Wykładowcy - Kurs księgowości od podstaw do samodzielnego księgowego - program Symfonia 120h

GoWork zatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Nasi trenerzy:

  • Współpracowali z najbardziej rozpoznawalnymi markami na polskim rynku.
  • Są wieloletnimi praktykami.
  • Posiadają solidne podstawy teoretyczne.
  • Posiadają przygotowanie pedagogiczne bądź ukończyli szkoły trenerskie.
  • Absolwenci uczelni: Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet w Białymstoku, Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, SGH w Warszawie,Politechnika Śląska, Politechnika Gdańska, Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu, Akademia Ekonomiczna w Krakowie, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Uniwersytet Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.
  • Doktoranci bądź stypendyści najlepszych uczelni w Polsce i za granicą

Jolanta Staniszewska-Bereta

Jolanta Staniszewska-Bereta - lektor kursu księgowości

Jolanta Staniszewska-Bereta - Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Ekonomicznej w Krakowie (studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość i Finanse). Trener biznesowy, od wielu lat aktywnie działa na polskim rynku doradczym i szkoleniowym. Stworzyła i zrealizowała kilkadziesiąt programów szkoleniowych dla małych i średnich firm, głównie z zakresu przedsiębiorczości i księgowości. Szkolenia, które prowadzi są oparte o doświadczenia w zakresie wykorzystania arkusza kalkulacyjnego w pracy działów finansowo – księgowych, ma wiedzę odnośnie procesów księgowych i magazynowych, specjalizuje się między innymi w tematyce zastosowania arkuszy kalkulacyjnych w analizach związanych z potrzebami biznesu ze szczególnym akcentem na controlling. Współpracuje z osobami prawnymi w zakresie obsługi księgowej, członek rady nadzorczej firmy z kapitałem polskim, kieruje działem controllingu firmy handlowej. Posiada certyfikat księgowy nr 27167/2008 wydany przez Ministerstwo Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiada znajomość systemów księgowych Symfonia Forte i Symfonia Finanse i Księgowość (jest w trakcie zdobywania certyfikatu użytkownika systemu) .Prowadzi własne biuro rachunkowe.

Agata Pieciul

Agata Pieciul

Agata Pieciul - ukończyła studia z rachunkowości i analizy finansowej, jest doświadczoną księgową i finansistą. Pracowała na stanowiskach związanych z księgowością w sektorze finansów publicznych, jak również w firmach o różnych profilach działalności. Zna doskonale zagadnienia rachunkowości finansowej: pełnej i uproszczonej oraz rachunkowości budżetowej. Od wielu lat prowadzi księgowość wspólnot mieszkaniowych. Wzbogaciła swoją wiedzę, uczestnicząc w zajęciach przewidzianych planem studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w Kolegium Gospodarki Światowej na kierunku: Zarządzanie środkami Unii Europejskiej dla przedsiębiorców, ukończyła także dwa kierunki studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie: Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz Zarządzanie nieruchomościami. Od 2011 roku posiada licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Pani Agata od wielu lat prowadzi kursy i szkolenia, przekazując swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną. Przez uczestników jest oceniana jako kompetentny szkoleniowiec, który w sposób przystępny i zrozumiały objaśnia wszelkie zagadnienia.

Marta Snarska

Marta Snarska-wykładowca kursu księgowości

Marta Snarska - Doświadczona księgowa z umiejętnościami budowania skutecznego, zmotywowanego zespołu szkoleniowego, zintegrowanego wokół wspólnego celu, którym jest pogłębienie swojej wiedzy. Zorientowana na cel, zaangażowana w skuteczną realizację powierzonych zadań. Absolwentka Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej o specjalności Finanse i Rachunkowość, ukończone studia podyplomowe z zakresu Finansów i Rachunkowości Przedsiębiorstw na Uniwersytecie w Białymstoku, Certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych od 2010 roku. Zawodowo z księgowością związana jest od 8 lat (od 4 lat na stanowisku samodzielnej księgowej) i do dziś pogłębia swoją wiedzę (obecnie jest w trakcie kursu na Główną Księgową). Dodatkowa nauka jest potrzebna aby nie tylko wdrażać ją do codziennej pracy, ale również przekazywać słuchaczom kursów. Prowadzenie zajęć z księgowości jest dla Pani Marty pasją.

