Warsztaty Kuchni Orientu: Indie 4h

    W Indiach wszystko jest znacznie bardziej intensywne - kolor, smak, zapach. W końcu jest to tętniąca życiem mieszanka kultur i długiej, bogatej historii, która sprawia, że jedzenie jest tak różnorodne i smaczne. Kuchnia indyjska swoją sławę zyskała dzięki największej ilości przypraw, jakie mogą być wykorzystane w przygotowaniu jednego dania. Aromatyczny zapach kminku, gałki muszkatołowej, kolendry czy goździków to tylko część warsztatu na jakim bazuje. 

Dzięki różnorodnym przyprawom owoce, warzywa, a nawet rośliny strączkowe można przyrządzać na tysiące sposobów, a wyczarowane z nich dania potrafią zaspokoić najbardziej wybredne podniebienia. Chcąc lepiej przybliżyć Państwu ten kulinarny zakątek świata, zapraszamy wszystkich na nasze kolejne warsztaty Kuchni Orientu, tym razem skupiające się na Indiach. Będzie to wspaniała okazja poznania tradycyjnych indyjskich receptur i technik gotowania. Pod czujnym okiem specjalistów, będziemy siekać, smażyć i dusić, a wszystko po to by przygotować niepowtarzalną kolację.

Program kursu

1. Indyjski smak masali: krótka historia nietypowych smaków
2. Regionalne produkty, dobór przypraw, dobór tradycyjnych receptur
3. Wspólne przygotowywanie kolacji:
 • Przystawka: Paneer na pieczonym bakłażanie z sosem hari
 • Danie I: Indyjski chłodnik z kminem i miętą
 • Danie II: Wołowina pieczona w jogurcie i czarnym pieprzu podawana ze słodkimi ziemniakami w przyprawie panch phoran
 • Deser: Gulab Jamun z pokruszonymi pistacjami
4. Wspólne ucztowanie przy suto zastawionym stole


Koordynator

 
Zapytaj koordynatora

Anna Kurzepa

Tel.: 22 6221309 wew. 809

Kom.: 784653788

anna.kurzepa@gowork.pl

 

Zapisy

Zapisy już wkrótce!
 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz terminy

Warsztaty Kuchni Orientu: Indie 4h - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Warszawa
od 2021-05-22 do 2021-05-22
Cena: 299
Cena: 649

Zaufali nam

Zapisz się