-02-13
Cena: 1599
Cena: 1949
Szczecin
od 2018-01-29 do 2018-02-13
Cena: 1599
Cena: 1949
Toruń
od 2018-01-29 do 2018-02-13
Cena: 1599
Cena: 1949
Warszawa
od 2018-01-29 do 2018-02-13
Cena: 1599
Cena: 1949
Wrocław
od 2018-01-29 do 2018-02-13
Cena: 1599
Cena: 1949
Łódź
od 2018-01-29 do 2018-02-13
Cena: 1599
Cena: 1949

Kurs Dietetyki i Odchudzania I i II stopnia - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2018-01-27 do 2018-03-04
Cena: 1599
Cena: 1949
Bydgoszcz
od 2018-01-27 do 2018-03-04
Cena: 1599
Cena: 1949
Gdańsk
od 2018-01-27 do 2018-03-04
Cena: 1599
Cena: 1949
Katowice
od 2018-01-27 do 2018-03-04
Cena: 1599
Cena: 1949
Kraków
od 2018-01-27 do 2018-03-04
Cena: 1599
Cena: 1949
Lublin
od 2018-01-27 do 2018-03-04
Cena: 1599
Cena: 1949
Olsztyn
od 2018-01-27 do 2018-03-04
Cena: 1599
Cena: 1949
Poznań
od 2018-01-27 do 2018-03-04
Cena: 1599
Cena: 1949
Siedlce
od 2018-01-27 do 2018-03-04
Cena: 1599
Cena: 1949
Szczecin
od 2018-01-27 do 2018-03-04
Cena: 1599
Cena: 1949
Toruń
od 2018-01-27 do 2018-03-04
Cena: 1599
Cena: 1949
Warszawa
od 2018-01-27 do 2018-03-04
Cena: 1599
Cena: 1949
Wrocław
od 2018-01-27 do 2018-03-04
Cena: 1599
Cena: 1949
Łódź
od 2018-01-27 do 2018-03-04
Cena: 1599
Cena: 1949

Zaufali nam

Zapisz się