Beata Matuszewska-Marczuk

Beata Matuszewska-Marczuk , wykładowca księgowości od podstaw do samodzielnego księgowego

Beata Matuszewska-Marczuk - Doradca w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe jako główna Księgowa, dyr. Finansowy w firmach polskich i międzynarodowych. Przez wiele lat pracowała jako doradca (na Europę Środkową) koncernów zagranicznych. W latach 2005 -2012 uczestniczyła w ramach Grupy Roboczej Przy Ministerstwie Finansów w tworzeniu Ustawy o usługach płatniczych Dz.U. z 2011 nr 199 poz.1175.  Brała udział w prywatyzacjach i restrukturyzacjach m.in. Stoczni Gdańskiej i Stoczni Gdyńskiej, Quartzwerke, Stalexport-Centrostal, Optimus SA, PKO BP, BGŻ, PBH, PBR, PEKAO SA i wielu innych. Prowadzi Szkolenia z zakresu księgowości (w tym:. budżetowanie, inwentaryzacja, środki trwałe, wartości niematerialne i prawne, konsolidacje, etc.). Pani Beata jest świetnym wykładowcą posiadającym wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.  

Beata Bober

Beata Bober - lektor kursu księgowości

Beata Bober - Pani Beata w 2001 roku ukończyła studia ekonomiczne, a w 2005 roku studia podyplomowe „Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw”. W 2006 roku otrzymała certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Swoją przygodę z księgowością rozpoczęła w 2001 roku. Na początku pracowała w firmie handlowej, potem przez okres 6 lat była głównym księgowym w firmie produkcyjnej. Obecnie prowadzi działalność gospodarczą -współpracuję z firmami, jako biuro rachunkowe. Bardzo dobrze zna zagadnienia kadrowo-płacowe, tematykę rachunkowości, pełnej księgowości, prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, księgowości opartej na książce przychodów i rozchodów. Jest nie tylko teoretykiem - zna zasady prowadzenia księgowości przede wszystkim od strony praktycznej. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w prowadzeniu szkoleń o tematyce księgowo- kadrowej. Poza tym prowadzi szkolenia z obsługi programu Symfonia - przez ponad 10 lat pracowała na programie Symfonia Premium, dlatego Pani Beata śmiało stwierdza sama, że doskonale zna wszystkie moduły wchodzące w jego skład (Finanse i Księgowość, Analizy finansowe, Kadry i Płace, Płace, Środki Trwałe, Handel, Faktura, Mała Księgowość). Dodatkowym atutem jest duże doświadczenie Pani BEaty w prowadzeniu szkoleń.

Hanna Wojtczak

Hanna Wojtczak - lektor kursu księgowości

Hanna Wojtczak - Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH) - studia pierwszego stopnia oraz Akademii Leona Koźmińskiego, (poprzednio WSPiZ Koźmińskiego) - II stopnia, ze specjalizacją rachunkowość przedsiębiorstw. Od 1999 roku posiada uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ukończyła podyplomowe studia Menedżersko-Finansowe w SGH i 5-stopniowy kurs controllingu w ODiTK w Gdańsku. Zdobyte kwalifikacje, również z obszaru miękkiego, jak zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie projektami, psychologia w biznesie wykorzystuje w swojej aktywności zawodowej. Posiada doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, tworzeniu polityki rachunkowości, wykorzystywaniu informacji księgowych w zarządzaniu, planowaniu, budżetowaniu w firmach informatycznych, budowlanych, inżynieryjnych, doradczych, handlowych, farmaceutycznych. Doświadczony wykładowca kursów księgowości. Pani Hanna nawiązuje świetny kontakt z kursantami który przekłada się na wyniki i postępy w nauce uczestników szkolenia.

