Kurs sporządzania potraw z warzyw i owoców z elementami carvingu 16 h


Kurs Carvingu w formie otwartej realizujemy w Warszawie
. W pozostałych miastach Polski szkolenie organizujemy w formie zamkniętej - dla grup zorganizowanych lub jako zajęcia indywidualne. 
                  

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Kurs sporządzania potraw z warzyw i owoców z elementami Carvingu skierowany jest do wszystkich osób chcących tworzyć niesamowite ozdoby z roślin jadalnych. W końcu, kto z nas nigdy nie zachwycał się pięknym przyozdobieniem weselnych potraw czy też spersonalizowanymi elementami towarzyszącymi rodzinnej uczcie? Kwiaty z rzodkiewek, łabędzie z owoców, a nawet  wielopiętrowe kompozycje z warzyw zielonych? Czemu nie, to tylko niektóre pomysły, jakie zrealizujemy na naszych zajęciach. Dlatego, jeżeli jesteś osobą, która uwielbia gotować, przywiązujesz wagę nie tylko do smaku ale także wyglądu serwowanej potrawy, albo po prostu masz w domu małego niejadka i szukasz ciekawego sposobu na przemycenie do jego diety owoców i warzyw, koniecznie skorzystaj z naszych warsztatów.

Kurs dodatkowo wzbogacony jest o zasadnicze elementy Carvingu czyli tajskiej filozofii tworzenia warzywno-owocowych dekoracji. Sztuki tak cenionej obecnie przez pracodawców. Dlatego, jeśli jesteś osobą, która pracuje w gastronomii i szuka ciekawego sposobu na dalszy rozwój zawodowy, albo po prostu chcesz wykonywać kreatywny zawód, skorzystaj z prezentowanej oferty kursu. Dzięki ogromnej wiedzy i bogatemu doświadczeniu naszych Trenerów, uczestnicząc w zajęciach zdobędziesz solidne podstawy teoretyczne oraz praktyczne umiejętności  zapewniające dalszy rozwój i sukces na rynku pracy.


Do kogo adresowany jest ten kurs?

Na kurs z carvingu zapraszamy wszystkie osoby, które są związane zawodowo z branżą gastronomiczną, bądź które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Każdy uczestnik kursu po uprzednim poinstruowaniu przez wykładowcę, sam rzeźbi w owocach i warzywach.
Na  szkoleniu sporządzania potraw z warzyw i owoców uczymy zarówno prostych i szybkich w wykonaniu elementów dekoracyjnych, jak również efektownych i misternych kompozycji. Instruktorzy nauczą nas podstaw sztuki carvingu z elementami rzeźby przestrzennej oraz pokażą, jak wyeksponować swoje prace, tak by wzbudzić zachwyt otocznia.


Jakie
umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?


Dzięki czynnemu uczestnictwu w zajęciach poznamy wyjątkowe receptury oraz praktyczne  umiejętności przyrządzania takich potraw, jak: surówki, sałatki, bukiety warzyw oraz posiłki przygotowane z warzyw gotowanych. Dzięki dużej ilości ćwiczeń praktycznych zasady carvingu nie będą miały przed nami żadnych tajemnic! Ozdobione w tym stylu potrawy sprawią, że organizowane przez nas przyjecie będzie bardziej atrakcyjne i estetyczne. W końcu, rzeźbione owoce oraz warzywa dodają klasy, zaskakują kunsztem, a jednocześnie przyciągają wzrok kształtem i wielobarwną grą kolorów.


Po odbyciu kursu w firmie GoWork.pl bez problemu wyczarujemy ze zwykłych owoców i warzyw, cudowne kompozycje rodem z egzotycznych krain.

W jakim zawodzie mogę pracować po ukończeniu kursu?


Kończąc szkolenie związane z ozdabianiem potraw warzywami i owocami z carvingu możesz pracować w lokalach gastronomicznych: restauracjach, salach bankietowych, firmach cateringowych oraz innych miejscach zajmujących się wydawaniem jedzenia, w których wygląd potraw jest tak samo ważny, jak ich smak.

Dzięki odbytemu kursowi nabędziesz nowe kwalifikacje pozwalające awansować w obecnym zakładzie pracy, bądź też znaleźć nowe, świetnie płatne i rozwijające zajęcie.

Dzięki możliwości otrzymania certyfikatu w języku angielskim, będziesz mógł starać się o pracę  nie tylko w Polsce, ale w całej UE. O tym jak duże jest zapotrzebowanie na osoby znające się na efektownym sporządzaniu i dekorowaniu potraw, świadczy najlepiej nasza baza ofert pracy,która aż pęka w szwach. Najświeższe oferty skierowane do pracowników branży gastronomicznej znajdziesz tutaj


Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?


GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie sporządzania potraw z warzyw i owoców z elementami Carvingu ze względu na największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie.

Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, a także współpracujemy z wieloma najlepszymi hotelami, restauracjami  i szkołami gastronomicznymi w całej Polsce.

Uczestnikom naszych kursów gwarantujemy niezbędne materiały do nauki.

Niezwykle doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotuje uczestników do przyszłej pracy zawodowej. Trenerzy chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad.

