Warsztaty Wołowina 4h

      Wołowina to kurs tematyczny, skierowany do osób chcących pogłębić swoje umiejętności i wiedzę w sztuce przygotowywania mięs. Szkolenie rozpoczyna się od omówienia sposobów wyboru produktów, ze szczególnym zwróceniem uwagi na jak najwyższą ich jakości oraz pokazaniu krok po kroku metod oprawiania i przyrządzania wołowiny. Na warsztatach zostaną przedstawione niestandardowe rozwiązania w doborze dodatków, podkreślających walory smakowe prezentowanego mięsa

      Nasze kurs to niepowtarzalna okazja by nauczyć się nowatorskiego, skomponowanego specjalnie na tą okazję menu, które zachwyci nawet najbardziej wytrawne grono odbiorców. Dzięki fachowej wiedzy osoby prowadzącej, stosowaniu nowoczesnych receptur oraz przyjaznej, rodzinnej atmosferze panującej na zajęciach, prezentowane dania z łatwością będzie można odtworzyć w zaciszu własnego domu. Uczestnicząc w naszym szkoleniu, nie będą Państwo biernymi obserwatorami wydarzeń, lecz pod czujnym okiem trenera, samodzielnie wykonacie prezentowane dania, doprawiając je według własnego uznania i smaku

Program kursu

1. Dobór odpowiedniego mięsa: rodzaje wołowiny, jak wybrać mięso najlepszej jakości
2. Metody przyrządzania wołowiny: czyszczenie, oprawianie, krojenie, marynowanie, pieczenie, duszenie, gotowanie, smażenie 
3. Wspólne przygotowanie dań:
 • Przystawka: kornwalijskie kanapeczki z wołowiną i jabłkami
 • Danie I: Boeuf Stroganof z kluseczkami kładzionymi
 • Danie II: Stek wołowy z purée z topinamburu i sosem bereńskim
 • Deser: Mus czekoladowy z frużeliną porzeczkową i ciasteczkami biszkoptowymi
4. Podsumowanie szkolenia przy suto zastawionym stole: wspólna degustacja potraw przygotowanych na zajęciach

Koordynator

 
Zapytaj koordynatora

Anna Kurzepa

Tel.: 22 6221309 wew. 809

Kom.: 784653788

anna.kurzepa@gowork.pl

 

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz terminy

Warsztaty Wołowina - tryb wieczorowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Warszawa
od 2021-01-20 do 2021-01-20
Cena: 299
Cena: 549

Warsztaty Wołowina - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Warszawa
od 2021-01-23 do 2021-01-23
Cena: 299
Cena: 549

Zaufali nam

Zapisz się