Wioletta Rodak

Wioletta Rodak- wykładowca kursu księgowości

Wioletta Rodak - Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie Wydział Nauk Społecznych – studia I stopnia na kierunku zarządzanie i marketing; Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie Wydział Ekonomiczny – studia II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość w specjalności systemy rachunkowości i finanse publiczne. W 2009 roku uzyskała Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Obecnie jest w trakcie robienia uprawnień pedagogicznych. Posiada 14 letnie doświadczenie w księgowości podmiotów gospodarczych o różnych profilach działalności, w tym 7 lat na stanowisku Głównego Księgowego. Prowadzi własne biuro rachunkowe. Od trzech lat prowadzi również szkolenia z zakresu rachunkowości, księgowości komputerowej oraz kadr i płac. Posiada znajomość programów finansowo-księgowych Symfonia, Rewizor, CDN Optima; programów do prowadzenia uproszczonej księgowości: Symfonia, Rachmistrz, Mała Księgowość Rzeczpospolitej, sprzedażowo-magazynowych: Symfonia, Subiekt; program kadrowo-płacowy: Gratyfikant. Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i sygnatariuszem Kodeksu zawodowej etyki w rachunkowości.

Zyta Klonowska

Zyta Klonowska- wykładowca na kursach księgowości

Zyta Klonowska - Pani Zyta jest wykładowcą Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni na Wydziale Zarządzania, trenerem biznesu i Administracji Publicznej. Pracowała na różnych szczeblach w przedsiębiorstwach i Administracji Publicznej, począwszy od asystenta prezesa spółki, księgowego, głównego księgowego i dyrektora finansowego. Jest autorem wielu artykułów o tematyce ekonomicznej dla Biuletynu Polsko-Niderlandzkiego Stowarzyszenia Kulturalnego PNKV w Niderlandach. Posiada certyfikaty Głównego księgowego, specjalisty ds. kadr i płac. Ukończyła szereg kursów specjalistycznych, m. in. kurs menedżerski na Politechnice Gdańskiej w ramach studiów MBA, kurs pedagogiczny dla wykładowców w Polskim Towarzystwie Ekonomicznym oddział Gdańsk. Posiada certyfikat trenera. Od 2005 r. dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą z uczestnikami szkoleń. : "Praca z ludźmi, to moja pasja. Lubię pomagać innym".

Jolanta Wołoszka

Jolanta Wołoszka - lektor kursu księgowości

Jolanta Wołoszka - Pani Jolanta Ukończyła Studia Podyplomowe z zakresu Rachunkowości na Politechnice Gdańskiej, jest również absolwentką Wyższej Szkoły Gospodarowania w Warszawie i Bałtyckiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Koszalinie. Obecnie jest słuchaczką studiów MBA prowadzonych przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku. Pani Jolanta ma wieloletnie doświadczenie jako główna księgowa, prowadzi również własne biuro rachunkowe. Posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zajęcia z księgowości prowadzi z przyjemnością, jest osobą komunikatywną i bardzo pomocną.

Aleksandra Szewczyk

Aleksandra Szewczyk - lektor kursu księgowości

Aleksandra Szewczyk - Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów we Wrocławiu. Posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia Ksiąg Rachunkowych. Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w trakcie zatrudnienia w firmach z różnych branż i o różnym statusie prawnym na stanowiskach kierowniczych w działach księgowości oraz jako samodzielna i główna księgowa. Wiedzę w dziedzinie Rachunkowości i Finansów ciągle pogłębia poprzez praktykę zawodową. Przekłada się to równiez na jakośc merytoryczną i praktyczną prowadzonych szkoleń.