Zawsze dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników - dogodne dni oraz godziny zajęć. Staramy się organizować kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 80% zajęć praktycznych

Absolwent kursu sporządzania potraw z warzyw i owoców z elementami Carvingu nabywa prawo do 10% zniżki, którą może wykorzystać na dowolny kurs organizowany przez GoWork!Gdzie można wziąć udział w kursie?

Kurs Carvingu organizowany jest w największych miastach w Polsce: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Zielonej Górze oraz Rzeszowie. Liczy się kolejność zgłoszeń - ilość miejsc ograniczona. 

Kurs kucharski w gowork.pl JM Apart Hotel

Program kursu

1. Zastosowanie warzyw i owoców w gastronomii:
 • obróbka wstępna roślin jadalnych
 • metoda sortowania, oczyszczania i rozdrabniania warzyw i owoców
2. Przedstawienie głównych technik sporządzania: surówek, sałatek jarzynowych, bukietów warzyw

3. Technika dekorowania i serwowania potraw z warzyw gotowanych

4. Kilka słów o carvingu:
 • historia carvingu,
 • omówienie technik i rodzajów cięć,
 • omówienie sposobów zabezpieczania wykonanych rzeźb,
5. Prezentacja sprzętu do carvingu:
 • rodzaje noży,
 • zabezpieczanie sprzętu, 
6. Praktyczne ćwiczenia rzeźbienie w owocach i warzywach:
 • tworzenie drobnych kwiatków i miniaturowych elementów
 • kwiaty ozdobne m.in. z cebuli, buraków, kalarepy
 • szyszki z marchwi, pietruszki, pora
 • tworzenie liści dekoracyjnych
 • wykorzystanie roślin liściastych w dekoracji
 • tworzenie figurek przestrzennych: papuga, łabędź itp.
 • tworzenie rzeźb przestrzennych z arbuza, melona, dyni
7. Wycinanie płaskich ornamentów w owocach i warzywach

8. Tworzenie aranżacji dekoracyjnych z wykorzystaniem przygotowanych elementów i rzeźb - wykonanie własnej kompozycji przestrzennej

  Organizacja zajęć

  Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych w wersji standardowej lub w wersji rozszerzonej z materiałami na tablecie.

  Materiały tradycyjne - cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

  Tablet-opcja płatna dodatkowo 350 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet  Lark. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.
  Certyfikaty

  Galeria

  Szkolenia uzupełniające

  Koordynator

   
  Zdjęcie Zapytaj koordynatora

  Anna Grzeszczak

  Tel.: 22 6221309 wew. 823

  Kom.: 530 725 113

  szkolenia2@gowork.pl

   

  Siedziby szkoleniowe

  Oddział Główny:

  ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

  Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 16.00

  Tel. 22 622 13 09

  • Warszawa:

   ul. Żurawia 47 piętro III

   00-680 Warszawa

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 22 622 13 09

  • Katowice:

   Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

   40-096 Katowice

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 32 701 25 50

  • Kraków:

   Wielopole 18b, II piętro

   31-072 Kraków

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 12 359 99 00

  • Lublin:

   ul. Marii Curie-Skłodowskiej 36/10, 20-029 Lublin

   ścisłe centrum - zobacz na mapie 

   Tel. 81 477 90 00

  • Łódź:

   ul. Gdańska 90, piętro I

   lokal nr 1-4, klatka A

   90-508 Łódź,

   ścisłe centrum - zobacz na mapie 

   Tel. 42 292 81 00

  • Olsztyn:

   ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

   10-006 Olsztyn

   ścisłe centrum - zobacz na mapie 

   Tel. 22 622 13 09

  • Białystok:

   ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

   15-428 Białystok

   zobacz na mapie 

   Tel. 22 622 13 09

  • Poznań:

   Św. Marcin 66/72, piętro 11

   61-807 Poznań

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 61 818 28 14

  • Szczecin:

   ul. Kaszubska 52, lokal 210

   70-226 Szczecin

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 91 820 70 00

  • Bydgoszcz:

   ul. Jagiellońska 12, I piętro

   85-067 Bydgoszcz

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 525208000

  • Siedlce:

   ul. Kochanowskiego 18

   08-110 Siedlce

   zobacz na mapie

   Tel. 25 749 39 00

  • Wrocław:

   ul. Ruska 51B

   50-079 Wrocław

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 71 729 39 00

  • Gdańsk:

   ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

   80-749 Gdańsk

   ścisłe centrum - zobacz na mapie

   Tel. 58 717 89 00

  Zapisy

  1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
  2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
  3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
  4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
  5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
  6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
  7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
  8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
  9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
  Zobacz terminy

  Kurs sporządzania potraw z warzyw i owoców z elementami carvingu 16h - tryb dzienny

  Miejsce
  Termin
  Wersja standardowa
  Wersja z tabletem
  Warszawa
  od 2021-02-04 do 2021-02-05
  Cena: 799
  Cena: 1149
  Tylko zapisy zamknięte!!!!!

  Kurs sporządzania potraw z warzyw i owoców z elementami carvingu 16h - tryb weekendowy

  Miejsce
  Termin
  Wersja standardowa
  Wersja z tabletem
  Warszawa
  od 2021-02-13 do 2021-02-14
  Cena: 799
  Cena: 1149
  Tylko zapisy zamknięte!!!!!

  Zaufali nam

  Zapisz się