Agnieszka Witkowska

Agnieszka Witkowska - lektor kursu księgowości

Agnieszka Witkowska - Pani Agnieszka jest absolwentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ukończyła również studia II stopnia w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów w Katowicach - Prawo, Finanse i podatki w małym i średnim przedsiębiorstwie. Od 2003 r. posiada Certyfikat Księgowy Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, jest właścicielem biura rachunkowego. Prowadzenie kursów to dla Pani Agnieszki ogromna przyjemność, gdzie można podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Współpraca z Panią Agnieszką jest dla kursantów bardzo owocna i bardzo pozytywnie oceniana przez uczestników szkoleń księgowych.

Anna Karmańska

Anna Karmańska - lektor kursu księgowości

Anna Karmańska - Doktor nauk ekonomicznych – w listopadzie 2011 obrona pracy doktorskiej „Opcje menedżerskie – zasady implementacji oraz konsekwencje bilansowo-wynikowe” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na Katedrze Rachunkowości. Absolwentka informatyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości oraz studium doktoranckiego na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg nr 14711/99, od 2003r. po zdaniu 11 egzaminów i odbyciu dwuletniej aplikacji w firmie audytorskiej uzyskała uprawnienia Biegłego Rewidenta (nr dyplomu 10015). Od 8 lat bada sprawozdania finansowe sporządzane zgodnie z ustawą o rachunkowości lub MSSF oraz wykonuje inne usługi biegłego rewidenta. Od 1997r. pracuje w księgowości na stanowiskach Głównego Księgowego, Dyrektora Finansowego. Przez ostatnie kilka lat pracowała w spółce giełdowej, gdzie sporządzała jednostkowe i skonsolidowane sprawozdania finansowe zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości oraz raporty na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Ponadto pracowała w firmach z obcym kapitałem (niemieckim, belgijskim, austriacko-szwedzkim). Obecnie prowadzi działalność gospodarczą – usługi księgowe. Zna bardzo dobrze język angielski (FCE ocena B) oraz uczyła się kilka lat niemieckiego.

Jacek Adamczak

Jacek Adamczak - lektor kursu księgowości

Jacek Adamczak - mgr ekonomii, absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny), oraz Szkoły Przedsiębiorczości przy AE (studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość Finanse). Księgowy, praktyk z wieloletnim doświadczeniem w księgowości podmiotów gospodarczych, od jednoosobowej działalności gospodarczej po spółki prawa handlowego. Doradca i trener w zakresie przedsiębiorczości, prawa podatkowego, rachunkowości, finansów i controllingu. Posiada certyfikat księgowy nr 10690/98 wydany przez Ministerstwo Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Pracuje na programach: Comarch Optima ERP, Symfonia Premium. Prowadzi własne Biuro Rachunkowe pod nazwą Tax-Net. Prowadzone szkolenia opiera zarówno na wiedzy teoretycznej jak i na zdobytym w trakcie pracy zawodowej doświadczeniu. Prowadzenie kursów i szkoleń traktuje jako niezwykłą przyjemność dającą możliwość dzielenia się wiedzą i zdobytymi doświadczeniami.

Grażyna Nowicka

Grażyna Nowicka - lektor kursu księgowości

Grażyna Nowicka - Jest trenerem biznesu, absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego o kierunku finanse specjalizacja rachunkowość. Pracowała w różnych przedsiębiorstwach i przeszła długą drogę edukacyjną na stanowiskach począwszy od sekretarki a zakończywszy na stanowisku głównego księgowego. Zawsze pasjonowali ją ludzie, bo to największy potencjał każdego pracodawcy. Pragnęła poznać tajniki pracy z ludźmi i w związku z tym skończyła studia podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie gdzie uzyskała tytuł Menadżera ds.Zasobów Ludzkich. W obecnej chwili kończy studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oddział w Szczecinie. Zdobywa wiadomości aby później móc je wykorzystywać w szkoleniach. Od piętnastu lat związana była z pracą jako ekonomista, dziś pragnie dzielić się tą wiedzą. Pasja Pani Grażyny jest odkrywanie piękna przyrody pośród górskich pejzaży. Pomoc drugiej osobie. "W pracy trenera lubię drugiego człowieka".

Halina Banat

Halina Banat - lektor kursu księgowości

Halina Banat - Jest Absolwentką Wyższej Szkoły Działalności Gospodarczej w Warszawie o specjalności "Rachunkowość i Finanse", Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji w Kielcach o specjalności "Rachunkowość i podatki" oraz Podyplomowych Studiów Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu o specjalności " Rachunkowość Finansowa i Zarządcza". Posiada Certyfikat Księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ma wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu firm produkcyjnych, handlowych, usługowych bez względu na osobowość prawną. Motywacją do wykonywania zawodu trenera jest dla niej każdorazowa satysfakcja słuchaczy, którzy dzięki niej poznają zawiłe meandry księgowości, potrafią samodzielnie prowadzić księgi rachunkowe w pełnym zakresie. Sama nauka jest każdorazowo nowym wyzwaniem, które pozwala na poznawanie nowych - wartościowych ludzi.

Anna Subocz

Anna Subocz - lektor kursu księgowości

Anna Subocz - Absolwentka Uniwersytetu im. M. Kopernika w Toruniu, ukończyła Podyplomowe Studia Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej w praktyce w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowe Studia Rachunkowości na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W strukturach księgowości pracuje od 1998r., w tym od kilku lat na stanowisku głównej księgowej. Posiada certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz wiedzę i doświadczenie niezbędne do prowadzenia szkoleń z księgowości.

Sylwia Naruszewicz

Sylwia Naruszewicz - lektor kursu księgowości

Sylwia Naruszewicz - Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii - studia I stopnia Ekonomia - Rachunkowość i Finanse; studia II stopnia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim Ekonomia - Rachunkowość i Rynki finansowe.Posiada certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Praktyka zawodowa od 2000 roku: przez 7 lat w biurze rachunkowym, gdzie zdobyła doświadczenie w prowadzeniu firm usługowych, handlowych i produkcyjnych, obecnie zatrudniona jako specjalista d/s ekonomicznych. Współpracuje ze stowarzyszeniami, osobami prawnymi i osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą, zna zagadnienia prawa bilansowego i podatkowego oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych. Od 4 lat pracuje na programie Symfonia Premium (Finanse i Księgowość, Środki Trwałe, Faktura). Nieustannie pogłębia wiedzę niezbędną w wykonywaniu zawodu księgowego poprzez liczne szkolenia. Prowadzenie kursów traktuje jako niezwykłą przyjemność w dzieleniu się wiedzą i zdobytymi doświadczeniami.

Agnieszka Jakubowska

Agnieszka Jakubowska - lektor kursu księgowości

Agnieszka Jakubowska - Ukończyła Wydział Zarządzania Akademii Ekonomicznej ( dziś Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie). Specjalizowałam się w rachunkowości. Pracę magisterską obroniłam w roku 1998. Pisałam o procesowym rachunku kosztów. Od roku 1995 nieprzerwanie pracuję, jako księgowa. Pracowałam w różnych podmiotach spółkach prawa handlowego, stowarzyszeniach i fundacji. Lubię pracę księgowej za jej konkretność i możliwość kontaktu z ludźmi, ale w dzieciństwie zawsze chciałam być nauczycielką. Dlatego gdy znalazłam ogłoszenie GoWork.pl o poszukiwaniu lektorów rachunkowości pomyślałam, że to może być coś dla mnie. Myślę, że nie pomyliłam się, lubię uczyć i nie odczuwam tremy przed słuchaczami. Mam nadzieję, że mój styl prowadzenia zajęć odpowiada osobom korzystającym z kursów.

Andrzej Starżyk

Andrzej Starżyk - wykładowca kursu ksiegowości

Andrzej Starżyk - Księgowy posiadający certyfikat Ministerstwa Finansów NR 27651/2008 Kwalifikacje: Studia dwustopniowe: licencjat specjalność doradztwo podatkowe, magister specjalność finanse Studia podyplomowe: Menadżerskie I Rachunkowość Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2000 roku do pracy w biurze rachunkowym. Prowadził w biurach rachunkowych wszelkie rodzaje przedsiębiorstw zarówno biorąc za wyznacznik rodzaj przedsiębiorstwa/działalność jak I rodzaj opodatkowania. Poza biurami rachunkowymi pracował jako główny specjalista ds. rachunkowości na Politechnice Wrocławskiej. Obecnie prowadzi własne biuro rachunkowe. W trakcie pracy zawodowej wielokrotnie korzystał ze szkoleń z wielu zakresów, nie tylko Rachunkowość/Podatki ale również Dotacje Unijne, Kredyty, Zarządzanie zasobami ludzkimi itp. Wiedzę zdobytą wykorzystuje na co dzień w pracy zawodowej.

Danuta Gabliczak

Danuta Gabliczak, wykładowca kursów księgowości

Danuta Gabliczak - Absolwenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu o specjalności rachunkowość i finanse przedsiębiorstw. Pani Danuta jest doświadczoną księgową i finansistką od ponad 20 lat. Posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując kolejno dla firm o różnych profilach działalności, Konsulatu USA, budżetu Wojewody oraz spółek prawa handlowego zdobyła Spore doświadczenie oraz wiedzę. W ramach swojego hobby jakim jest księgowość, bardzo chętnie podejmuje się pracy z kursantami którzy chcą nauczyć się księgowości.

Monika Gaj

Monika Gaj-wykładowca kursów księgowości

Monika Gaj - Pani Monika ukończyła studia z rachunkowości, finansów, zarządzania, znam się na kadrach i płacach. Posiada Certyfikat Księgowy 25024/2008 do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Od 2000r pracuje na stanowiskach Głównego Księgowego w spółkach prawa handlowego. Od 2010 r. prowadzi również biuro rachunkowe obsługując małe i średnie firmy oraz organizacje non profit .Praca w księgowości daje Pani Monice ogromną satysfakcję, a pracując jako trener rachunkowości może dzielić się swoją praktyczną wiedzą z słuchaczami . Na programach Symfonia pracuje od 13 lat , zna również program Optima i Varico. "Serdecznie zapraszam wszystkich chcących swoją przyszłość związać z rachunkowością na szkolenia praktyczne w GOWORK. PL" .

Zofia Aldona Sikorska

Zofia Aldona Sikorska - lektor kursu księgowości

Zofia Aldona Sikorska - Mgr prawa, ekonomista: specjalność finanse i rachunkowość. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego) w Warszawie – certyfikat jakości kształcenia EQIUS European Quality Improvements System, nadawany przez European Foudation for Management Development w Brukseli. Studium Menedżerskie Mini MBA - bloki tematyczne rachunkowość zarządcza, rachunkowość finansowa, marketing, prawo pracy, kształtowanie relacji pracowniczych, motywowanie i ocena pracowników (Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania Uniwersytet Łódzki University Of Maryland).Szeroki wachlarz odbytych profesjonalnych szkoleń przygotowujących, doskonalących umiejętności niezbędne w wykonywaniu zawodu księgowego (merytorycznych z obszaru rachunkowości oraz prawa podatkowego, w szczególności kurs dla kandydatów na Głównych Księgowych (1999r.) – Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Zarząd Główny Centralny Ośrodek Szkolenia Zawodowego). Zawód wykonywany – księgowy, praktyka zawodowa od 1989 roku w służbach finansowych (zakład budżetowy, spółki prawa handlowego, wspólnoty mieszkaniowe, stowarzyszenia). Od 2000 roku na stanowisku Główny Księgowy – pełna obsługa finansowo-prawna podmiotu. Pasja to klucz, klucz otwiera drogę, droga to nieustający proces – jednym słowem życie. Dalej to już Twój wybór. Kurs tego rodzaju jest otwarciem księgi, możesz to zrobić sam, możesz z pomocą nauczyciela. Nauczyciel wskaże „drogę” do wiedzy i umiejętności, zdobyć ją musisz sam. Wybrałeś rachunkowość? - zapraszam. Lekcja pierwsza to słowa mistrza: „Nie istnieje coś takiego jak darmowe obiady.” (Milton Friedman 1912-2006).

Maria Kałłaur Resiak

Maria Kałłaur Resiak - lektor kursu księgowości

Maria Kałłaur Resiak - Magister ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego Wydział Nauk Ekonomicznych. Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania oraz Studiów Podyplomowych w zakresie Rachunkowości. Doświadczony trener z zakresu finansów i księgowości. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej. Od 2003 roku prowadzi własne Biuro Rachunkowe. Ukończyła Kurs Pedagogiczny co zdecydowanie ułatwia pracę z kursantami i podejście do realizacji zajęć. Posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata pracy praktycznej z przyjemnością przekazuje kursantom w trakcie zajęć.

Małgorzata Wesołowska

Małgorzata Wesołowska- wykładowca na kursach księgowości

Małgorzata Wesołowska - Absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie-magister ekonomii o specjalności rachunkowość i finanse. Ukończone Studium Ekonomiczne, Kurs na Samodzielną księgową oraz na Główną księgową w Zachodniopomorskiej Izbie Księgowych. Posiada Certyfikat Księgowy Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, jest właścicielem Biura Rachunkowego jednocześnie od wielu lat pracuje na stanowisku Głównej księgowej . Ma wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu firm produkcyjnych, handlowych, usługowych bez względu na osobowość prawną. Praca z na szkoleniach daje ogromną satysfakcję widząc jak słuchacze są zadowoleni ze zdobywanej wiedzy.

Elżbieta Jachlewska

Elżbieta Jachlewska - lektor kursu księgowości

Elżbieta Jachlewska - Pracuje w strukturach księgowości od dwudziestu trzech lat, od ośmiu na stanowisku głównej księgowej. Prowadzi własną działalność gospodarczą zajmującą się doradztwem personalnym, dodatkowo współpracuje z rożnymi firmami, jako konsultant ekonomiczny. Jest osobą aktywną zawodowo co umożliwia ciągłą aktualizację wiedzy i poszerzania doświadczenia co przekłada się na jakość prowadzonych szkoleń.

Jolanta Redlich

Jolanta Redlich

Jolanta Redlich - Wykładowca zagadnień z pełnej ksiegowości, książki podatkowej oraz kadr i płac. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie o kierunku: Pedagogika Pracy oraz studia podyplomowe z zakresu: Zarządzanie finansami i rachunkowości, Psychologia w biznesie. W pracy wykładowcy wykorzystuje swoje dwudziestopięcioletnie doświadczenie zawodowe. Pani Jolanta współpracuje z firmą Gowork.pl w zakresie prowadzenia szkoleń od 2010 roku.

Gabriela Jaskot

Gabriela Jaskot-wykładowca

Gabriela Jaskot - mgr rachunkowości, absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach (studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość i Finanse) oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie (studia magisterskie i licencjackie na kierunku Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw). Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe jako Główna Księgowa, Dyrektor Finansowy oraz Specjalista ds. kadrowo-płacowych. Posiada Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów . Właścicielka Biura Rachunkowego LOGOS w Katowicach. Pedagog, Wykładowca Rachunkowości . Prowadzi szkolenia i kursy w zakresie: rachunkowości, księgowości, podatków, kadr i płac, przedsiębiorczości, obsługi programu Symfonia Finanse Księgowość, Środki Trwałe , Symfonia Kadry i Płace, Mała Księgowość, Płatnik. Długoletnie zatrudnienie w obszarze rachunkowości i finansów przedsiębiorstw pozwala na realizację szkoleń na wysokim poziomie, zarówno w formie teoretycznej jak i praktycznej.

Zaufali nam

Zapisz się